Чим відрізняється фарбування волосся омбре від балаяж, шатуш, брондирования, каліфорнійського мелірування, колорування: порівняння, різниця, відмінність. Що краще вибрати: омбре, шатуш, брондірованіе, каліфорнійське мелірування, колорування або балаяж?

Особливості фарбування волосся омбре, шатуш, балаяж.

Зміст

Зараз на піку популярності різноманітні фарбування волосся. Ще кілька років тому величезним успіхом користувалися фарбування в техніці мелірування та колорування. Зараз тенденція прагне до натуральності.

Тобто до фарбування, яке схоже на вигорілі пасма і рівномірний перехід від світлого тону до темного. Саме тому використовуються такі техніка як шатуш, каліфорнійське мелірування і деграде.

Що таке фарбування волосся омбре, шатуш, балаяж, брондірованіе, каліфорнійське мелірування, колорування: пояснення, приклади, фото

Варіанти фарбування обирає клієнт, але майстер може вносити свої корективи та давати поради. Адже результат залежить від стану і кольору волосся.

Способи фарбування:

Омбре. При цій техніці приблизно на половину довжини локонів наноситься фарба. При цьому біля коренів локони не зворушені або додатково затемняються. Перехід щодо плавний від одного відтінку до іншого, але все ж досить виразно проглядається.

Омбре

Шатуш. При цьому фарбуванні створюється ефект вигорілої шевелюри. Щодо техніки, то вибірково наноситься фарбувальний склад на деякі пасма. Перехід від темного до світлого досить плавний. Найбільше пасм вибирається в обличчя. Саме в цій області найбільше світлих ділянок.

Шатуш

Балаяж. Дуже незвичайна, але досить складна техніка. В принципі на перший погляд — нічого складного. Майстер просто мете пензлем, висвітлюючи пасма. При цьому виходять своєрідні відблиски на шевелюрі.

Балаяж

Брондірованіе. Забарвлюються вибірково пасма по всій поверхні голови. При цьому виконується за типом мелірування, але за допомогою використання різної кількості і концентрації окислювача вдається домогтися плавного переходу кольору. По суті справи — це складне мелірування з переходами відтінків.

Брондірованіе

Каліфорнійське мелірування. Біля коренів волосся залишаються незачепленими на решті частини шевелюри, по всій площі голови, вибираються окремі пасма і фарбуються. Також створюється ефект розмиття і плавного переходу від світлого до темного.

Каліфорнійське мелірування

Колорування. Це прядовое фарбування із застосуванням не менше 3 кольорів. Тобто по всій голові шматочки волосся фарбуються трьома різними кольорами.

Колорування

Чим відрізняється фарбування волосся омбре від балаяж, шатуш, брондирования, каліфорнійського мелірування, колорування: порівняння, різниця, відмінність

Всі ці техніки не схожі один на одного і відрізняються як виконання, так і результатом.

Відмінність омбре від інших технік:

  • Від балаяж. Різниця між світлою і темною частиною не рівна, але досить чітка. Величезною розмитості немає. У балаяж забарвлюється верхня частина, причому не суцільний шевелюрою, а прядками.
  • Від шатуш. У шатуше немає такого чіткого поділу темних і світлих ділянок. При цьому межа максимально розмита. У омбре вона досить чітка.
  • Від брондирования. Фарба в брондировании наноситься на окремі прядки, причому практично переважаючим кольором є світлий.
  • Від каліфорнійського мелірування. Коріння у цьому виді фарбування темні, а пасма в шаховому порядку освітлюються.
  • Від колорування. Тут різниця величезна, адже при фарбуванні у колорировании використовується величезна кількість кольорів різних відтінків.
Різниця в техніках фарбування

Що краще вибрати: омбре, шатуш, брондірованіе, каліфорнійське мелірування, колорування або балаяж?

Щоб вибрати певну техніку, варто уважно вивчити бажані результати. Тобто, варто проконсультуватися з перукарем. Шатенкам рекомендується робити шатуш або подвійні. При цьому волосся мінімально піддаються впливу окислювача. Не буде жовтизни і неохайності.

Поради:

  • Якщо ви дуже яскрава особистість, вам підійде колорування. При цьому пір'я можна зробити досить яскравими і незвичайними квітами. Нерідко можна зробити омбре з незвичайними колірними рішеннями. Така забарвлення виглядає досить яскраво і зухвало.
  • Якщо у вас пшеничний колір волосся, то краще всього зробити брондірованіе. Ви отримаєте ефект вигорілих волосся і збережіть натуральний відтінок.
  • Дівчатам з темним волоссям, краще робити шатуш або балаяж. Таким чином, ви отримаєте багато світлих пасм і досить плавні переходи.
  • Балаяж — ідеальна техніка для брюнеток. Такий спосіб фарбування додасть свіжості в образ і зробить пасма на кінчиках більш світлими.
Схеми фарбування

Всі ці техніки фарбування досить популярні. Але мало хто з майстрів володіє такою майстерністю. Тому не вдавайтеся до такого фарбування будинку і зверніться в салон.

ВІДЕО: Техніки фарбування балаяж, шатуш і омбре