Як правильно філірувати чубок філірувальними і простими ножицями, бритвою собі самій домашніх умовах: способи, поради. Як профілювати, прорідити пряму, косу, подовжену чубок в домашніх умовах самостійно: інструкція

Особливості филировки чубчика в домашніх умовах ножицями та бритвою.

Зміст

Ставлення дівчат до чубку неоднозначне. Більшість представниць прекрасної статі періодами то відрощують чубок, то зістригають її. З допомогою чубчика можна надати зачісці виразності і підкреслити достоїнства особи. У статті ми розповімо, для чого і як правильно проводити філіровку.

Що значить, потрібно і навіщо філірувати чубок?

Філіровка – проріджування певної частини волосся для додання зачіски модельности і стилю. Спочатку філіровка показана представницям прекрасної статі, у яких дуже густа та пишна шевелюра. При цьому філіровка дозволяє спростити укладання і скоротити час на зачіску. Такі рвані шматочки більш м'яко обрамляє обличчя, згладжують його нерівності.

Що значить, потрібно і навіщо філірувати чубок?

Як виглядають філіровочние ножиці: фото

Існує кілька варіантів филировочных ножиць. Взагалі, це професійний перукарський інструмент, який відрізняється наявністю зубчиків на одному або двох лезах. При цьому, якщо зубці розташовані на одному лезі, то зістригали набагато більше волосся. Саме тому початківцям майстрам краще користуватися інструментом із зубчиками на двох лезах. Зачіска буде істотно відрізнятися при филировке ножицями з різною кількістю зубчиків. Нижче на фото представлено варіанти филировочных ножиць.

Як виглядають філіровочние ножиці: фото
Як виглядають філіровочние ножиці: фото
Як виглядають філіровочние ножиці: фото
Як виглядають філіровочние ножиці: фото
Як виглядають філіровочние ножиці: фото
Як виглядають філіровочние ножиці: фото

Як правильно філірувати чубок філірувальними ножицями самій собі: способи, поради

Якщо у вас є такий інструмент, то ви зможете самостійно прорідити собі чубок, але перед тим як це зробити, продумайте, кокою результат хочете отримати.

Варіанти филировки:

 • Кінчики. Цей варіант ідеально підійде для короткого чубчика. Призначення такої филировки – зробити лінію зрізу рваної та покращити укладку.
 • З середини. Робить чубок більш рідкісною і підходить для дівчат, які хочуть зробити погляд більш виразним і глибоким.
 • По лінії росту волосся. При цьому філіровка проводиться один раз у самих коренів. Це дозволяє зробити чубок грайливою і досить рідкісною.

Інструкція:

 • Для будь филировки, локони зволожуються і розчісують гребінцем для вирівнювання
 • Після цього чубчик піднімається і вже за бажанням проводиться філіровка біля коренів або у кінчиків
 • Далі, вичісується зістрижене волосся
Як правильно філірувати чубок філірувальними ножицями самій собі: способи, поради

Як правильно філірувати чубок звичайними ножицями самій собі: способи, поради

Можна виконати філіровку і звичайними ножицями. Для цього застосовується кілька методик. Їх також використовують і професійні майстри, коли хочуть надати зачісці недбалість і ассиметричности.

Варіанти филировки звичайними ножицями:

 • Перекручений джгут. Вам необхідно розділити чубок на 3 рівні частини і сколоти каченятами. Попередньо чубчик зволожується. Після цього кожна пасмо скручується в джгут і проводиться відсічення тонких пасм в декількох місцях. Так роблять і з іншими пасмами.
 • Бахрома. Необхідно розділити чубок на 3-5 рівних пасм і заколоти качечками, попередньо зволоживши. Тепер візьміть пальцями пасмо по лінії росту волосся і витягніть вгору. Гострими ножицями відокремлюйте шматочки волосся на рівній відстані один від одного. Повторіть маніпуляцію і з іншими пасмами.
 • Зубці. При такій филировке поділяються на невеликі пасма і просто зрізаються на відстані 0,5-1,5 см від коренів.
Як правильно філірувати чубок звичайними ножицями самій собі: способи, поради

Такий метод филировки називається шкребінням і використовується досвідченими майстрами. Якщо ви погано «дружите» з ножицями, не рекомендуємо брати в руки бритву. Вона вимагає високої точності рухів.

Інструкція:

 • Шкребінням. Розділену зонами чубок, підсікають бритвою, рухаючись до кінців до гребеня.
 • Пойнтингом (стрижкою «на пальцях»). Пасма точково зрізають на 1-2 мм бритвою.
 • Методом перекрученої пасма. Чубок ділять на прядки, їх скручують джгутами і филируют від середини бритвою тупим зрізом (під прямим кутом) або шкребінням.
Як правильно філірувати чубок бритвою: способи, поради

Як профілювати, прорідити пряму чубок самостійно: інструкція, поради

Все залежить від вашої майстерності та бажання. Насправді все не так просто, як здається. Досить трохи зайнятися вивченням цього питання і все стане ясно.

Поради:

 • Краще всього придбати філіровочние ножиці із зубчиками на двох лезах. Так, у вас буде можливість зрізати волосся, не піклуючись про відстані і відступи.
 • Якщо у вас немає филировочных ножиць, то скористайтеся методом джгутів. Найпростіше здійснюється філіровка бритвою по джгуту методом ковзання.
 • Якщо ви поки не дуже впевнено тримайте ножиці в руках, то скористайтеся зубчастої филировкой. Необхідно просто відсікати пасма на рівній відстані один від одного.
Як профілювати, прорідити пряму чубок самостійно: інструкція, поради

Як профілювати, прорідити косу чубок в домашніх умовах самостійно: інструкція, поради

Основна особливість косий чубчик – красивий і грайливий зріз. При цьому кут кривизни вибирається майстром. Найцікавіше, що зріз може бути виконаний як по рівній лінії, так і хвилеподібною. Філіровка такий чубчика проводиться для додання образу кокетливості і для спрощення укладання. Про филировке косий чубчик можна подивитися у відео.

ВІДЕО: Філіровка косий чубчик

Як профілювати, прорідити подовжену чубок в домашніх умовах самостійно: інструкція, поради

Подовженою вважається чубчик, яка знаходиться по лінії брів або нижче неї. Зараз подібні чубчика можна побачити у голлівудських зірок. Основна особливість чубчика – різні варіанти зрізу. Вона може бути рівною, косою так і хвилеподібною. Щоб рівномірно пофилировать чубок, краще всього користуватися не филированными ножицями, а бритвою або прямими ножицями.

Інструкція:

 • Якщо чубчик довга і пряма, філіровка здійснюється філірувальними ножицями з середини зростання чубчика або при отступании від коренів на 1,5-2 див.
 • Якщо коса чолка або аркова, то філіровка проводиться шляхом ділення чубчик на невеликі ділянки. При цьому філірувати можна прямими ножицями за принципом скручування джгута. В даному випадку джгутів має бути 5-7. Це забезпечить рівномірне філіровку.
 • Можна провести філіровку бритвою. Для цього знову розділіть ділянку волосся на 5 пасм і проведіть бритвою по скрученному джгуту.
Як профілювати, прорідити подовжену чубок в домашніх умовах самостійно: інструкція, поради

Якщо ви вперше взяли в руки ножиці, то рекомендуємо вам потренуватися на шиньоне або перуці. В іншому випадку ви ризикуєте зіпсувати зачіску.

ВІДЕО: Филируем чубок будинку