Як зробити ялинку з круглих і довгих повітряних куль своїми руками покроково: інструкція, фото, відео. Найкращі ялинки з повітряних кульок своїми руками: фото

Якщо на Новий рік у вас ще немає ялинки, то зробіть її самі. Як зібрати ялинку з куль — дізнаєтеся далі.

У переддень новорічних свят люди піклуються про оздоблення свого будинку ялинкою. Саме цей атрибут і є символом Нового року. На жаль, не завжди знаходиться час або кошти купити живу хвойну красуню. Але це — не біда. Із звичайних повітряних кульок ви зможете зробити ялинку власноруч. Деякі ідеї таких виробів будуть представлені далі. Дізнайтеся, як за допомогою простих підручних засобів і інструментів створити красиву новорічну ялинку.

Новорічна ялинка з круглих повітряних куль своїми руками: покрокова інструкція, ідеї, фото, відео

Форма ялинки з круглих повітряних куль буде нагадувати конус. Чим вище ярус деревця, тим менше в ньому буде куль. Колір можна вибирати зелений, синій, білий. Необов'язково робити звичну красуню. Золотистий, сріблястий тон додасть їли неповторний шик. Завдяки такій увазі, дизайну у кімнаті воцарит відчуття казкової атмосфери.

Як зробити ялинку з куль — покрокова інструкція:

Перш, ніж приступити до створення їли, підготуйте відповідний матеріал. Для виробу знадобиться:

 • Тасьма, круглі кульки різних діаметрів для імітації гілок і іграшок.
 • Довгі кулі (ШДМ) — для кріплення нижніх шарів ялинки.
 • Ножиці, скотч, щоб на верхівку прикріпити зірку.
 • Насос, щоб накачувати кулі.

Хід роботи:

 • Візьміть довгий куля, надуйте його насосом і зробіть вісім однакових куль. Скрутіть з них окружність. Далі це кільце буде застосовуватися для фіксації круглих куль.
 • Нижній шар повинен складатися з восьми шарів, у яких діаметр повинен бути більше, ніж у всіх інших.
 • Ці вісім куль кріпляться на кільце з ШДМ тасьмою (дивіться малюнок нижче).
Основа для ялинки з куль
 • Другий шар ялинки робиться теж з восьми шарів, ось тільки надувайте їх не на повний розмір, нехай вони будуть трохи менше в розмірах. Кріпите ці кулі тасьмою, переплітаючи між собою і з'єднуючи з нижнім ярусом.
Ялинка своїми руками з зелених куль
 • Третій шар зробіть аналогічним другого, але кулі слід надувати трохи менше. З'єднувати кулі слід тим же способом, що описаний вище.
 • Наступний — четвертий шар повторює третій. Кулі надувайте однакового розміру.
 • П'ятий, шостий, сьомий, восьмий шар можна кріпити без довгих куль. Кількість круглих кульок у кожному треба зменшувати. Переплітати їх потрібно грунтовно, щоб ялинка тримала форму.
 • Вгорі зробіть зірку з довгого кулі або прикріпіть готову. Прикрасити ялинку можна невеликими різнокольоровими кульками рівномірно по всій поверхні. Щоб вони трималися, прив'яжіть їх тасьмою.
Ялинка з круглих куль

ВАЖЛИВО: Ще прикрасити ялинку можна мішурою, справжніми небьющимися іграшками. Використовуйте свою фантазію і зробіть таку ялинку, щоб ваші діти зраділи її появи в будинку.

Відео: Ялинка з круглих кульок

Новорічна ялинка з довгих повітряних куль своїми руками: покрокова інструкція, ідеї, фото, відео

Симпатичні, майже, як справжні ялини, виходять з довгих куль ШДМ. Для цього можна застосовувати різні техніки плетіння. Найпростіша, це зробити плоску ялинку з декількох трикутників, а зверху спорудити зірку з жовтого або червоного довгого кулі, як на зображенні нижче.

Маленька ялинка з довгих куль

Як зробити новорічну ялинку?

 1. Ялинку робіть шарами. Перший шар буде складатися з ланцюга великих і верхніх малих скручених трубок, закріплених між собою у візерунок у вигляді гілок.
 2. Другий шар теж робіть в такому ж вигляді з довгого зеленого кульки, потім прикріпіть його на перший.
 3. Для третього застосовуйте розміри трубок трохи менше, щоб ялинка догори зменшувалася в розмірах.
 4. Четвертий шар зробіть у вигляді квітки з опуклою верхівкою. Потім на цю верхівку можна прикріпити зірку.
 5. Зірочка збирається з маленьких овалів, які скручують по три штуки між собою поетапно. Завдяки цьому послідовному з'єднанню всередині зірки виходить квітка. Щоб зірка не розпалася, залишок невикористаного кульки відрізають і прив'язують до початку.
 6. Зірку клеять до верхівки ялини двостороннім скотчем.
Маленька ялинка з довгих куль

Відео: Ялинка з ШДМ — довгих куль

Найкращі ялинки з повітряних кульок своїми руками: фото

Далі ви побачите приклади виробів у вигляді ялинок з куль в різному виконанні. Якщо у вас немає своїх ідей для створення святкової ялинки, то подивившись вироби ви знайдете підходящі для себе.

Ялинка з білих, блакитних кульок
Ялинка з кульок
Новорічні композиції
Ялинки-красуні, зроблені з куль
Ялинка, прикрашена іграшками

Відео: Ялинки своїми руками