Як модно, стильно і красиво нарядити живу новорічну ялинку: ідеї, гарні образи, фото. В яких кольорах модно оформляти ялинку до Нового року і Різдва? Як повинна виглядати модний новорічна ялинка: фото самих модних і красивих новорічних дизайнерських ялино

Способи модно і красиво нарядити ялинку 2018.

Наступний рік — це рік Собаки, тому ви повинні пам'ятати, що ці тваринки просто обожнюють сімейні цінності, доброту і дружбу. Відповідно новорічна ялинка повинна вписуватися в загальну тематику Нового року. До Нового року залишилося зовсім небагато, тому домогосподарки запитують, в яких кольорах, і як можна оформити ялинку до нового 2018 році.

Що модно прикрашати, які іграшки модно вішати на новорічну ялинку?

Наступаючий рік суттєво відрізняється від минулого, не тільки настроями, але і декором всього будинку, а також ялинки. Якщо в минулому році цінувалася яскравість і шик, то в цьому році цінується домашній затишок, все старовинне.

В цьому році необхідно використовувати старовинні прикраси, а також прикраси у ретро-стилі. Ви можете дістати з шухляди давно забуті старі ялинкові іграшки і вдихнути в них нове життя. Також дуже популярними є саморобні прикраси, які можуть бути виготовлені з фетру, стрічок, пластмаси і навіть їстівних продуктів.

Собака обожнює затишок і домашню атмосферу. Тому постарайтеся вашу ялинку зробити досить домашньої і затишною. Для цього можете скористатися не зовсім стандартними прийомами. Новорічні іграшки можна виготовити з шишок, з тканини пошити невеликих собачок. Також відмінним варіантом для прикраси ялинки стануть великі м'які іграшки у формі собаки з штучного хутра з фетру.

Собачка на ялинку

Цього року новорічна ялинка повинна виглядати непомітно і досить спокійно. Тому можете скористатися самими простими варіантами і способами прикраси. Для цих цілей підійдуть саморобні іграшки. Нижче представлені найбільш красиві незвичайні варіанти оформлення новорічних ялинок до нового 2018 році. Також представлено декілька варіантів виготовлення собачок з фетру або хутра. Такі саморобні ялинкові іграшки допоможуть зробити ваше новорічне деревце стильним, незвичайним і неординарним.

Існує кілька основних варіантів і способів прикраси новорічної ялинки:

  • Вертикальне прикраса. Тобто на ялинку вішають гірлянди вертикально, зверху вниз. В такому ж самому порядку вішаються іграшки, вони повинні відповідати тематиці Нового року і колірній гамі. Можуть бути золотистими, коричневими, теракотовими або земляними.
  • Декор по спіралі. Теж досить популярний, природний спосіб. Всі іграшки і гірлянди вішаються по спіралі, починаючи зверху від верхівки новорічної ялинки
  • Окрасою кільцями. Необхідно всі прикраси та гірлянди вішати кільцями і замикати в колі. Цей спосіб називають горизонтальним, так як якщо дивитися прямо на ялинку, то здається, що всі іграшки розвішані по прямих лініях горизонтально.
Ялинкові іграшки 2018
Ялинкові іграшки 2018
Ялинкові іграшки 2018

В яких кольорах модно оформляти ялинку до Нового року і Різдва?

2018 рік — це рік Земляного Собаки, то є всі кольори, які використовуються для декору будинку, а також новорічного деревця, повинні якось перегукуватися з жовтим, коричневим, золотистим, теракотовим і бежевим квітами. Вся колірна гама повинна бути досить стриманою. Собака як друг і шанувальник сім'ї, не терпить яскравості і помітності.

Варіанти стилів:

  • Ретро
  • Сільський
  • Скандинавський
  • Класичний

Не підійде європейський і хай-тек стиль. Тому вони досить оригінальні і незвичайні, а собака любить домашній затишок і комфорт. Тому оптимальним варіантом в якості стилістики стане використання дерев'яних іграшок, старовинних прикрас, а також прикраси у скандинавському стилі.

Колір і стилістика новорічної ялинки
Колір і стилістика новорічної ялинки
Колір і стилістика новорічної ялинки
Колір і стилістика новорічної ялинки

Як можна цікаво, стильно, модно і красиво прикрасити новорічну та різдвяну ялинку: варіанти прикраси та дизайну ялинки, фото

Скандинавія дотримуватися певного стилю при оформленні новорічної ялинки. Використовуються іграшки досить невеликого розміру. В якості новорічних гірлянд використовують золотисту новорічну мішуру, а також іграшки світлого відтінку. Причому всі іграшки повинні бути в контрастній кольоровій гамі. В цьому році не допускається використання синіх, зелених іграшок, тому оптимальним варіантом стане комбінація золотистого з коричневим або білого із золотистим.

Скандинавський стиль як не можна до речі підходить для прикраси новорічної ялинки 2018 році. Так як при прикрасі новорічного деревця використовуються бежевий, пісочний, сірий і сріблястий. Крім того, часто застосовуються харчові продукти, новорічні пряники, а також прикраси з картону, фетру та стрічок. Можна прикрасити новорічну ялинку саморобними паперовими ковзанами, сніговиками Дідами Морозами і оленями. Саме так у Скандинавії прикрашають новорічну красуню.

Модно прикрасити ялинку
Модно прикрасити ялинку
Модно прикрасити ялинку
Модно прикрасити ялинку
Модно прикрасити ялинку

Як повинна виглядати модний новорічна ялинка: фото самих модних і красивих новорічних дизайнерських ялинок

Звичайно, якщо у вас немає фантазії, вам достатньо складно придумати щось новеньке. Можете скористатися готовими варіантами прикраси і спробувати їх повторити. Звичайно для цього вам доведеться придбати нові іграшки, можливо витратити трохи часу для виготовлення дизайнерських прикрас. В такому випадку ваша ялинка вийде досить оригінальною і незвичайною.

В цьому році не такий великий вибір стилістики, як у минулому. Адже необхідно дотримуватися певної стриманості, а також ялинка має бути не супер помітною і яскравою. Деревце повинне бути досить домашнє, затишне. Можете навіть скористатися старими паперовими прапорцями і гірляндами з картону, які досить давно використовувалися для прикраси ялинки.

модна новорічна ялинка
модна новорічна ялинка
модна новорічна ялинка
модна новорічна ялинка
модна новорічна ялинка

Незважаючи на свою стриманість і певну стилістику, прикрашання новорічної ялинки все ж є можливість для польоту вашої фантазії. Тому скористайтеся нашими варіантами прикрашання новорічних ялинок, і зробіть їх своїми новими ідеями. У підсумку ви отримаєте незвичайне, красиве, новорічне деревце, яке підніме настрій вам і всій родині.

ВІДЕО: Новорічна ялинка 2018