Виріб — зірка з ниток і клею ПВА на ялинку своїми руками: інструкція. Новорічні ідеї, викрійка Віфлеємської зірки з ниток

Зробити новорічну зірку з ниток і клею просто. Детальна інструкція знаходиться в цій статті.

Підготовка до Нового року йде вже повним ходом. Але не потрібно купувати дорогі скляні кульки та інші прикраси для квартири, так як декор можна зробити самостійно.

Зробіть повітряну зірку із звичайної пряжі для в'язання. Підійдуть будь-які яскраві кольори: червоний, сніжно-білий, ніжно-рожевий, насичений блакитний, зелений і так далі. Майстер-клас по створенню такої прикраси ви знайдете нижче.

Виріб — зірка з ниток і клею ПВА на ялинку своїми руками: інструкція

Виріб — зірка з ниток і клею ПВА

Зробити зірочку з ниток і клею просто. Ви витратите на таку саморобку не більш півгодини, а вона буде радувати вас протягом всіх новорічних свят. Підготуйте такі матеріали:

 • Акрилова пряжа для в'язання, джут або шпагат
 • Клей ПВА
 • Миска, яку ви використовуєте для їжі
 • Вода в невеликій кількості
 • Шматок пінопласту (підійде лоток з-під курки або кондитерських виробів)
 • Зубочистки, сірники та інші подібні вироби
 • Лист А4, олівець і ножиці

Приступаємо до виготовлення зірочки. Ось покрокова інструкція:

Перші чотири етапи виготовлення зірки з ниток і клею ПВА
 1. У підготовленій мисці розведіть клей з водою в пропорції 1:1. Якщо клей у вас зберігався будинку і загус, тоді налийте води трохи більше.
 2. Опустіть пряжу в миску з клейовою основою і притисніть рукою, щоб нитки добре просочилися.
 3. Тепер з паперу зробіть шаблон зірки. Його можна намалювати від руки і вирізати ножицями по краю.
 4. Потім на шматок пінопласту покладіть шаблон і по кутах зірки застроміть зубочистки. Вони будуть тримати нитку. Після цього заберіть шаблон.
 5. Зав'яжіть вузлик з петлею на кінці пряжі, щоб зірку потім можна було повісити на ялинку.
 6. Петлю спустіть з шматка пінопласту, щоб вона залишилася як би за роботою, і починайте натягувати нитку навколо контуру із зубочисток, як показано на малюнку нижче.

Порада: Якщо ви не знайшли пінопласт, підійде шматок будь фанери і невеликі гвоздики. За шаблоном, замість сірників або зубочисток, прибийте цвяхами і починайте намотувати нитки.

Потім натягніть нитки по контуру і зробіть візерунок всередині зірки

Потім зробіть наступне:

 • Створіть за допомогою ниток, намочених візерунок всередині зірки. Не бійтеся фантазувати, в будь-якому випадку вийде красиво і цікаво.
 • Зубочистки не прибирайте, поки нитки повністю не висохнуть.
 • Якщо вам потрібно, щоб виріб була готова якнайшвидше, просушіть її за допомогою фена або помістіть заготівлю поряд з батареєю.
Зірка і ялинка з ниток та клею

Можна обмазати зірку клеєм і обсипати блискітками або приклеїти інший декор. За такою ж інструкції ви можете зробити інші вироби з ниток і клею: ялинку, звірів, кулі, банти і так далі. У підсумку, у вас буде можливість прикрасити лісову красуню або кімнату в єдиному дизайнерському стилі.

Новорічні ідеї, викрійка Віфлеємської зірки з ниток

Подивіться, яку шикарну зірку можна зробити зі звичайної пряжі і клею ПВА. Ось шаблони зірки:

Шаблон зірки
Шаблон зірки

Просто роздрукуйте малюнки на аркуші потрібного формату, виріжте шаблон готовий. Тепер подивіться, які ми пропонуємо ідеї декору і викрійки Віфлеємської зірки:

Розташуйте зубочистки на пінопласті по-іншому, і у вас вийде ось такий твір мистецтва.

Зірка з ниток і клею ПВА

Зірка з шпагату — оригінально і стильно.

Зірка з ниток і клею ПВА
Зірка з ниток і клею ПВА
Зірка, ялинка і янголятко з ниток і клею ПВА

Для виготовлення цих зірочок використовувалися нитки х/б і швейні шпильки. Просто намотуйте нитки, а потім прикрасьте вийшло виріб шпильками.

Зірки з ниток і клею ПВА

Ось як можна натягнути нитки і що в результаті вийде. В цьому випадку навіть не потрібно робити шаблон, просто розташуйте зубочистки на пінопласті потрібним чином і намотайте пряжу.

Зірки з ниток і клею ПВА

Більш докладний опис майстер-класу ви побачите на відео нижче. Просто повторюйте за майстринею і вже через кілька хвилин, ви зробите красиву зірочку своїми руками.

Новорічна зірка з ниток. Майстер-клас