Чому дружина не хоче працювати після декрету, не влаштовується на роботу, не працює і нічого не робить? Як змусити дружину вийти на роботу? Що робити, якщо дружина не хоче працювати?

Чому дружина після декрету не хоче працювати?

Багато жінки звикають до декретного відпустки і не поспішають з нього виходити на роботу. Однак у більшості випадків це негативно позначається на їхніх стосунках з чоловіком. У цій статті ми розповімо, чому дружина не хоче виходити з декрету на роботу, і що робити, якщо вона сидить удома?

Чому дружина не хоче працювати після декрету?

Після народження малюка весь сімейний уклад, а також відносини між подружжям істотно змінюються. Справа в тому, що тепер велика частина часу жінки присвячена дитині. Це пов'язано з тим, що малюки до трирічного віку вимагають дуже багато часу, а також догляду. Вони не в змозі собі готувати їжу, і навіть самостійно чимось займатися, організовувати свій вільний час. Таким чином, навіть для гри з дітьми слід участь мами і її вільний час.

Дружина не хоче працювати — причины:

 • Як правило, три роки пролітають дуже швидко, і якщо в сім'ї немає гострої необхідності фінансів, то жінка може дозволити собі сидіти в декреті до трьох років. Однак після настільки тривалої перерви і відсутності трудової діяльності, жінка відвикає від роботи, і не поспішає на неї виходити.
 • Це пов'язано як раз з тим, що вона звикла до нового, нинішнього устрою і її цілком все влаштовує. Дійсно набагато простіше сидіти вдома з дитиною, приділяти свій основний час домашнього господарства, догляду за собою, а також малюкові.
 • Але зазвичай після трьох років більшість жінок все-таки вирішують віддавати дітей в дитячий сад. І після цього моменту багато чоловіки стикаються з проблемою, що дружина навіть після того, як дитина почала ходити в садок, не поспішає виходити на роботу.
Дружина не хоче працювати

Чому дружина не хоче працювати, не влаштовується на роботу: як вийти на роботу, якщо дитина хворіє?

Хто ж правий у цій ситуації, як вчинити? Зверніть увагу, що дитина може досить довго звикати до дитячого саду. У деяких дітей адаптація може займати кілька місяців, у деяких може тривати до одного року. Тобто будьте готові, що протягом усього цього часу дитина буде боліти. Він може постійно вистачати віруси, вітрянку, кишковий грип, величезна кількість ГРВІ.

Дружина не хоче працювати — зоветы:

 • Таким чином, коли дитина хвора, з них хтось повинен сидіти і лікувати його. Якщо дружина вийде на роботу, то їй доведеться брати лікарняний, або ж залишати малюка на когось із родичів.
 • Тому, перед тим як наполягати на виході дружини на роботу, подумайте, хто буде сидіти з дитиною, якщо він захворіє? Це питання знімається, якщо дійсно є свекруха, чи мама, які не працюють, та є пенсіонерами. Таким чином, дитину можна залишити на бабусь. Але як показує практика, не всі бабусі готові сидіти з хворою дитиною і займатися його лікуванням. Більшість малюків з температурою стають дуже примхливими, ситуація ускладнюється, якщо дитина рве або отруївся. Бабусі досить давно були мамами, тому не завжди готові лікувати дітей, і відчувають величезний стрес, перебуваючи поруч із хворою дитиною.
 • Якщо нікого немає, і з дитиною нікому сидіти, в такому випадку доведеться йти на компроміс. Вам необхідно буде вирішити, домовитися з дружиною ходити на лікарняний по черзі. Якщо ваша робота не дозволяє ходити на лікарняний, то доведеться з дитиною сидіти дружині. Тепер подумайте, будь-який роботодавець буде готовий утримувати такого працівника, який більшу частину робочого часу буде перебувати на лікарняному?
 • Якщо це державне підприємство, можливо так, тому що потрібно дуже багато доказів, сил, для того щоб звільнити працівника. Якщо ж підприємство приватне, то такого працівника терпіти ніхто не буде. Таким чином, навіть якщо дружина влаштується на роботу, її незабаром можуть звільнити, з причини частих лікарняних. 
Дружина не хоче працювати

Більшість чоловіків хочуть, щоб їх жінка після декрету працювала з-за того, що бажають полегшити свою долю. Вони думають, що їм доведеться працювати набагато менше, і фінансове становище в сім'ї істотно покращиться. Можливо, це дійсно так, тому що жити на дві зарплати краще, ніж на одну. Однак варто розуміти, що якщо дружина вийде з декрету на роботу, то у неї залишиться дуже мало вільного часу.

Вже не буде смачних обідів і вечерь, ідеально чистого житла, і постиранных речей, з глажеными сорочками. Справа в тому, що у жінки після роботи буде залишатися зовсім небагато часу для заняття домашніми справами. Таким чином, доведеться чимось жертвувати. Можливо, тепер вам доведеться зі своєю дружиною розділити обов'язки по дому і допомагати їй.

Чоловік з дитиною

Що ж робити, якщо дружина категорично відмовляється виходити з декрету на роботу? Спробувати з нею поговорити і з'ясувати, з якої причини вона не хоче виходити. Найчастіше це пов'язано з небажанням змінювати звичний уклад, а також звичка сидіти вдома. Справді, вдома набагато простіше і легше, особливо, якщо не потрібно працювати і робити щось для того, щоб заробляти гроші.

Дуже часто жінки відмовляються із-за страху. Вони бояться, що не зможуть впоратися з усіма домашніми справами і працюй, крім цього, на їх шиї залишається сидіти дитина, з якою потрібно займатися після саду і приділяти якийсь час. Якщо дійсно ваша дружина сказала, що переживає, що не зможе все встигати працюючи, допоможіть їй. Переконайте його в тому, що готові допомагати. 

Дружина не хоче працювати

Чому дружина не хоче працювати і нічого не робить: психологічні аспекти

Чоловікові необхідно переконати дружину в тому, що він готовий розділити з нею труднощі. Адже в більшості сімей всі прийнято таким чином, що жінка ходить на роботу, займається з дітьми, тягне на собі домашнє господарство, приносить додому таку ж зарплату, як чоловік.

Психологічні аспекти:

 • Але при цьому чоловік всього лише ходить на роботу. Таким чином, жінка обурюється проти існуючої несправедливості, тому що домашня робота і заняття з дитиною займають дуже багато вільного часу. Таким чином, необхідно розподілити обов'язки між двома подружжям. Тобто, якщо ви хочете, щоб ваша дружина вийшла після декрету на роботу, переконайтеся в тому, що готові допомагати їй по дому, також проводити час з дитиною.
 • У більшості випадків чоловіками керує якраз бажання поліпшення добробуту сім'ї. Тобто чоловік хоче, щоб в сім'ї стало більше грошей. В такому разі він може дозволити собі набагато більше. Тобто купити якийсь спінінг або вудку для риболовлі, замінити диски на машині.
 • Чоловік в останню чергу думає про своїх дітей і дружину. Він думає, що для нього практично нічого не зміниться, коли дружина вийде на роботу. Тобто він точно також буде приходити додому після роботи, сідати за комп'ютер, грати в якусь гру. При цьому дружина буде змушена ходити на роботу, займатися з дитиною, і домашніми справами. Це колосальне навантаження, таким чином, жінка потрапляє у своєрідне рабство.
 • І тоді у більшості жінок, які непогано влаштовуються, знаходять собі гідну роботу з пристойною оплатою виникає питання, а навіщо мені взагалі чоловік? Якщо я можу сама себе забезпечувати, і тягну все на собі, включаючи домашнє господарство, дитини, і роботу.
Дружина не хоче працювати

Як змусити дружину вийти на роботу?

У більшості випадків, якщо дійсно вихід на роботу — життєва необхідність, то жінка зазвичай без питань знаходить собі місце, працевлаштовується і успішно працює. Якщо жінка бачить, що грошей цілком достатньо, відправити її на роботу буде досить складно. Необхідно провести деякі фінансові маніпуляції.

Поради:

 • Позбавите її грошей. Їздите і купуйте продукти разом, або просіть звіт по грошах. Тобто, необхідно забезпечувати харчуванням, оплачувати комунальні послуги, купувати те, що потрібно дітям. Але все, що стосується нових придбань для дружини, то вони повинні бути під забороною.
 • Тобто вам необхідно позбавити жінку можливості балувати себе манікюром, походами в салон, і новим одягом. Як тільки будуть заводитися подібні розмови, про те, що вона хоче нову сукню, гарну зачіску, вам необхідно говорити, що у вас на це немає коштів. Дружина, швидше за все, буде змушена виходити на роботу.
 • У більшості випадків такий варіант спрацьовує, якщо справа доходить до розлучення. У мусульманських країнах ні в кого не викликає запитань те, що дружина постійно сидить вдома з дітьми, займається домашнім господарством.
Дружина в декреті

Працююча дружина — поповнення сімейного бюджету, або хаос в будинку: чи повинна жінка працювати?

У країнах Європи всі звикли до рівноправності, і до того, що дружина також працює, і спостерігається абсолютне зрівняння прав чоловіка і жінки. Це дійсно так, але в Росії та колишніх країнах СНД все трохи по-іншому.

 • В Європі, жінка виходить на роботу через 3-6 місяців після народження малюка. Це для них вважається абсолютно нормальною практикою, тому що вони можуть дозволити собі найняти няню, яка буде дивитися за малюком. Таким чином, жінка не виконує жодних домашніх обов'язків, а лише ходить на роботу, так як і її чоловік.
 • У Росії та колишніх країнах СНД ситуація абсолютно інша. Наших зарплат недостатньо для того, щоб наймати няню. Таким чином, жінка змушена віддавати дитину в дитячий сад або мами, свекрухи, щоб ходити на роботу.
 • Приходячи з роботи, вона змушена займатися домашнім господарством і дітьми. Навантаження на жінку колосальна. І коли жінка говорить чоловікові, що дуже сильно втомлюється, і просить допомоги, в більшості випадків чоловіки не готові виконувати частину домашніх справ. Вони вважають, що це жіночі обов'язки. Необхідно переглянути своє ставлення до дружини, а також родині.
 • Будь-люблячий чоловік, здатний адекватно оцінити ситуацію, і порівняти плюси і мінуси, після виходу жінки на роботу. Вам необхідно з'ясувати, чи готові ви втратити смачної їжі, вечері, чистої квартири і спокійною дружини, і поміняти на невелику надбавку до сімейного бюджету.
 • Якщо дійсно ці гроші є необхідними, питанням життя і смерті, то дійсно необхідно умовляти дружину виходити на роботу, пояснюючи це браком грошей. Якщо ж коштів вистачає, можете попросити дружину вийти на роботу на півставки або займатися якоюсь підробітком.
Дружина не хоче працювати

Дуже багато складнощів виникає у жінок з виходом на роботу після декрету в тому випадку, якщо виходити нікуди. Після трирічної перерви в трудовій діяльності дійсно досить складно шукати собі роботу.

 • Тому що за ці три роки професійні навички втрачаються, таким чином, жінка вже не може вважатися кваліфікованим спеціалістом. Відповідно по професії або спеціальності роботу їй навряд чи хтось запропонує.
 • В такому випадку необхідно умовити дружину, вийти на більш оплачувану роботу, наприклад, працювати секретаркою, або ріелтором, щоб потім піднятися по кар'єрних сходах. У більшості випадків жінки не хочуть виходити на таку роботу, із-за низької зарплати або з тієї причини, що вона не відповідає їхній освіті.
 • Жінки не зовсім адекватно оцінюють реальність після декрету, тому що дійсно втратили професійні навички, і не кожен роботодавець захоче взяти їх на роботу. Необхідно умовити дружину вийти навіть на невеликі гроші.
Дружина не працює

Розуміюча жінка без запитань сама захоче вийти на роботу. Якщо дійсно справа в ліні, то доведеться позбавити дружину грошей.

ВІДЕО: Дружина домогосподарка