Як закохати в себе чоловіка на все життя, щоб не пішов? Як утримати чоловіка: правила

Знайти любов справа зовсім не складна, питання в тому — як її втримати? Давайте дізнаємося, як закохати в себе чоловіка на все життя і як правильно себе вести.

Безперечно, за хороших чоловіків триматися не просто можна, а й потрібно. Тим більше, вважається, що хороших чоловіків залишилося мало, та й то більшість вже зайняті. Так що якщо вам попався хороший екземпляр, то потрібно за нього триматися всіма руками і ногами. От тільки як же зробити, щоб і чоловік ніколи навіть і не думав від вас іти. Як закохати його в себе на все життя?

Як закохати в себе чоловіка на все життя?

Як закохати в себе чоловіка на все життя?

Якщо поглянути на різні посібники, відвідати тренінги і так далі, то можна подумати, що там вчать вирощувати велику рогату худобу. Нібито чоловіка треба пестити, плекати, ні в чому йому не відмовляти, особливо в сексі, а також вмовляти, пестити і навіть навчати в ігровій формі. Хіба чоловікам потрібно завжди одне і те ж? Тобто, якщо свого благовірного постійно годувати, забезпечувати сексом і говорити який він хороший, то він ніколи не піде? Давайте розберемося.

Чоловікові не можна відмовляти в сексі

Отже, найперше, що потрібно засвоїти — якщо у чоловіка все добре зі здоров'ям і він може займатися сексом, то він і буде це робити. Якщо вам не хочеться цього, то спробуйте над собою попрацювати, навчіться відпочивати і розслаблятися. Спробуйте зрозуміти, в чому причина вашої поведінки і усунути її.

Якщо дружина не підпускає чоловіка до себе, то він може подумати, що вона його розлюбила, чи він їй неприємний. Так що намагайтеся працювати над своїм настроєм і сексуальністю. Якщо ви будете постійно відмовляти своєму чоловікові, то він стане шукати сексу на стороні.

Не можна пиляти чоловіка

У жінок часто буває, що їм щось не подобається і вони терплять, а потім терпіння закінчується і вони починають постійно лаяти чоловіка, агресивно себе поводити, показувати презирство. Так виробляється захисна реакція. Якщо постійно лаяти чоловіка, то нічого крім відповідної злоби добитися не вийде.

Якщо раптом чоловік робить щось не так, то дайте йому це зрозуміти і не збираєте в собі. В іншому випадку він буде вважати вас вічно невдоволеної фурією, яка зовсім не схожа на ту, яку він любив.

В більшості випадків відбувається зіткнення пріоритетів. Приміром, якщо у чоловіка є чіпси і пиво, то він не побіжить за завершеним сиром. Або він не стане виносити сміття, якщо є можливість утрамбувати його. Він не поспішив швидше мити посуд. Це всі пріоритети для жінок. Проте, він може годувати кішку і укладати дітей спати, розповідаючи їм казки.

Частіше дякуйте за гарну

Частіше дякуйте чоловіка

Погодьтеся, дуже неприємно, коли тебе лають за дрібні провини, але не бачать нічого хорошого і сприймають як належне? Приготував романтичну вечерю, полагодив кран, сходив в магазин. Здається, а що такого? Адже так і повинно бути. Але навіть такі вчинки вимагають хоча б відповідної посмішки або схвалення.

Коли ви розмовляєте з іншими людьми, то виставляйте його в хорошому світлі, це йому точно сподобається. Взагалі, чоловіків жінки дякують рідко, але коли ви будете це робити, то він буде розуміти, що чинить правильно і буде намагатися радувати вас. Він стане вашим добувачем і захисником, ніж висловить велику любов.

Також як можна виявити проступки, можна знайти і щось хороше. Приміром, він добре впорався з м'ясом і приготував відмінне спекотне, заощадив на ринку, грає з малятами, намагається вам допомагати і так далі.

Гроші не на першому місці

Не варто відразу ополчатися на чоловіка, якщо він втратив роботу і не може вас забезпечувати. В такі часи йому навпаки потрібна підтримка, а гроші треба розподіляти таким чином, щоб чоловік теж ними розпоряджався.

Якщо він стає меланхолійним, йде в себе і мало говорить, то це можна пояснити його переживаннями. Він намагається якомога швидше вирішити фінансові проблеми, а тому думає про це постійно. Проявіть розуміння і ні в якому разі не засуджуйте. Крім того, не кажіть нікому на складності. В іншому випадку чоловік може подумати, що ви його любили тільки поки були гроші.

Вчіться домовлятися

Вчіться домовлятися

Всім нам деколи доводиться робити такі речі, які не хотілося б. Це обумовлено тим, що в родині з'являється безліч обов'язків. Так, жінка може працювати, стежити за будинком, ходити в магазин, робити прибирання і так далі. Після такого навряд чи залишаться сили і бажання на те, щоб приділити час чоловікові.

До речі, часто буває, що чоловіки звалюють все на жінок, а потім щиро дивуються, як це вона не хоче мене? Так вона мене не любить! Насправді справа зовсім не в цьому, а в банальної втоми. Так що, якщо чоловік допоможе по дому, позаймається з дітьми і так далі, то нічого страшного не станеться. Він повинен розуміти, що ви теж людина і може вам теж не хочеться щось робити.

Суть в тому, що в сім'ї не завжди доводиться робити тільки те, що подобається. Є такі речі, які треба робити, як би сильно не хотілося. Крім того, не варто робити якогось конкретного поділу. У міцній сім'ї чоловік і дружина завжди рівні і можуть зробити будь-яку роботу по дому.

Якщо ви хочете попросити зробити щось, то робіть це правильно. Не варто змушувати або вимагати, а краще покажіть, що за допомогою вигода чекає обох.

Не порушуйте особистий простір

Взагалі, звичайно, це правило хорошого тону, але в сім'ї або в парі часто відбувається перекіс. Не варто постійно телефонувати, писати СМС і вести порожні розмови лише з тією метою, щоб нагадати про себе.

Намагайтеся зберігати деяку дистанцію. Чим менше ви будете нагадувати про себе, тим більше він буде думати про вас. Чоловік завжди повинен мати можливість побути один або відпочити з друзями. Пам'ятайте, що він не ваша власність і не зобов'язаний постійно бути поруч. Якщо ви будете нити, нервувати, ображатися і так далі, то навряд чи результат буде хорошим.

Якщо слідувати поданими рекомендаціями, то ваш чоловік завжди буде задоволений відносинами і не стане шукати емоцій на стороні. Але будьте обережні. Не варто робити з чоловіка бога і хіба що тапки йому в зубах не приносьте. З цього теж нічого хорошого не вийде. Пам'ятайте, що ви теж людина і заслуговуєте доброго ставлення.

Відео: Як закохати в себе чоловіка — 10 тактичних прийомів