Як вибрати і замовити карту пам'яті для телефону і планшета MicroSD 64 GB, MicroSD 32 GB в інтернет магазині Алиэкспресс?

Вибирайте карту пам'яті на Алиэкспресс, і покращуйте ємність пристрою.

Всі сучасні моделі телефонів і планшетів мають можливість розширення вбудованої пам'яті. Своєї пам'яті буває недостатньо, тому часто власники девайсів і гаджетів збільшують кількість пам'яті за допомогою спеціальних карт, як правило, формату MicroSD.

 • У спеціалізованих магазинах техніки можна придбати різні карти пам'яті, але вони продаються за високими цінами.
 • Якщо ви хочете заощадити і придбати якісну карту пам'яті, тоді варто подивитися пропозиції на Алиэкспресс.
 • Щоб проводити замовлення на цій торговельній інтернет-майданчику, потрібно зареєструватися. Читайте статтю про те, як створити обліковий запис на Алиэкспресс, або самостійно вивчайте відеоінструкції та реєструйтесь за посиланням.

Яку карту пам'яті для телефону і планшета краще вибрати?

Яку карту пам'яті для телефону і планшета краще вибрати?

Вибирайте карти пам'яті з великим об'ємом і високою швидкістю. Якщо у вас новий і сучасний смартфон або планшет, тоді він буде підтримувати великий обсяг карти пам'яті. Якщо пристрій застарілий, тоді вибирати ємну карту пам'яті немає сенсу.

Отже, яку карту пам'яті для телефону і планшета краще вибрати? Враховуйте такі нюанси:

 • При виборі карти пам'яті враховуйте характеристики самого пристрою.
 • Крім цього при її виборі слід вивчити характеристики самої карти. Не має сенсу говорити про моделі з об'ємом на 2-4 Гб. Цей обсяг швидко заповниться звичайними фото або декількома відео. Тому потрібно використовувати карту пам'яті на 32 або 64 Гб.
 • Велике значення має і швидкість карти пам'яті, яка вказується у вигляді класу. Для гаджетів низької цінової категорії використовуються карти пам'яті 4 класу. Якщо вам потрібно переглядати відео в якості HD, грати в ємні ігри, проводити відеозйомку і закачувати багато музики, тоді придбайте карту пам'яті не менше 10 класу.

Як замовити та купити MicroSD 32 GB на телефон і планшет на Алиэкспресс?

Як замовити та купити MicroSD 32 GB на телефон і планшет на Алиэкспресс?

Так, як замовити і купити MicroSD 32 GB на телефон і планшет на Алиэкспресс? Інструкція:

 • Відкрийте головну сторінку сайту, та в пошуковому вікні введіть словосполучення: «32gb microsdhc«, «32 ГБ екстрим sdhc», «32 ГБ microsdhc карти», «32 ГБ мікро», «micro sdhc» або «samsung 32 ГБ microsdhc». Всі ці запити приведуть на сторінку з пропозиціями карт пам'яті.
 • Коли відкриється сторінка з даними виробами, робите вибір по фото і ціною.
 • Натисніть на зображення карти пам'яті, щоб потрапити на сторінку з даними товаром. Вже тут вивчайте її технічні характеристики та інші параметри. Якщо все влаштовує, продовжуйте оформлення покупки.
 • Виберіть обсяг карти пам'яті і клацніть по кнопці «Купити зараз».
 • На наступній вкладці перевірте деталі замовлення, щоб були правильно виставлені всі параметри (кількість, обсяг і так далі) і адресу доставки. Якщо все сходиться, натисніть «Оформити та оплатити».
 • Оплата проводиться в пару кліків. На телефон прийде код підтвердження. Введіть його в спеціальну форму. Якщо сплата проведена правильно, перед вами відкриється сторінка з повідомленням: «Платіж здійснено успішно».
 • Очікуйте перевірки адміністрацією сайту надходження грошей на рахунок (це відбувається зазвичай протягом 24 годин). Після цього продавець відправить замовлення та надішле вам код для відслідковування посилки.

Як замовити та купити MicroSD 64 GB на телефон і планшет на Алиэкспресс?

Як замовити та купити MicroSD 64 GB на телефон і планшет на Алиэкспресс?

Карти пам'яті з великим обсягом пам'яті користувачі встановлюють на смартфони, планшети та фотоапарати. З їх допомогою можна зберігати багато фотографій і відео, а також різні файли.

Як замовити та купити MicroSD 64 GB на телефон і планшет на Алиэкспресс? Інструкція:

 • Введіть в пошук слова: «64gb microsd«, «оптом 32 ГБ microsd», «64 ГБ microsdhc», » оптом 128 ГБ micro sd», «16 ГБ microsd» або «microsd 32 ГБ». Натисніть «Пошук».
 • Потім виберіть виріб на фото і ціною, перейдіть на його сторінку, натиснувши на зображення або назва.
 • Тут визначтеся з обсягом і кількістю. Натисніть «Купити зараз».
 • На наступній вкладці перевірте, щоб система правильно записала ваш домашній адресу і деталі замовлення. Натисніть «Оформити та оплатити».
 • Підтвердіть оплату, і коли адміністрація сайту перевірить надходження грошових коштів на рахунок, продавець повинен відправити виріб поштою. Простежити за цим процесом ви не зможете, але ви зможете стежити за рухом посилки з трек-номером.
Як замовити та купити MicroSD 64 GB на телефон на Алиэкспресс?

Тепер ви знаєте всі нюанси вибору і замовлення карт пам'яті для смартфонів і планшетів. Замовляйте на Алиэкспресс всі необхідні товари за мінімальними цінами, високої якості, і заощаджуйте сімейний бюджет.

Відео: Як вибрати карту пам'яті?