Як напроситися до дівчини, жінки додому в гості: правила пікапа

Три правила тактовно допомагають отримати запрошення дами серця до себе додому.

Правила пікапа спрямовані на утворення тонкої і гармонійної ниточки, що сполучає тільки що зародилися симпатії двох людей протилежної статі.

Вчимося правильно будувати нові відносини

Прекрасні моменти, проведені разом, зрештою, призводять до вечірнього, нічному, а може бути і навіть ранкового розставання. Як правило, це відбувається біля під'їзду будинку обраниці.

Емоції переповнюють, хочеться продовження. Природним чином у молодої людини виникає питання: «чи Можна зайти до тебе в гості»?

Оскільки існує думка, що таке питання передбачає пропозицію сексуальних відносин, порядна дівчина відповість: «Ні».

Ось тут то і допоможуть поради, необхідні для того, щоб тактовно і красиво напроситися до нової пасії в гості.

Незалежно від причини бажання продовжити спілкування в гостях у коханої, тактику вирішення питання в позитивну сторону можна розділити на наступні етапи:

 • Побудова довірчих відносин
Створіть позитивний настрій

Перший етап може зайняти дуже тривалий час. Використовуйте наступну тактику для прискорення процесу:

 1. Налаштуйтеся на стан партнерки, відчуйте її всім тілом.
 2. Ведіть себе впевнено.
 3. Направте свій погляд в її очі, посміхайтеся, вираз обличчя має бути спокійним і доброзичливим.
 4. Не метушіться, не смикайтеся, робіть плавні і передбачувані руху.
 5. Будь-яка слабкість, виявлена навіть внутрішньо, передається дівчині невербально. І якщо ви налаштовані на сексуальні відносини, а ведете спілкування з внутрішнім здриганням, подумки задаючи питання: а раптом відмовить? Сто відсотків — дама відчує це, буде спілкуватися під час побачення тільки через почуття такту. У зручний момент скаже: «Вибач мені пора. Поки що.» І ніколи більше не відповість на ваш телефонний дзвінок.
 6. Щоб цього не сталося, потрібно відчувати партнерку і загальну обстановку відбуваються відносин.
 7. Не слід лізти глибоко в її особистий простір.
 8. Якщо виникає не зовсім комфортне відчуття при спілкуванні, шукайте причину цього стану. Можливо, незручність пов'язано з тим, що, розмовляючи дівчина не дивиться вам в очі. Скажіть їй тактовно про це. Не забудьте посміхнутися, у відповідь на ухвалене зауваження. Обстановка вмить зміниться, спілкування стане легким і приємним, якщо причина була саме в цьому.
 9. При наявності внутрішніх піднесених і позитивних емоцій, коли хочеться тупо дивитися на дівчину і насолоджуватися спілкуванням, з мимоволі сяючою посмішкою на обличчі, можна сміливо стверджувати — довіра повністю налагоджено. Тут необхідно зробити акцент на саму тему розмови.
 • Поцікався її мрією
 • Запитай про її життєвої мети
 • Розкажи про своїх життєвих інтересах
 • Згадайте дитинство: хто в якому садочку був, які прокази витворяв у школі?
 • Поговоріть про батьків
 • Не бійся викликати різний емоційний сплеск. Покажи себе не тільки з хорошої сторони. Налагодити контакт допомагає розказана історія про деяких важких життєвих ситуаціях, коли хлопець не дуже правильно поводився. Це дуже зближує і викликає максимум довіри, так як дає зрозуміти дівчині, що ти така ж людина, як і вона
 • Так само можна поговорити про банальні речі: політика, ставлення до дітей, попередні стосунки (як довго тривали, чому закінчилися), хлопець її мрії

Щоб викликати довіру необхідно всім своїм виглядом показати, що тобі абсолютно байдужий результат спільного спілкування

Якщо виникло приємне відчуття комфорту і легкості не залишає хлопця, то все зроблено вірно.

 • Наступний важливий крок — це передислокація

Щоб потрапити в гості до пані необхідно:

 • Сказати їй про своє бажання
Озвучте своє бажання
 1. Наприклад, запропонувати піти подивитися у неї новий фільм. Головне позначити всі ваші спільні дії, в момент знаходження в її будинку. Можна сказати: подивимося фотографії, поп'ємо чай з тортом, допоможу підібрати новий інтер'єр (якщо з'ясувалося вчасно бесіди, що вона хоче це зробити), для цього потрібно побачити попередній і т. п. Але не варто говорити про ваші плани про секс. Це її точно відштовхне.
 2. При наявності тільки однієї мети — секс, необхідно розпалити супутницю. Попередити заздалегідь, що їдете до неї для дуже важливої справи. Розписати барвисто, як класно ви проведете ці пристрасні годинник у неї вдома. Цей варіант допустимий тільки в тому випадку, якщо досягнуто повне відчуття довіри, і нова пасія досить розпаленіла і готова до таких відносин.
 • Далі слід почати пересування в бік проживання дівчини, під будь-яким приводом.
Приємна прогулянка в напрямку житлового будинку обраниці

Наприклад, попросити показати в якій стороні вона живе. Запропонувати подивитися, що цікавого знаходиться поблизу з її житлом

 • Заключительный етап — хитромудрі маніпуляції

Тим, хто комплексує вести себе, так, як описано раніше, доведеться хитрувати.

Доведеться пофантазувати, на шкоду своєму зовнішньому вигляду
 1. Наприклад, молода людина знає, що дівчина живе недалеко від місця їхньої зустрічі. Він може запитати дозволу сходити до неї по нужді. Або провести банальну маніпуляцію з пролитим чаєм або кавою, коли необхідно запрати запачканную річ. Якщо пункт побудови довіри зроблений грамотно, то дівчина не відмовить хлопцеві у цьому проханні. Надалі ще й запропонує попити чай або кава у неї вдома.
 2. Можна в період між побаченнями, зробити вигляд, що проїжджаєте повз її будинок і подзвонити, сказавши їй про це. Не забудьте при цьому запропонувати купити щось необхідне, щоб у відповідь на цю пропозицію обов'язково почути — так. Спосіб перевірений на 55%, так як працює за рахунок нахабного прийому хлопця.

Використовуючи ці проварені три основних ключа, чоловік може без проблем потрапити в квартиру цікавить дами серця. Будь-яка інтимна зустріч, при такому підході, принесе масу приємних вражень.

Застосування правильної тактики, запорука успішного отримання цілі

Відео: Як напроситися в гості до дівчини?