Як правильно розлучитися з чоловіком і не пошкодувати про це? Як розлучитися з чоловіком, якщо він одружений?

У даній статті ми вам розповімо, як правильно розлучитися з чоловіком, щоб не було надто боляче.

Тема розставання з чоловіком досить актуальна, тому що це завжди складно зробити, та ще й так, щоб не довелося шкодувати. У житті кожної жінки може настати момент, коли відносини продовжувати безглуздо і треба б розлучитися. Незалежно від того, хто саме став ініціатором, це завжди боляче і потрібно пережити. Давайте розберемося, як правильно розлучитися з чоловіком і не шкодувати про це.

Як розлучитися з одруженим чоловіком?

Як розлучитися з чоловіком ?

На початку відносин з одруженим чоловіком часто жінки навіть не думають про те, що буде далі. Він піклується, доглядає, в ліжку пристрасний і взагалі він найкращий. Але з часом хочеться облаштувати сімейне гніздечко і тут відразу стає ясно, що з ним цього не буде. Адже ви для нього-всього лише можливість піти від буденних і сімейних проблем. Спроби поговорити про життя розбиваються об його мовчання або постійні обіцянки, що ось-ось він розлучиться. Може бути, він і правда розлучиться, але на практиці цього не відбувається в більшості випадків.

Якщо подумати про всі недоліки таких відносин, то з часом ви точно зробите висновок, що варто розлучитися. Так, зробити це буде складно, але можливо.

 • Щоб це було не так болісно, відносини краще припиняти поступово. Ви повинні прийняти той факт, що він у будь-якому разі залишиться у родині. Так чи варто витрачати на нього час? Може краще пошукати своє щастя? Поступово починайте віддалятися від улюбленого — не шукайте зустрічі, не телефонуйте, намагайтеся знайти причину, щоб скасувати зустріч. Поступово він стане розуміти, що відносини, які вам не потрібні.
Розставання
 • Подумайте, що ви будете говорити під час прощальної розмови і краще проводите його в громадських місцях. Це дозволить уникнути занадто бурхливого розмови, а також обіймів. Спокійно скажіть, що немає сенсу продовжувати стосунки, тому що вам хочеться родини і людини поруч, а він вам дати цього не зможе.
 • Після розставання не зациклюйтеся на тому, що без нього вам погано. Займайтеся справами — почніть будувати кар'єру, зробіть вдома ремонт, сходіть на танці або фітнес. Головне, не сидите в самоті, намагайтеся оточувати себе людьми. Підготуйтеся для зустрічі з тим єдиним.
 • Уникайте зустрічі зі своїм коханцем. Не ходіть туди, де ви бували разом, а також куди він ходить сам. Обходьте місце його роботи або проживання. Навіть при випадковій зустрічі можуть захворіти старі рани.
 • Якщо ваш коханець буде наполягати на продовженні стосунків, то не варто на це вестися. Ви повинні бути стійкими і чітко впевненими у власному рішенні. Скажіть, що ви більше не хочете бути просто коханкою, тому що вже готові до більшого. Якщо він не готовий піти до вас, то краще відпустити вас.
 • Іноді чоловіки не можуть змиритися з тим, що їх кинули і починають переслідувати жінку. В такій ситуації не тікайте від зустрічі, а поговоріть і пригрозіть, що якщо він вас не залишить, то про все дізнається його дружина. Навряд чи йому захочеться і він відступиться.

Якщо ви йдете, то не повертайтеся і не залишайте шансів. В іншому випадку ви попадетеся в ту ж пастку знову.

Як правильно розлучитися з чоловіком коханцем?

Як кинути коханця?

У житті буває всяке і іноді жінки заводять коханців. Спочатку так, переповнюють емоції, пристрасть, але в якийсь момент така життя набридає і хочеться повернутися в сім'ю. Звичайно, варто в такому випадку розлучитися з чоловіком .

Дуже добре, якщо ви обидва досягнете розуміння і розійдетеся по-хорошому. Як правило, самодостатні жінки самі пропонують розлучитися, а коханець — якщо він культурний, прийме це з розумінням і спокійно.

Але так буває не завжди. Можливо, ви самі закохалися або він вас не відпускає. Тоді ситуація стає складніше.

Якщо ви закохані самі, то вам це заважає. Доведеться боротися з собою і переступити через своє «я». Вилікуватися від такої любові можна кількома способами:

 • Розлучіться красиво. Нехай вам запам'ятається тільки хороше. Скажіть, що ви вирішили залишитися в родині і подякуйте за весь час, проведений разом. Стійте на своєму і не йдіть на зрозумілу. Не шукайте нової зустрічі і не спілкуйтеся з ним.
Розставання з коханцем
 • Розлучіться поступово. Можна розривати відносини поступово. Намагайтеся мінімізувати ваші зустрічі і їх тривалість. Це дозволить швидше відвикнути і розлучатися назавжди буде вже не так складно. Спробуйте знайти в ньому недоліки, вони точно є, просто ви їх не помічаєте. Можливо, щось вас дуже сильно відштовхне.
 • Знайдіть заміну. Якщо розлучатися дуже боляче, то знайдіть яке-то для себе цікаву справу, яка буде приносити хороші емоції. Тільки не варто починати новий роман. Погляньте по-новому на свого чоловіка, відродіть ваші відносини. Сходіть куди-небудь, проводьте більше часу разом.
 • Якщо ж коханець і сам не хоче вас відпускати, то він може закотити істерику, зробити що-то з помсти і так далі. Вам потрібно бути акуратною і привести відношення до того, щоб він був не проти розставання.
 • Під час прощальної розмови не ображайте його. Не ведіться на провокаційні випади, а вони, будьте впевнені, будуть. Ведіть себе розумнішими і зберігайте самовладання. Та й нехай він скаже останнє слово. Зате його самолюбство буде утешено і він не стане після такого вас переслідувати.
 • Якщо ви недавно посварилися, то зробіть з цього причину розставання. Найкраще — просто зникнути. Зателефонуйте йому і скажіть, що вам не варто зустрічатися і попросіть більше не дзвонити. Можна навіть без пояснень припинити все спілкування, якщо ви упевнені, що він не стане вам мститися.
 • Намагайтеся менше бачитися і будьте холодніше з ним. Говоріть частіше про справи по телефону при зустрічі і говорите про завалах на роботі. Намагайтеся скасовувати зустрічі і посилатися на термінові справи. Так ви почнете самі відвикати від нього, та й він теж буде вчитися жити без вас.
 • Заставте його самого кинути вас. Висловлюйте своє невдоволення, сваріться через дрібниці і пред'являйте нездійсненні вимоги. Іншими словами, зробіть так, щоб відносини стали тягарем і він захотів піти.

Якщо коханець буде загрожувати, що все розповість чоловікові, то ні в якому разі не ведіться на це. Ви точно не зможете як раніше з ним спілкуватися і вам вже буде неприємно. Що ж робити? У тому випадку, якщо одружений коханець, пригрозіть тим же самим. Це може спрацювати. Тоді буде погано вам обом.

Як розлучитися з коханим чоловіком?

Розставання з коханим

Розлучитися з коханою людиною найскладніше, але потрібно зробити це гідно і навіть неважливо, яка була причина. Якщо обидва партнери адекватні люди, то вони можуть вчинити спокійно і розлучитися менш болісно.

Якщо ви помітили, що почуття чоловіки починають згасати, що ви стали рідше бачитися, він нібито вічно зайнятий, став неуважним і байдужим, тоді з'являються перші підозри, що він вирішив розлучитися. Якщо вас це теж влаштовує, то просто дочекайтеся, поки він сам зникне.

Але краще зробити самостійно перший крок до розриву, адже ви поважаєте себе. Так, партнер може робити спроби повернутися до відносин, але все ж стійте на своєму і не відміняйте свого рішення. Постарайтеся зробити розставання красивіше.

 • Слідкуйте за своїми емоціями. При зустрічі скажіть, які вас долають почуття і бажання. Оцініть його реакцію і стримуйте свої бурхливі емоції. Намагайтеся не ховатися і бути спокійніше. У розмові не чіпайте його самолюбство і не захоплюйтеся тим, як у вас все було відмінно.
 • Якщо у чоловіка слабкий характер, то він може почати тиснути на жалість. Важливо не піддаватися цьому і наполягати на своєму. Навіть якщо він буде говорити, що ви безсердечна і черства, то все одно не поступайтеся.
 • Висловіть все в останню вашу зустріч. Якщо у вас немає сил зустрітися особисто, то напишіть лист або зателефонуйте йому. Продумайте свою промову заздалегідь, щоб чоловікові було зрозуміло, що у стосунків більше немає і не буде.
 • Не варто погоджуватися останній раз з ним зустрітися. Якщо ви будете обніматися або цілуватися, то це все зіпсує. Скажіть, що вже все скінчено і шляху назад немає.
 • Розлучаючись врахуйте, що ви повинні контролювати ситуацію. Це дозволить вам перенести розставання простіше.

Як розлучитися з люблячим тебе чоловіком?

Розставання з люблячим

Найскладніше кинути чоловіка, коли в нього є до вас почуття. Таке спілкування може приносити незручності, особливо якщо ви охололи. Якщо вам не дуже комфортно від таких відносин, то не варто змушувати себе відповідати взаємністю. Після розставання вам буде набагато легше, та й він поступово заспокоїться.

Сказати щось однозначне тут важко. Але є кілька порад, як можна акуратно але розпрощатися, щоб не нашкодити морально людині.

 • Зустріньтеся на нейтральній території для розмови. Місце не потрібно вибирати знакова і нагадує хороші моменти ваших відносин. Поговоріть про причини розставання, але акуратно, щоб не принизити його. Скажіть, що ви його не любите, але дуже акуратно, адже вам не варто зачіпати його самолюбство і говорити, що він поганий. Ви повинні бути твердими, але гуманними.
 • Потренуйтеся перед розмовою і розіграйте діалог. Це дозволить вам вибудувати мова і не забути головного незалежно від перебігу розмови.
Розставання з нелюбом
 • Якщо ви зустрічаєтеся з самозакоханим типом, який вважає, що ви належите, то складно передбачити, як він реагує на ваші слова. Приготуйтеся заздалегідь до того, що реакція може виявитися бурхливою. Він постарається вас утримати. Будьте спокійні і акуратно дайте зрозуміти, що ви з ним більше не хочете.
 • Якщо партнер слабохарактерний і впевнений, що жити без вас не зможе, то він почне намагатися вас розжалобити. Не реагуйте на це і спокійно скажіть, що розрив буде корисний вам обом. Якщо у нього дійсно є почуття, то він повинен зрозуміти вас і оступитися.
 • Не варто пропонувати підтримувати дружні стосунки. Це дасть чоловікові надію і тоді розлучитися буде ще складніше. Люблячий чоловік точно стане повертати ваші стосунки навіть з позиції одного. Це може затягнутися надовго і буде мучити вас обох.
 • Після розриву не підтримуйте спілкування. Не беріть трубку, якщо він дзвонить, видаліть з соцмереж і не бувайте в місцях, де його можна зустріти.

Зрозумійте, якщо ви вирішили розлучитися з чоловіком, то краще сказати про це відразу і чесно. Не варто його мучити і себе теж.

Відео: Як розлучитися з хлопцем? Як безболісно розлучитися з хлопцем?