Кого чоловіки шукають очима на пляжі в першу чергу?

У даній статті ми розглянемо, кого в першу чергу чоловіки шукають очима на пляжі.

Не будемо скромничати і стверджувати, що чоловіки ходять на пляж, щоб позасмагати. Можливо, купуватися, але це не головна місія. В затемнених окулярах, може навіть потай від дружини, чоловіки звертають увагу на дівчат в купальнику. Більш того, для чоловіків таке місце — ідеальне для знайомства і навіть побачення. Але кого ж чоловіки шукають очима на пляжі в першу чергу, дізнаємося в даному матеріалі.

Навіщо чоловіки ходять на пляж: кого чоловіки шукають очима в першу чергу?

 • Як не дивно, але грація і поза – це перше, що кидається в очі. У жінці важлива жіночність! Тому всі жести і будь-яке її положення тіла повинно просто кричати про це. Тим більше, на пляжі воно знаходиться без одягу. Але тільки так — без вульгарності, вона може навіть віджахнути чоловічий погляд. Скромність на пляжі цінується не менше жіночності. Чоловіки шукають очима не тільки красиво загоряють, але й активних дівчат. Але про це ми ще поговоримо.

Важливо: Постава говорить про багато що. Дівчина з рівною спиною не тільки втягує живіт, виставляє попа і груди, але й випромінює впевненість у собі. А чоловіки це знизять ціну не тільки на пляжі, але і в повсякденному житті.

Навчитеся поєднувати скромність і рівну поставу
 • Як відомо, представники сильної статі звертають увагу на красиве тіло дівчини. Як не крути, але так закладено природою, що чоловіки люблять і дивляться на жіноче тіло. Але тут дуже багато нюансів. Не можна сказати, який конкретно тип або колір шкіри їх приваблює – це вже суто індивідуально.
  • Обов'язково потрібно розвіяти міф про довгоногих моделях. За статистикою, чоловіки більше люблять маленьких жінок. Хоча не можна назвати це головним критеріям їх уваги.
  • А також спростуємо ще один міф про пишногрудих красунь. Чоловіки люблять саме не розміри, а пропорції тіла. Так, округлі форми радують більше чоловічий погляд, але все має бути в міру.
  • Кубики на животі не викликають захоплення, а от акуратний і в міру плоский живіт, над яким не стирчать ребра, приверне більше чоловічих поглядів.
  • Варто трохи торкнутися тему засмаги. Ні, це не перше і найважливіше, на що чоловіки дивляться в першу чергу, але бліда дівчина на піщаному пляжі ну ніяк не викличе бажання познайомитися з нею. Тому, якщо ви не встигли добре засмагнути до початку активного пляжного сезону, то варто скористатися послугами автозасмаги.
Купальник повинен підкреслювати ваші достоїнства, а не статус
  Вибравши правильний купальник можна грамотно підкреслити всі свої достоїнства і делікатно приховати можливі недоліки. Також не варто економити на сонцезахисних окулярах, пляжної сумочці і капелюшку – все це допомагає створити цілісний пляжний образ, за яким всі будуть оцінювати вас.
  • Тут ще якийсь підступ – якщо ви будете ультрамодного, то чоловічий погляд залучите, як і заздрісний жіночий. Але чоловіки шукають очима на пляжі більше просто акуратно і зі смаком одягнену дівчину. Чоловіча думка і бирці на вашому купальнику прямо пропорційна піднесеної оцінки про себе.
 • Усмішка – це ваш настрій і внутрішній світ. По-перше, посмішка прикрашає будь-якого, роблячи образ більш свіжим і радісним. Але головне – це оптимізм і відсутність проблем. Сумна або похмура дівчина вже точно не приверне увагу до себе, оскільки з нею чоловік не зможе розслабитися і просто поговорити. Адже усміхнена дівчина випромінює безтурботність і радість! До речі, з Царівною Несмеяной чоловіки губляться і їм важче зав'язати розмову.
Посмішка і життєрадісність — це головні козирі не тільки на пляжі
 • Довге волосся – це відображення молодості і жіночності. Чоловіки шукають очима саме дівчат з довгими косами. Але важливий момент – локони повинні бути доглянуті, без посічених кінчиків і відросло кольорів фарби.

Важливо: Чоловіки не помітять ваш неймовірний педикюр, манікюр, а також незвичайну фарбування волосся. Але ось облізлі нігті і засмальцьовані волосся вже точно не притягнуть чоловічу увагу!

 • Ні в якому разі не робіть собі повний вечірній макіяж. Це буде виглядати як мінімум нерозумно і не до місця. Достатньо лише злегка підкреслити брови, пройтися по віям водостійкою тушшю і нанести пом'якшувальний бальзам на губи. Пам'ятайте, чоловіки цінують в дівчині, насамперед, натуральність і природність.
 • На пляжі, звичайно ж, чоловіче увагу привертає шкіра. І навіть не її колір, а стан. Вугрі та прищі – це окрема тема, вони не викликають захоплення ні у кого. Якщо ви хочете встановити причину і дізнатися про їх лікуванні, тоді подивіться статтю на тему «Причини і лікування прищів». Але чоловіки шукають очима зволожену і ніжну шкіру, до якої хотілося б торкнутися, немов до пухким щічках малюка. Тому доглядайте за її станом!
Не забувайте про доглянутою шкірі та волоссі
 • Хлопці завжди помічають дівчат, які на пляжі повністю захоплені активними іграми. Гра у волейбол або в фрісбі – відмінний спосіб звернути на себе увагу. Не забувайте, що все повинно виглядати природно і невимушено. Нічого не повинно відволікати від самої гри. Забудьте на час про свій манікюр, зачіску або макіяж. Будьте самою собою, завдяки цій якості хтось обов'язково виявить до вас інтерес.

Тому можна винести вердикт, що чоловіки шукають на пляжі просто привабливих і доглянутих дівчат. Яка в неї зовнішність буде – залежить вже від смакових якостей кожного. Але в першу чергу – дівчина повинна бути най-най у всіх відносинах. Адже для чоловіка вона повинна стати гордістю перед друзями і родичами.

Відео: Яких дівчат на пляжі чоловіки шукають очима насамперед?