Статус посилки Departed country of origin на Алиэкспресс – що означає? Depart from original country: переклад статусу з Алиэкспресс з англійської на російську мову

Статус Departed country of origin на Алиэкспресс: переклад, пояснення перекладу, термін дії.

Адміністрація торгової площадки Алиэкспресс робить все, щоб клієнт Алиэкспресс мав доступ до максимального об'єму інформації, починаючи з моменту реєстрації на Алиэкспресс і закінчуючи відстеженням доставки замовленого товару.

Однак, Алиэкспресс є міжнародною торговою майданчиком, використовує для спілкування з покупцями англійська мова. Змінюються англомовні статуси, що з'являються на сторінках замовлень, часто викликають паніку у недосвідчених покупців.

Наприклад:

  • ви знайшли товар, який ідеально відповідає вашим уявленням про співвідношення «ціна-якість». Про те, як знайти потрібні товари на Алиэкспресс ви можете прочитати тут;
  • оформили замовлення. Якщо ви оформляєте свій перший замовлення, обов'язково перейдіть за посиланням і ознайомтеся з детальними рекомендаціями щодо оформлення першого замовлення на сайті;
  • оплатили свою покупку. Вся інформація про способи оплати на Алиэкспресс знаходиться тут;
  • приступили до відстеження свого замовлення. Отримати детальну інформацію про схему відстеження посилок з Китаю можна за посиланням.

Замовник Алиэкспресс стикається зі статусом Departed country of origin на одному з етапів відстеження замовлення. Дослівний переклад статусу: Покинув країну відправника.

Це означає, що ваша посилка пройшла необхідні процедури і покинула територію Китаю.

Статус може перебувати в активному стані від кількох днів до кількох тижнів.

Якщо ваш англійська мова не достатньо хороший, віддайте перевагу російськомовній версії сайту Алиэкспресс. За посиланням ви знайдете огляд кращих онлайн перекладачів для Алиэкспресс.

Відео: Відстеження посилки з Китаю. Статуси посилки на Aliexpress