Алиэкспресс в доларах російською — покупки, каталог, ціни і оплата в доларах. Як дізнатися курс долара до рубля на Алиэкспресс на сьогодні?

Купівля на Алиэкспресс в доларах.

У цій статті Ви дізнаєтеся, чи є можливість здійснювати покупки на Алиэкспресс в доларах. А також отримаєте багато цікавої інформації про курс валют і платежі в іноземній валюті на сайті.

Як дізнатися курс долара до рубля на Алиэкспресс на сьогодні?

Для тих, хто вперше відвідав Алиэскпресс і ще не зовсім знайомий зі способами замовлення і оплати товарів на сайті радимо прочитати статтю або переглянути відео-інструкцію.

В інтернет-магазині Алиэкспресс можна купити практично будь-які товари. Валюта картки не має значення.

Щоб визначити необхідну валюту покупки слід:

 • Заглянути на Алиэкспресс.
 • У верхньому правому куті на головній сторінці вибрати країну доставки і валюти, натиснувши віконце «Доставка в ...» і поруч значок валюти, виберіть RUB.
 • Не забувайте натиснути «Зберегти«.

Щоб дізнатися курс долара до рубля необхідно:

 • Вибрати вподобане виріб, клікнути.
 • Записати або запам'ятати ціну в рублях
 • Далі зверху в правому куті Алиэкспресс знову поміняти валюту тепер на долари і записати ціну в доларах.
 • Далі розділити ціну в рублях цього товару на ціну в доларах. Отримана цифра і буде курсом долара до рубля в даний момент.

Конвертера валют у повній версії сайту Алиэкспресс немає. Тому це єдиний спосіб дізнатися курс долара на Алиэкспресс на сьогодні.

У мобільному додатку існує конвертер валют. Щоб визначити курс, необхідно натиснути на три смужки зліва вгорі, далі вибрати «Інше» — далі «Конвертер валют«.

Виберіть валюту — ціни пересчитаются

Свій товар продавці встановлюють виключно в американських доларах. Торгова майданчик самостійно здійснює конвертацію грошей і демонструє відвідувачам розцінки в предпочтенной їм валюті.

Наприклад, якщо товар коштує 20$, після того як клієнт змінить в рублі, ціна на продукцію покаже 1200 р (1200 руб.20$ – 60 руб курс рубля до 1 дол).

Чому на Алиэкспресс курс долара більше?

Найпоширенішою грошовою валютою є долар. Регулярно коливаються ціни і курс на порталі є наслідком деяких факторів:

 • у кожного продавця власні тарифні ставки.
 • виробник самостійно проводить дослідження вартості продукції, спостерігає за курсом.
Курс може коливатися

Також варто враховувати, що курс долара на Алиэкспресс до потрібної національній валюті приблизно може відрізнятися від фактичного курсу банку – емітента картки.

Як зробити ціни на Алиэкспресс в доларах?

Клієнт має можливість змінити валюту, в якій відображається ціни на сайті. Форма для зміни розташовується на самому верху сторінки сайту праворуч поруч з кнопкою вибору країни доставки.

Якщо валюта вибрана в доларах, то рахунок на оплату також буде в доларах.

Ціни змінюються по курсу

Здійснювати покупки в інтернет-магазині ставати не тільки модним, але ще і вигідною справою. Не потрібно бігати по бутіках, порівнювати, де дешевше, десь дорожче. Тепер вигідно купувати на Алиэкспресс. Тут товар можна придбати за вигідною ціною, сплатити бажаної валюті.

Як купувати на Алиэкспресс в доларах?

 • Як Ви знаєте, продукцію на Алиэкспресс можна купувати в рублях і будь-якій іншій валюті, змінивши її кнопкою вгорі праворуч.
 • На Алиэкспресс неможливо замовляти продукцію з післяплатою оплатити покупки при отриманні.
 • Якщо валюта вибрана в дол., то рахунок на оплату при оформленні замовлення виставляється і знімається в дол. Змінити валюту при оплаті неможливо.

Алиэкспресс – торгова майданчик для покупців і продавців з усього світу. Грошові кошти тут безпосередньо зараховуються на рахунок торговельної точки, а лише коли товар отриманий покупцем, перераховуються продавцю.

Купуйте вигідно в доларах
 • В принципі на сайті береться будь-яка валюта, але краще розплачуватися в доларах, так як гроші все одно конвертуються в долари, плюс до всього ще береться процент за саму конвертацію.
 • При оплаті доларами комісія не нараховується. Тому вибирайте ціни в доларах, як зазначено вище і здійснюйте вигідні покупки.

Як оплатити товар у доларах на Алиэкспресс?

Основним результатом покупки на сайті Алиэкспресс є процес оплати. Покупці бажають оплачувати покупки в доларах, припускаючи, що так набагато вигідніше. Безумовно, коли існує доларовий рахунок вигідніше платити в доларах.

При оплаті з доларового рахунку ніяких сюрпризів не очікується. Оплата замовлення пройде швидко, без жодних комісій.

Коли у клієнта немає вище вказаного рахунку, виплату можна зробити в доларах і рублях. При сплаті доларами з рублевого гаманця, Алиэкспресс виставляє рахунок банку на конкретну суму в доларах.

При оплаті в доларах
Вам прийде рахунок банку

Банк згідно внутрішнього курсу продажу виробляє розрахунок. Але так як остаточне відрахування грошей займає пару днів, то при зміні курсу рубля на момент списання коштів банк може здійснити перерахунок.

Вигідних покупок і захоплюючої подорожі по сайту Алиэкспресс!

Відео: Покупка на Алиэкспресс в доларах