Як називається пташка, яка чистить зуби крокодилу? Хто чистить зуби крокодилу в природі?

Птахи-помічники крокодилів в мультфільмі і природи: імена, відео.

Для маленьких дітей, які не люблять чистити зуби корисно буде подивитися мультфільм про нечепуру крокодила і сміливу пташку. Як її звуть і чи існує її аналог у природі розповімо в цій статті.

Яка птиця чистить зуби крокодилу в мультфільмі: назва

  • Радянський мультфільм режисера Геннадія Сокальського був названий ім'ям крихітній безстрашної пташки Тарі.
  • Вона одна з усієї величезної Африки не побоялася залізти в пащу шкідливого і злого крокодила. У нього були великі зуби, які він ніколи не чистив. Це призвело до того, що вони розболілися. Всі звірі сміялися над рептилією і не хотіли йому допомагати. Тільки крихітна Тарі взялася за кропітку і не безпечну роботу. Вона звільнила пащу «страшили» від сміття і висмикнула неспокійний зуб.

Пташка Тарі чистить зуби крокодилу: відео

Хто чистить зуби крокодилу в природі?

Відео: Birds Cleaning Crocodile's Mouth

Пташка, що допомагає крокодилу в природі: назва, фото (вікіпедія)

Аналог пташки Тарі в природі
  • Підродина бігунків сімейства тиркушковых загону ржанкоподібних містить пташку іменовану крокодиловим сторожем або єгипетським бігунком (на латині Pluvianus aegyptius).
  • Згідно з дуже давньою легендою — цей птах очищає порожнину рота крокодила від харчових залишків і сповіщає їх про загрозу життю. Документально сказання не підтверджено. Насправді, рептилії чищення зубів не потрібна. Відкритою пащею, лежачи на березі, вони ловлять мух.

Відео: Супер хижак: крокодил