Сонник – бачити в сні крокодила: значення сну. До чого сниться крокодил білий маленький, великий, вбитий, нападник, кусающийся жінці, чоловікові, вагітної, у воді, у будинку: тлумачення сну

Тлумачення снів, у яких був присутній крокодил. Значення сновидіння для жінок і чоловіків.

Кожна людина бачить сни, але переказати їх можуть не всі. Іноді самі яскраві і незвичайні запам'ятовуються, залишають після себе незабутні враження. Їх хочеться зрозуміти, розгадати, знайти таємний сенс у кожному побачене образі. До таких снів відносяться ті, в яких сновидінню довелося зустрітися з крокодилом.

До чого сниться крокодил?

Фрейд вважав, що побачити крокодила у сні означає отримати попередження.

Бачити крокодила в клітці в зоопарку – володіти унікальними здібностями або можливостями; в живій природі, на волі – початок нового проекту або відносин.

Намагатися приручити крокодила уві сні – мати владу і силу. Незабаром представиться можливість заслужити повагу колег, стати лідером у колективі.

Якщо уві сні крокодил ховається і тікає – в житті вдасться реалізувати задумане. Попереду тривала навчання, підсумком якої стане успіх на роботі.

Білий крокодил у сні – символ прийдешнього щастя, велике щастя, радісної події.

Крокодил в будинку або квартирі попереджає про існування реальної небезпеки для сновидця і членів його сім'ї.

Якщо в сні з крокодилом у сплячого була можливість управляти ситуацією, що сон можна вважати сприятливим. Він означає, що в житті сновидець впорається з будь-якими завданнями і перешкодами, у нього вистачить сил домогтися свого.

Приснився крокодил, до чого?

До чого сниться крокодил жінці?

Якщо жінці сниться, що вона плаває з крокодилом, то в житті вона відчуває потребу в чому-небудь. Чим більше крокодилів плаває поруч з нею, тим більше у неї бажань – фізичних, емоційних або матеріальних.

Деякі сонники трактують знаходження жінки з крокодилами в одному водоймищі, як плодючість, готовність виносити і народити дитину.

Якщо жінка уві сні милується крокодилом, який плаває в озері і не намагається атакувати, її життя скоро з'явиться надійний чоловік, гідний стати супутником життя.

Мати, яка бачить уві сні, як на її дитини нападає крокодил, в житті сильно переживає про його здоров'я і благополуччя. Слід постаратися відпустити свої страхи і просто насолоджуватися материнством.

Якщо крокодила уві сні побачила молода дівчина, їй доведеться проявити обережність. Не можна довіряти новим знайомим і розкривати секрети подругам.

Жінці приснився крокодил

До чого сниться крокодил чоловікові?

Чоловік, який уві сні намагався вбити крокодила, але зміг тільки поранити його, повинен навчитися планувати наперед. У першу чергу це стосується роботи.

Якщо чоловік бачить себе в сні йде по спині крокодила, то в житті йому вдається успішно справлятися з труднощами, що виникають на шляху.

Якщо уві сні чоловік втік від крокодила по суші – справи налагодяться легко і швидко, багато проблем вирішаться самі собою.

До чого сняться крокодили у воді?

Крокодил, плаваючий у воді, є підтвердженням того, що у сновидця достатньо сил і енергії, щоб просуватися вперед у своїх справах. Зараз не час сидіти на місці. Навіть незначне посильну рух принесе перемогу.

Деякі сонники стверджують, що крокодил у воді символізує зачаївся ворога, выжидающего підходящого для атаки миті. Якщо останнім часом начальник висловлював своє невдоволення, на роботі слід вести себе розумно і розсудливо.

Якщо уві сні з води видно тільки очі крокодила, а все тіло і голова заховані під водою, сновидець недооцінює існуючі небезпеки.

Крокодил у воді приснився

До чого сниться багато крокодилів?

Багато крокодилів у сні попереджають про насуваються неприємності. Проблеми, вирішити які виявиться зовсім не просто, будуть з'являтися в житті одна за одною. Важливо не зупинятися на шляху до наміченої мети і не опускати руки.

Важко доведеться тому, хто побачить у сні кружляють у воді крокодилів.

Бачити, як багато крокодилів терзають свою здобич – у житті доведеться спостерігати несправедливі дії.

Побачити у сні, що багато крокодилів б'ється — найближчим часом слід проявити обережність у словах і діях, намагатися обходити стороною сперечальників і конфліктних людей.

Багато крокодилів у сні

До чого сниться маленький крокодил?

Маленький за розмірами крокодил уві сні попереджає про те, що невміння прощати образи може зіграти злий жарт. Потрібно навчитися відпускати неприємні ситуації зі свого життя.

Також маленький крокодил може вказувати на наявність невеликої проблеми, перешкоди, яке сновидінню під силу здолати.

Дитинча крокодила символізує дитини, яка потребує підтримки, турботи і догляду. Іноді маленький крокодил, який намагається напасти, сниться, щоб попередити про відсутність підтримки з боку сім'ї.

До чого сниться маленький крокодил?

До чого сниться великий крокодил?

Великий крокодил у сні символізує великі перешкоди на шляху до бажаного. Не варто чекати благополучного результату справи, якщо не вдалося вбити крокодила.

Якщо великий крокодил уві сні небезпечний, в житті недруги спробують використовувати якусь секретну інформацію, щоб досадити сновидінню.

До чого сниться нападник крокодил?

Атакуючий крокодил уві сні попереджає, що в близькому оточенні є людина, яка може обдурити, зрадити. За спиною він насміхається і бреше.

Якщо крокодил уві сні полює, намагається наздогнати, то життя може початися низка змін. Чекає складна, але посильна робота, заради якої доведеться покинути власну зону комфорту. Також сон може вказувати на наявність в оточенні нечесного людини, який намагається проникнути в довіру, прикинувшись іншому.

Бути з'їденим крокодилом у сні – поганий знак. Ймовірно, удача в житті відвернеться, проект виявиться невдалим, друзі не нададуть підтримку.

Якщо крокодилу уві сні вдалося напасти і вкусити, важливо запам'ятати, частина тіла, яку вп'ялися зуби рептилії:

  • укус за ногу – щось або хтось заважає просуванню по кар'єрних сходах
  • укус в руку – нечесні колеги вставляють палиці в колеса
  • укус в живіт – хтось спробує використати, обдурити
До чого сниться нападник крокодил?

До чого сниться убитий крокодил?

Вбивство крокодила уві сні – велика удача. Він означає, що період переживань і невдач підійшов до кінця. Якщо сновидець знаходиться в пошуках роботи, то незабаром його запросять зайняти привабливу посаду. Від цієї роботи ні в якому разі не можна відмовлятися.

Вбити крокодила зі зброї у сні означає, що талант, сила і кмітливість незабаром допоможуть добитися великого успіху.

Той, хто уві сні хоче знайти і вбити крокодила, в житті готовий прийняти будь-який виклик.

Вбитий крокодил приснився, до чого?

Від'ємне значення мають сни, в яких крокодил нападає, кусає або намагається це зробити. Вони означають присутність у житті ворогів. Інші сни з цими рептиліями можна вважати сприятливими, особливо якщо вони не викликають у сплячого відрази, страху або відрази.

Якщо тварина веде себе спокійно, сон можна трактувати, як наявність можливостей і перспектив. Але навіть якщо він застерігає про наявність прихованих ворогів або перешкод, в силах сновидця змінити ситуацію на краще.

Відео: До чого сниться крокодил?