Як культурно, різко, коректно відшити хлопця в громадському місці, в листуванні? Як красиво відшити чоловіка, з яким ви колись зустрічалися? Типові помилки, які заважають відшити хлопця

Якщо вам не подобається чоловік, хлопець, а він активно приділяє вам увагу, прочитайте наші поради, які допоможуть вам позбавитися від нав'язливого шанувальника.

Що слід зробити і сказати, коли з вами на вулиці бажає познайомитися чоловік, якого ви вважаєте не особливо цікавим і не дуже привабливим? А коли хлопець ще й зізнається в любові і вимагає перейти на наступну сходинку?

Ви вперто намагаєтеся піти від зустрічі з ним, не піднімаєте трубку, коли він дзвонить, але цього мало. Що ж зробити, щоб він припинив спілкування з вами, але в той же час не засмутився і не тримав зла на вас?

Як культурно відмовити хлопцеві в громадському місці?

Більшість людей відштовхують досить прості фрази:

 • «У мене немає настрою».
 • «У мене є коханий чоловік».
 • «У мене є дитина».
 • «Я в шлюбі».

Після виголошення останньої фрази, можуть виникнути додаткові питання, якщо на пальці у вас немає обручки, яке наглядові хлопці одразу помітять. Однак наявність кільця спрощує всі.

Не варто забувати і про існування хлопців, які з першого разу не розуміють відмову і далі продовжують наполегливо вас переслідувати і діставати питаннями.

Відшиває

В даній ситуації, ви можете сухо й байдуже сказати, що вам в різні сторони:

 • «Я прошу вибачення, але ваша присутність виводить мене з себе».
 • «Мій відмова тільки що досить ясно дав вам зрозуміти, що будь-яке спілкування з вами мені неприємно».

При цьому слід не говорити грубо, все повинно бути сказано в культурній формі, щоб не викликати конфліктної ситуації і агресивних дій з боку чоловіка. Просто вистачить сухого відповіді і суворого виразу обличчя при цьому. У більшості випадків це допомагає.

Відстаємо від настирливого

Існують методики, які дійсно перевірені і дадуть потрібний результат:

 • Слід продиктувати йому будь-який номер телефону. Не варто давати йому номер улюбленого людина, одного, інакше це спровокує ще більший конфлікт.
 • Попросіть у нього номер телефону і пообіцяйте передзвонити.
 • Зверніться з проханням про допомогу до охоронця або поліцейському.
 • Скажіть, що голосно закричіть.

Кілька особливих методів, щоб красиво відшити хлопця

Рідко коли однієї фрази: «У мене немає настрою» буває достатньо. Найпростішим виходом із ситуації – дати відповідь різко і грубо. Іноді це зробити неможливо з-за деяких факторів. Ви знаходитеся в суспільному місці, де багато людей, чи не хочете псувати своє прекрасний настрій такою дрібницею.

У даній ситуації необхідно дати відповідь різко, але пам'ятати про культуру та ввічливості. Одним із способів буде відвести чоловіка в бік і у ввічливій формі дати йому зрозуміти, щоб він залишив вас, ви не зможете бути разом. Основна умова такту – посмішка і спокійний тон.

Якщо цього недостатньо, скористайтеся деякими веселими і смішними відмовами, це допоможе зберегти тактовність спілкування і відштовхне хлопця.

Використовуємо особливі фрази
 1. Сімейна людина. Почніть розповідати про вашу сім'ю (придуманої або реальної). Ви мама двох, трьох, шістьох дітей, любляча дружина, яку чоловік просто обожнює. А завзятість шанувальника може обернути в образу:
 • «Ви приймаєте мене за порочну дівчину?»
 • «Ви вважаєте, що дівчина повинна змінювати і не цінувати сім'ю?»
 1. Розважливість. Не соромлячись, переходите до розмови про гроші, питайте, в якому місці він працює, яку посаду займає, чи є у нього своя квартира, яка у нього зарплата. Презирливо відноситеся до його відповідей: «Так – це минуле століття, двокімнатна хрущовка – фу». Щоб він довів вам свою симпатію, попросіть купити кільце з діамантом.
 2. Балакучість. Чоловіки не люблять, коли дівчина занадто багато говорить ні про що. Коли ви ходили в кіно зі своєю подружкою? На такі ж дурні теми спілкуйтеся з чоловіком: колготки, безглузді хлопці, одяг, шопінг, косметика, ваша улюблена мама. Намагайтеся з усіх сил, щоб він не сказав ні єдиного слова.
 3. Мовчазність. Відведіть погляд убік, і на всі питання давайте прості відповіді: «Так», «Може бути», «Не знаю», «Немає». Більш досконалий метод – забути про його існування. Не давайте відповідей на його питання, робіть вигляд, що говорите по телефону та у вас важливий телефонну розмову з роботи. Відчувши, що знаходиться в дурній ситуації, він сам залишить вас у спокої.
Важлива розмова

Різкі варіанти, щоб красиво відшити хлопця

Реальна історія з життя:

Можна запросити вас на чашечку кави?

— Ні.

— В яку сторону ви прямуєте, я можу вас провести?

— Я в пошуках спокійного місця для могилки.

— А навіщо, що сталося?

— Так от коханого хлопця вбила, треба закопати.

Деякі індивіди не зрозуміють і з десятого разу. Різкий відмова це єдине рішення, коли людина не розуміє або починає грубити і грубіянити вам.

Деякі не розуміють

Щоб відповідь пролунав різко й жорстко і при цьому не спровокував конфлікт, необхідно надати голосу різкості і дратівливості. Не варто застосовувати образливі фрази і тим більше матюкатись.

Що сказати, щоб красиво відшити чоловіка, який закохався в вас?

Непроста ситуація – коли ви розумієте, що ваш друг любить вас. Основні відмінності два.

 • Перш за все, ви хочете, щоб ваші стосунки тривали, але мали тільки дружні нотки.
 • Друге, ви далі будете продовжувати бачитися, якщо він не зміг зрозуміти ваші слабкі і неясні натяки. Відносини не зможуть тривати, так як їх кінець настане зовсім не від відмови, а від того що він вам байдужий. Відмова має бути чітким і ясним, щоб його самооцінка не постраждала.

Що зробити, щоб відмова був зрозумілий:

 1. Не тягніть. При перших же ознаках прояву симпатії, відразу вживайте заходів або розривайте зовсім відносини, або остудіть пристрасть друга. Занадто тривале ухвалення рішення може обнадіяти чоловіка. Тоді відмовити йому стане ще складніше.
 2. Не загравайте з ним. Загравання з чоловіком дає йому право думати, що він вам подобається, а не те, що ви всього лише намагаєтеся підтримати дружні стосунки. Якщо ваш приятель закоханий, то таким чином ви даєте йому надію. Ваші слова відмови не дадуть бажаного результату.
 3. Не жартуйте. Не посміхайтеся, але говорите з ніжністю і любов'ю. Вибачтеся за все сказане, щоб людина не образився. Жартувати і посміхатися слід лише після серйозної розмови і впевненості, що хлопець вас правильно зрозумів.
Будьте категоричні

Як відмовити м'яко і ввічливо:

 1. Залишіться наодинці. Будь-яку розмову слід починати в затишному місці. Не слід цього робити в громадському місці, в компанії друзів. Просто запросіть його погуляти з вами в парку. Найпростіший варіант – написати йому в соціальних мережах особисте повідомлення.
 2. Люб'язність, але конкретність. Будь-які прояви дружньої симпатії виключені, так ви послабите всю серйозність ситуації. Не вибачайтеся. При цьому будь-які прояви симпатії недоречні, так ви створите протилежний ефект.
 3. Відзначте його щиру дружбу. Не образивши його, дайте зрозуміти, що ви цінуєте дружбу з ним. Знайте міру в похвалі, пари компліментів цілком достатньо. Проте дружбу можна вихваляти в повну силу. Згадайте проблемні ситуації, в яких кожен з вас був, і як ви допомагали один одному вийти з них. Як вам добре спілкуватися разом.

Головне визначитися, яка формулювання «для головної фрази» буде найбільш коректною, щоб не образити його.

Розмовляйте тактовно

Не можна говорити фрази, які здатні підривати самооцінку:

 • «В якості мого чоловіка, ти не підходиш».
 • «Зустрічі з тобою підривають мою репутацію».
 • «Краще, що я можу тобі запропонувати – це дружба».

Скажіть йому кілька компліментів, щоб не розірвати відносини остаточно і залишитися друзями.

Як коректно відшити чоловіка в онлайн-листуванні або в повідомленні?

Найлегший метод відмовити чоловікові в листуванні – письмово викласти все в онлайн-повідомленні. Ви не витратите купу часу, однієї фрази буде цілком достатньо. У вас не виникне відчуття незручності в розмові віч-на-віч. При цьому слід скористатися двома стратегіями відмови.

 1. Делікатний, але тривалий відмова.

Посилайтесь на зайнятість, на наявність двох дітей. По закінченню тривалого часу це йому почне набридати і він сам захоче розлучитися. Можливий і інший хід подій, коли він зрозуміє, що це все відмовки і сам почне серйозну розмову.

 1. Короткий, але тактовний відмову.

Інша хитрість – це все зробити швидко і коротко. Але не варто забувати про культуру спілкування та ввічливості:

 • «Мені було комфортно з тобою спілкуватися, але ми не підходимо один одному».
 • «Зараз моє душевний стан не розташована до серйозних стосунків».
 • «Я зустріла іншого чоловіка».
 • «Я зрозуміла, що ми не пара».

Як красиво відшити чоловіка, з яким ви колись зустрічалися?

Найбільш популярна помилка – різкий і грубий відмову. Або навпаки, надто спокійний і нетвердый. Прекрасним рішенням буде знайти золоту середину – спокійний, холодний розмова, байдужість і бездушність.

Якщо у вас залишилась симпатія до колишнього чоловіка, вам буде нелегко його забути і розірвати всі відносини. У цьому випадку найкращий відмову в листуванні або повідомленні.

Розрив
 • Будь-які аргументи будуть вам в допомогу. Це додасть відмови вагу. Варто згадати про його помилки, чому ви хочете залишити його. Коли він спробує виправдатися і почне говорити вам, що зміниться, скажіть, що вже пізно.
 • Не слід звертати увагу на особистості й робити критичні зауваження. Може назріти конфлікт і сварки не уникнути. Завчасно придумайте план, за яким будете будувати розмову.
 • Не проявляйте нервозність і дратівливість у голосі. Щоб ваш душевний стан залишилося спокійним, не допускайте у розгляді причини і наслідок. Все повинно бути гранично коротко. Конкретно поговорили – попрощалися і розійшлися.

Типові помилки, які заважають відшити хлопця

На думку експертів, жінки роблять чотири традиційних помилки, коли відмовляють хлопцеві:

 1. Брак конкретики. Надмірна ввічливість і тактовність не найкращі помічники. Вони плутають делікатність і співчуття до людини з невидимими натяками. Прямота при розмові допоможе вам конкретно пояснити, які стосунки ви хочете бачити з ним.
 2. Поведінка з точністю до навпаки. Не слід після того як відшили хлопця, через пару хвилин посміхатися йому і підморгувати. У нього може виникнути враження, що ви його розіграли. Він прийме подвійні заходи, щоб вас добитися. Це поширена помилка серед друзів. Таким чином, дівчата намагаються не втратити дружбу і загладити провину. Одним із способів збереження відносин є кокетство.
 3. Повільність. Дана помилка відноситься лише до відстрочення серйозної розмови. Такі думки лише на деякий час можуть позбавити вас від уваги залицяльника, але потім все відновиться з новою силою.
 4. Грубість і приниження. Відповідаючи в такій манері, дівчата роблять помилку, коли кавалер не хоче розуміти з першого разу. Не слід псувати відносини. В один прекрасний день ця людина вам знадобиться, допоможе залагодити якусь проблему. Може в майбутньому він вам здасться привабливим? Неприємний осад залишиться і загладити провину, навряд чи вдасться.

Відео: М'яко без образ відшиває хлопця