Які вітаміни пити для кісток, хрящів, суглобів і зв'язок? Вітаміни для суглобів і кісток в аптеці: назви, список. Препарати для суглобів для літніх

Список вітамінів для суглобів спортсменів та літніх людей.

Для того, щоб перешкоджати розвитку серйозних хвороб суглобів, необхідно, щоб організм постійно був захищений корисними мінералами та мікроелементами, а також вітамінами. У цій статті ми розповімо, які препарати слід приймати для того, щоб уникнути хвороб суглобів, зв'язок і м'язів.

Які вітаміни пити для кісток, хрящів, суглобів і зв'язок?

Насамперед тілу, а також опорно-рухової системи, необхідний кальцій. Саме цей мікроелемент зміцнює кістки, перешкоджає їх ламкості. Крім того, він сприяє зростанню нігтів, а також волосся. Але справа в тому, що цей мікроелемент дуже легко вимивається з організму і важко засвоюється. Близько 80% всього кальцію виходить з організму разом з сечею. Це пов'язано з тим, що в організмі недостатньо інших мікроелементів, вітамінів, для його засвоєння.

Щоб він засвоївся, необхідно присутність в їжі вітамінів D3, а також До, А й Е. Відповідно для цього необхідно збалансоване харчування. Але існують певні групи людей, які не здатні харчуватися так, як необхідно для організму. В основному це відноситься до спортсменів і бодибилдерам, які стежать за своєю вагою і не прагнуть набирати жирову масу. Відповідно для таких категорій населення, а також для тих, хто хворіє хворобами суглобів, створені спеціальні вітаміни і мінеральні комплекси для кісток, суглобів, м'язів і зв'язок. Варто зазначити, що для зміцнення кісткової тканини і перешкоди переломів, приймаються інші речовини, ніж ті, які необхідні для зв'язок і м'язів.

Вітаміни для суглобів

Вітаміни для суглобів і кісток в аптеці: назви, список

Представляємо список найбільш ефективних ліків для кісток:

 1. Компливит. Цей препарат призначається в основному для тих, у кого є якісь певні переломи або артроз суглобів. Цей вітамінний комплекс допомагає відновлювати кісткову тканину, а також робить кістки більш еластичними, гнучкими. Ефективний для тих, хто страждає остеопорозом і нестачею кальцію в організмі.

  Комплівіт
 2. Колаген Ультра. Цей препарат призначається для зв'язок, м'язів, а також хрящової тканини. Він відновлює хрящові меніски, а також сприяє регенерації тканин опорно-рухового апарату. Виготовлений з кісток тварин, відповідно альтернативою такого лікування є використання желатину. Як боротися з хворобами суглобів за допомогою желатину, можна знайти тут. Це відмінна заміна дорогих препаратів і вітамінів, у складі яких міститься желатин.

  Колаген Ультра
 3. Orthomol arthro Plus. Цей препарат в основному призначається людям віком, у яких не вистачає в організмі кальцію і кістки стають дуже ламкими. Препарат відновлює баланс кальцію. В основному в складі знаходиться кальцій, а також вітамін Д3, для того щоб він засвоювався. Це істотно знижує ймовірність переломів, забоїв у зрілому віці. <>
  Orthomol arthro Plus.
 4. Антіоксікапс. Призначається в основному після серйозних травм, переломів, для відновлення кісткової тканини після аварії і роздроблення. У складі знаходиться широкий список вітамінів, а також мікроелементів і мінералів, безпосередньо для відновлення кісткової тканини і швидкого зрощення кісток.

  Антіоксікапс
 5. Кальцемін Адванс — цей препарат містить кальцій, а також вітамін Д3, який сприяє засвоєнню мікроелемента. Справа в тому, що це практично повний аналог Кальцію Д3 Нікомед. В основному він призначається як раз після переломів і жінкам після 50 років, для профілактики остеопорозу. Зверніть увагу, що подібні препарати можуть викликати запор. Відповідно під час прийому таких вітамінних добавок необхідно правильно харчуватися, а також збільшити кількість клітковини, овочів і фруктів у вашому раціоні.

  Кальцемін Адванс

Препарати для суглобів для літніх і спортсменів

Зверніть увагу, що тільки вітамінів і мінералів для відновлення кісткової тканини недостатньо. Необхідно збалансувати харчування, а також виконувати лікувальну фізкультуру, яка спрямована на швидке одужання і відновлення після будь-яких травм. Також варто звернути увагу, що зношування суглобів і проблем з ними сприяє якраз зайву вагу. Відповідно доведеться його знизити. Тому що саме на колінний і тазостегновий суглоб здійснюється вся навантаження, у тому випадку, якщо людина товстий, і його маса тіла вище норми.

Доведеться збалансувати харчування, відмовитися від жирних продуктів і копченостей, а також висококалорійної, вуглеводної їжі. Замініть деякі продукти білковими, а також вибирайте в їжу велику кількість клітковини і рослинної їжі. Вона невисоку калорійність, містить невелику кількість вуглеводів, при цьому сприяє виведенню з організму шлаків і шкідливих речовин, сприяє зниженню ваги.

Вітаміни

Зверніть увагу, що спортсменам краще всього приймати хондропротектори. Бо саме вони відновлюють суглоби, перешкоджають їх пошкодження. При цьому людям похилого віку необхідні абсолютно інші речовини, які вже не виробляються в організмі.

З-за цього кальцій, а також деякі мінерали не засвоюються. Відповідно в першу чергу страждають кістки і суглоби. Вони відрізняються підвищеною ламкістю. Для літніх людей розроблено кілька препаратів, які допомагають вводити в організм всі необхідні речовини для суглобів і кісток.

Серед них такі:

 • Доппельгерц Sensation
 • Риб'ячий жир
 • Вітаміни Омега 3
 • Сустамол Артро плюс
Хворі суглоби

Для спортсменів рекомендують:

 • Хондроітин і Глюкозамін. Ці препарати перешкоджають виникненню хрускоту під час важких фізичних навантажень. Крім того, відновлюють суглоби, перешкоджають їх поразок і пошкоджень.
 • Спортсменам корисні Омега-3 жирні кислоти, також рекомендуємо препарати, що містять сірку для відновлення м'язів і зв'язок.

Для профілактики захворювань суглобів, рекомендуємо правильно харчуватися і приймати вітамінні препарати у період міжсезоння.

ВІДЕО: Вітаміни для суглобів