Колаген Ультра для суглобів: показання, дія, склад, форма випуску, протипоказання, спосіб застосування

У даній статті ви дізнаєтеся про те, як застосовувати і для чого використовувати Колаген Ультра.

Суглоби сприяють стабільності в точках з'єднання, між різними сегментами скелета і забезпечують певний ступінь мобільності між ними. Всі суглоби мають хрящ, еластичну та гнучку тканину, яка запобігає контакт кісток один з одним, уникаючи зносу.

З прогресуючим старінням захворюваність суглобів збільшилася. У той же час нестримне звернення до протизапальних препаратів різних видів і кортизонам, являє собою найбільш часто використовується стратегію втручання, з усіма ризиками для загального стану здоров'я пацієнта.

Колаген Ультра: показання

З плином часу знос суглобів неминучий, з-за:

 • Перевантаження в спортивній практиці
 • Деяких захворювань
 • Природних причин неминучого старіння
Колаген

Однак можна відкласти виникнення цієї ситуації. Використання Колагену пропонується для контрольованого вживання ліків і запобігання розвитку захворювань.

Спортсмени більш схильні до зношування хряща, внаслідок надмірного перевантаження суглобів. Більшість людей, які тренують м'язи, дуже часто фокусуються тільки на продуктах, які допомагають збільшити м'язову масу. Розробляють дієту для зменшення накопичень жиру і відновлення енергетичних запасів.

Серед найбільш важливих продуктів для здоров'я суглобів існують формули, розроблені в значній мірі для підвищення рухливості, для змащення суглобів, для запобігання пошкодження або болю в результаті частих фізичних навантажень.

Дія Колаген Ультра

Збереження здоров'я суглобів гарантується характерними механічними властивостями хряща, що сприяють руху суглобових головок, зменшення тертя і зведення всіх можливих механічних напруг до мінімуму. Ці хрящові властивості притаманні позаклітинної матриці, баланс якої також підтверджується активністю клітин, званих хондроцитами.

Активність цих клітин у поєднанні з нормальним перетворенням макромолекул, присутніх в матриці, визначає структурні і функціональні характеристики хряща.

Для суглобів
<>Використання гідролізату колагену:
 • Покращує здоров'я та якість життя пацієнтів з остеоартритом.
 • Допомагає зменшити кількість болі в суглобах і хребті.
 • Сприяє, в поєднанні з лікарською терапією, поліпшити мобільність суглобів у пацієнтів з остеоартритом.
 • Сприяє запобіганню болю в суглобах у спортсменів, які проводять інтенсивні тренування.
 • Зафіксувати поліпшення в скронево-челюстном суглобі у пацієнтів з фибромиалгией.

Склад Колаген Ультра

Колаген Ультра — біологічно активна добавка. Серед найбільш важливих макромолекул — колаген. Термін «колаген» ідентифікує сімейство білків, що характеризуються потрійний спіральною структурою.

Структурна одиниця представлена тропоколлагеном. Тропоколлагеном є білок, в свою чергу, складається з 3 поліпептидних ланцюгів з постійною амінокислотною послідовністю, організованої в потрійної спіралі декстрози.

 • Спеціальна тривимірна перегрупування дає колаген з відомими хіміко — фізичними властивостями.
 • В даний час виявлено 26 різних типів колагену. Тільки небагато, близько 6-8, присутні в значних кількостях на рівні суглобів і хрящових тканин.
 • Змінений поворот колагенової компоненти, часто є причиною і наслідком дегенеративних патологій і станів суглобів, таких як остеоартрит.
БАД

В силу дуже важливої ролі колагену для підтримки адекватного здоров'я суглобів вже кілька років пропонуються біологічні добавки з колагеном. Раніше використовувалася витяжка колагену з бичачих сухожиль. В даний час існують методи, вилучення колагену з риби і рослинних продуктів. Це зводить до мінімуму ризик потенційних інфекційних захворювань, а також можливих алергічних проявів пов'язаних з високою антигенностью цього білка.

Вивчення кінетичних властивостей і величезний прогрес, досягнутий фармацевтичної технологією, сприяли розробці методів хімічного маніпулювання колагеном. З цих розробок народився гідролізований колаген, отриманий шляхом керованого гідролізу колагену.

Більш ефективний з найменшою кількістю побічних ефектів:

 • Краща кишкова абсорбція.
 • Краща переносимість у шлунково-кишковому тракті.
 • Незначна алергенність.
 • Велика біодоступність.
Важливий компонент

Глюкозамін бере участь у підтримці функціональних властивостей суглобових тканин, підданих безперервним напруженням. Екстрагований з екзоскелету дрібних морських ракоподібних призначений для підтримки здоров'я суглобів, особливо при запальних захворюваннях, таких як остеоартрит.

Форма випуску Колаген Ультра

Колаген Ультра випускають:

 • Порошок 7 або 30 пакетиків по 8 гр в упаковці
 • Гель туба 75 г

Протипоказання Колаген Ультра

Порошок не рекомендують приймати при підвищеній згортання крові під час вагітності, годування груддю, індивідуальній непереносимості будь-якого компонента, оксалурії.

Спосіб застосування Колаген Ультра

Дорослій людині для підтримки суглобів в нормі необхідно вживати 1 пакетик в день під час їжі. Розчинити в 50 мл води. Курс лікування від одного до трьох місяців.

Періодично протягом року повторювати курс для постійного дії. У комплексі з гелем, результат досягається швидше. Гель нанести на область хворого суглоба і масажними рухами втирати в шкіру. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Відео: Ефективний Колаген для зв'язок і суглобів?