MSM для суглобів: користь, склад, показання до застосування. Особливості використання МСМ для суглобів, відгуки

Інструкція по застосуванню і користь МСМ для суглобів.

Для того щоб полегшити стан при м'язових і суглобових болях, дуже часто використовуються не тільки нестероїдні протизапальні засоби, але і біологічно активні добавки. У цій статті ми розповімо про препарат МСМ.

MSM для суглобів: склад, дію

Це органічна сполука, що містить у собі сірку. Завдяки цьому вона дуже добре засвоюється. Справа в тому, що сірка є четвертим за важливістю мікроелементом, що беруть участь в обмінних процесах всередині організму. Тому при її нестачі погіршується стан волосся, нігтів, кісток, а також з'являються м'язові болі з-за надмірного скупчення молочної кислоти.

З-за нестачі сірки, обмінні процеси всередині м'язів і кісток погіршуються. Для того щоб відновити баланс, поповнити надходження сірки в організм, потрібно збільшити її споживання. Варто відзначити, що цей препарат є біологічно активною добавкою, але не ліками. Тому його не варто приймати, як самостійний препарат для лікування. Він ефективний тільки в складі комплексної терапії. Доктора досить часто призначають цей добавку, незважаючи на те, що вона не відноситься до ліків.

Доктор Бест

Показання до застосування MSM для суглобів

Показання до застосування msm:

 • При комплексному лікуванні остеоартриту, а також болю в суглобах
 • Зменшує проблеми з травленням і допоможе позбавитися від багатьох недоліків кишечника
 • Допоможе позбутися від вугрів, а також від акне
 • Відновлює м'язи і полегшує стан після регулярних і важких тренувань або фізичної роботи
 • Допомагає поліпшити зростання волосся
 • Дозволяє уповільнити руйнування суглобів при артритах і артрозах

Таким чином, сірка допомагає поліпшити стан кісток і суглобів. Справа в тому, що основною причиною появи проблем з суглобами є зниження вироблення колагену, що повсюдно зустрічається у людей у віці 35-40 років. Спочатку шкіра стає в'ялою, потім це позначається і на стані всього організму, в тому числі і кісток. Відповідно органічна сірка допомагає налагодити стан суглобів і активно бореться з багатьма захворюваннями.

Спочатку після прийому препарату зменшується набряклість і біль. Крім цього уповільнюється прогресування артриту. Звичайно, органічна сірка не в змозі повністю вилікувати артроз, бо це дегенеративні процеси, які призводять до руйнування тканини. Але, тим не менш, вона здатна уповільнити процес руйнування хряща і кістки, поліпшити стан пацієнта, позбавити його від болю.

МСМ Евалар

Особливості прийому та випуску препарату MSM для суглобів

Варто відзначити, що органічна сірка є сильним антиоксидантом. Відповідно не тільки стан суглобів значно поліпшується. Це взагалі сприятливо позначається на стані всього організму. Справа в тому, що сірка також допоможе вивести рідину при бурситах і синовіту в колінних суглобах, а також ліктях. Тому що вона покращує відтік рідини, стимулює обмінні процеси всередині суглоба, і сприяє швидкому відновленню тканин. Не варто розглядати це речовина як панацею від усіх хвороб. Це всього лише біологічна добавка, яка допомагає заповнити дефіцит сірки в організмі при недостатньому та одноманітному харчуванні.

MSM продається в декількох варіаціях. Це може бути порошок, гель або таблетки. Виберіть найбільш зручний для вас варіант. Найбільш економним є як раз порошок, бо одна порція порошку розводиться у 500 мл води і приймається протягом дня. Для того щоб сірка найкраще працювала, рекомендується приймати омега-3, тобто риб'ячий жир або збільшити в своєму раціоні кількість морської риби, а також морепродуктів. Не зайвим буде використання вітаміну C.

Препарат МСМ

Ці вітаміни покращують засвоєння сірки, а також покращують стан суглобів. Так як органічна сірка є натуральним препаратом, то і побічних ефектів практично не спостерігається. Єдине, що може спостерігатися — чутливість до складових препарату. Тому уважно читайте інструкцію на упаковці. МСМ це загальна назва, препарати можуть називатися абсолютно по-різному, і бути виготовлені різними виробниками.

Також варто бути уважним, при прийомі антикоагулянтів. У цьому випадку пити препарат не варто, бо це може стати причиною погіршення згортання крові та виникнення внутрішньої кровотечі. При прийомі msm може спостерігатися збій у роботі шлунка, а також проблеми з травленням, які досить швидко проходять.

Комплексний препарат

Що допомагає усунути сірка:

 • Знижує запалення
 • Допомагає впоратися з болем
 • Покращує імунітет
 • Стимулює витривалість організму
 • Допомагає позбутися від болю при остеоартриті
 • Усуває болі в суглобах
 • Допомагає при хворобах травного тракту
 • Відновлює шкіру при акне, вуграх, а також при погіршенні росту волосся
 • Швидко знімає болі в спині
 • Усуває спазми в м'язах після тривалих тренувань

Придбати МСМ можна як в аптеці, так і на сайтах виробників різноманітних біологічно-активних добавках. Найбільш популярними є виробники Доктор Бест, jarrow formulas, а також Now Foods.

МСМ

МСМ для суглобів: відгуки

Відгуки про препарат МСМ досить суперечливі, тому що препарат не відноситься до лікарських, а є лише біологічно активною добавкою. Нижче представляємо відгуки клієнтів, які спробували на собі цей препарат.

Відгуки:

Оксана, 27 років. Професійно займаюся танцями, сильне навантаження на колінні суглоби, стегна. Нерідко після занять боліли м'язи, останнім часом стали турбувати коліна. Дуже переживала, тому стала шукати для себе препарат, який буде підтримувати мої суглоби і кістки у гарному стані. Придбала препарат МСМ, це біологічно активна добавка, яка не є ліками. Після тримісячного прийому стан значно покращився. Коліна навіть при серйозних фізичних навантаженнях і постійних танцях не болять.

Ольга, 33 роки. Зараз я не займаюся спортом, але у підлітковому віці активно займалася гімнастикою, навіть брала участь у змаганнях, отримала звання майстра спорту. Після народження дитини трохи погладшала. Навантаження на суглоби зросла, іноді пізньої ночі мене турбує выкручивающая біль у колінах. Записалася на прийом в поліклініку, мені толком нічого не сказали. Прописали кілька препаратів, які мені абсолютно ніяк не допомагали. За відгуками в інтернеті знайшла інформацію про даний препарат і придбала його. Я купила не препарат, який містить не тільки органічну сірку, тобто msm, а комплекс. Це біологічно активна добавка, яка використовується для спортсменів. Вона містить у собі Хондроїтин, хондропротектори, які стимулюють вироблення хрящової тканини і відновлюють кількість рідини в суглобах. У складі є МСМ. Через 2 місяці прийому препарату дійсно болі пройшли, мені стало набагато краще. Я не приймала ніяких серйозних ліків, які отруюють печінку і нирки.

Віктор, 50 років. Вболіваю суглобами досить давно. Застосовував різноманітні ліки, і навіть колов гормони глюкокортикостероїди. Почав руйнуватися колінний суглоб, поставили діагноз артроз. Лікар призначив хондропротектори і різноманітні вітамінні препарати для суглобів. Одним з таких став МСМ. Якогось істотного ефекту я не помітив, можливо тому, що препарат потрібно приймати досить тривалий період часу. Може не відчув ніякого ефекту, тому що почав приймати препарат не на ранній стадії розвитку захворювання. Хвороба запущена, буду продовжувати приймати препарат, сподіватися на краще.

МСМ

Вартість препаратів також відрізняється, в залежності від фірми-виробника. В основному продається в таблетках, так як їх найзручніше приймати. Але найбільш економною є форма в пакетиках. Їх на довше вистачає і концентрація в підсумку виходить набагато вище.

ВІДЕО: МСМ для суглобів