Акулячий хрящ для суглобів: склад і застосування, дозування, безпека і побічні ефекти

При проблемах з суглобами слід використовувати Акулячий хрящ. А правильна процедура використання буде описана в цій статті.

На думку багатьох дослідників, хрящ є ефективним і безпечним доповненням: заспокоює запалення, пригнічує ангіогенез і васкуляризацію хрящів у випадках артриту, даючи міцне полегшення і хороше самопочуття. Дослідження показали 50% зменшення болю, після перших 15 днів лікування у разі дегенеративного захворювання колінного суглоба.

Склад і застосування Акулячого хряща

Акулячий хрящ — харчова добавка тваринного походження, отримана з висушеного і подрібненого скелета риб. Эндоскелет акул, складається цілком з хряща і становить 6% від всієї ваги акули. Хрящ це комплекс колагену і протеогліканів, які роблять його еластичним, солей кальцію, амінокислот, білків і мінералів. Протеоглікани мають білкову структуру, до якої приєднані полісахариди, відомі як глікозаміноглікани (GAG).

Найбільш представленими глікозаміногліканами в хрящах акул, є хондроитинсульфаты. Таким чином, хрящ акули корисний для забезпечення хондроїтинсульфату — важливого складника хрящової тканини людини. Може бути ефективним проти особливих станів, таких як артрит, остеопороз, ракова та м'язова дегенерація.

Добавка

Він зазвичай приймається перорально і використовується:

 • при остеопорозі
 • при запаленні і болях в суглобах
 • при артриті
 • при астмі
 • при екземі
 • при ентериті
 • для запобігання і лікування псоріазу
 • для прискорення загоєння ран
 • для зменшення ускладнень при захворюваннях очей

Хрящ акули відомий також своїм альтернативним або адъювантным використанням в зниженні росту саркоми Капоші. Завдяки своїй здатності інгібувати ангіогенез — розвиток нових кровоносних судин з вже існуючих. Він може зупинити доставку поживних речовин і кисню до пухлини і тим самим запобігти зростанню останньої.

Оскільки хрящ акули містить кальцій та інші мінерали в своєму складі, це означає збільшення кількості цих речовин в організмі при прийомі. Це допоможе зміцнити кістки, зменшуючи ймовірність ризику остеопорозу.

Для лікування псоріазу та зменшення артритной болі в деяких випадках застосовують місцево. Порошок з хрящів акул південних океанічних районів, має протизапальну дію, допомагає регенерації хрящів людини, зменшує біль і сприяє реабілітації при артриті.

Акулячий хрящ набагато ефективніше, ніж окремі компоненти, присутні в лікарських препаратах, добре переноситься. Дослідження ефективності хряща акули, при лікуванні дегенерації жовтої плями (втрата зору, пов'язаного з віком), свідчать про те, що прийом специфічного екстракту протягом 4 тижнів може поліпшити і стабілізувати візуальну здатність.

Капсули

Акулячий хрящ значно покращує стан при артриті і артрозі, оскільки правильне і постійне постачання цією речовиною, сприяє відновленню хряща в організмі. Збільшує виробництво і кількість синовіальної рідини і забезпечує краще кровообіг.

Немає досліджень, які демонструють поглинання хряща акули через шкіру.
Глибокі дослідження показують, що екстракт хряща акули, що приймається перорально або місцево, може поліпшити зовнішній вигляд і зменшити свербіж псориазных бляшок.

Згідно з науковими дослідженнями, хрящ акули має також протипухлинними властивостями, здатними збільшувати активність імунної системи, зупиняючи або сповільнюючи ріст ракових клітин. Покращує загальний стан організму.

Дозування Акулячого хряща

Відповідна доза хряща акули, залежить від декількох факторів, таких як вік, стан здоров'я, хвороби та інші стани. Середня добова доза становить від 1,5 до 2,0 г в день, які можна приймати в будь-який час доби протягом тривалих періодів лікування. Позитивні ефекти проявляються не відразу.

 1. У разі легкого болю 3 г на день може бути достатнім.
 2. У разі гострого болю потрібно 5 г в день, що може бути зменшено до 2, якщо біль зменшиться через тиждень.
 3. У разі хронічного болю 10 г на день слід приймати в перший тиждень, а потім зменшувати до 2, якщо біль зменшується.
 4. У разі артриту або спортивних травм потрібно 10 г хряща акули в день, розділених на три дози між вранці, вдень і ввечері, а потім зменшувати кількість, як тільки біль починає ставати менш інтенсивною.
Вживання в залежності від індивідуальних особливостей

Однак, щоб уникнути будь-яких побічних ефектів, настійно рекомендується завжди звертатися до свого лікаря, який буде вказувати дозування, найбільш підходящу, враховуючи характеристику здоров'я пацієнта.

В даний час немає достатньо точної інформації для визначення рекомендованої дози. Хоча це натуральний продукт, що немає впевненості, що він безпечний, особливо при дуже високих дозах. Доцільно стежити за інформацією в інструкції і проконсультуватися з фармацевтом або лікарем перед використанням.

Безпека і побічні ефекти

Якщо приймати перорально до 40 місяців або на шкірі до 8 тижнів, хрящ акули вважається відносно безпечним. У нього специфічний смак і запах.

Буває у вигляді гелю

У деяких випадках його використання провокує:

 • нудоту
 • блювоту
 • біль у животі
 • запор
 • артеріальну гіпертензію
 • запаморочення
 • гепергликемию
 • високий вміст кальцію в крові
 • втома
 • проблеми з печінкою
 • лихоманку
 • більш повільні процеси загоєння
Види препарату

При виникненні одного або декількох з цих симптомів, настійно рекомендується звернутися за медичною допомогою. Акулячий хрящ може надмірно збільшити рівень кальцію, тому він не повинен використовуватися людьми, рівень кальцію у яких вже занадто високий.

ВАЖЛИВО: Продукт не надходить з видів, що знаходяться під загрозою зникнення, а з контрольованого і дозволеного промислу.

Хрящ може зменшувати утворення кровоносних судин, з цієї причини процес загоєння, який може послідувати за хворобою, може сповільнюватися. Крім того, спортсмени і бодібілдери, які слідують певною програмою для збільшення м'язів, повинні уникати цієї речовини, так як м'язи потребують формування нових кровоносних судин для зростання.

Не можна приймати вагітним жінкам, годуючим мамам і дітям під час і після перелому або травм. Акулячий хрящ може перешкоджати нормальному розвитку і росту дітей.

Люди, які страждають алергією на морепродукти, також повинні уникати застосування хряща, так як в цьому випадку він може викликати алергічні реакції. Можуть також виникати інфекції у людей з низькою кількістю лейкоцитів.

Відео: Жити здорово: про Акулячому хрящі