Ідеї манікюру на короткі широкі нігті

Дівчата з короткими широкими нігтями можуть більше не соромитися своїх пальців, адже в останні пару років в тренді як раз короткі природні нігтики. Особливо красиво такі нігті виглядають з округлої або овальної форми.

Манікюр на коротких нігтьових пластинах можна виконати не тільки в салоні, але і в домашніх умовах.

Рекомендації

Перш ніж приступити до оформлення коротких широких нігтів, ознайомтеся з професійними порадами фахівців. Насамперед вони стосуються форми короткої довжини. Краще уникати сильно закруглених кінчиків, так як цей прийом візуально вкоротити нігті ще більше. Віддавайте перевагу формам «мигдаль» і «м'який квадрат». І ще кілька порад від професіоналів.

 • Краще всього на таких руках виглядає однотонний манікюр. Він виглядає охайним і жіночним, особливо якщо для покриття використовуються пастельні, рожеві, нюдовые відтінки. Уникайте великої кількості стразів, блискіток і інших декоративних елементів.
 • Вибираючи в якості оформлення французький манікюр, покривайте нігті основою в тон шкірі, а по краю промальовувати дуже тонку білу лінію. Це візуально подовжить пальці і додасть рукам доглянутого і благородний вигляд.
 • Якщо стікери і стемпинг дуже хочеться включити в дизайн, то обмежтеся одним малюнком на кожному нігті. Занадто яскравий манікюр краще не виконувати, це може додати нігтям дитячості.
 • Вибираючи малюнок, віддавайте перевагу вертикальним і діагональних лініях, які створять ефект довгих красивих пальців.
 • Простий і підходить для коротких широких нігтів манікюр можна виконати в домашніх умовах, і виглядає наступним чином: від кутикули до краю через центр прорисуйте смугу, а потім ще дві такі ж по боках від головної лінії.

Варіанти дизайну

Оформити короткі нігті можна по-різному.

 • Однотонне рожеве покриття — відмінний варіант! Такий манікюр виглядає красиво, ніжно, природно. На одному пальці можна зробити акцент, наприклад, покрити його білим кольором і нанести акуратний малюнок у вигляді п'ятикутної зірки.
 • Цілком допускається покривати нігті лаком різного кольору, але важливо не переборщити. Так, на одній руці можна виділити два пальці, на іншій – один. Красиві комбінації можуть вийти з рожевого і сірого, білого і синього кольорів.
 • Візуально подовжити нігті допоможе червоний колір. Для прикраси на одному з покритих червоним лаком нігтів можна намалювати білі або рожеві вензелі і нанести пару страз.
 • Не бійтеся чорного кольору, сміливо покривайте їм всі нігті, прикрасивши кожен нігтик стразом.
 • Якщо для манікюру обраний френч, то допустимо оформити безіменний палець зображенням. Можна використовувати акуратну наклейку. Якщо традиційний французький манікюр здається нудним, то можна замінити класичний білий колір на рожевий.
 • Геометрія – відмінний варіант для дам з широкими нігтьовими пластинами. Краще при цьому застосовувати в дизайні діагональні і вертикальні штрихи. Плюсом такого манікюру є елегантність і простота виконання – з цим можна впоратися самостійно.
 • Візуально подовжити пальці допоможуть точки. Можна покрити всі нігті будь-яким лаком і розставити точки вздовж пластин починаючи від кореня з самої жирної і до краю з тенденцією до звуження. Краще, щоб точки були контрастного кольору по відношенню до основного фону.
 • Металевий дизайн також добре підходить для коротких нігтьових пластин. На такій довжині він виглядає навіть краще. Підійдуть дзеркальний, сталевий, сріблястий варіанти.
 • При виконанні градієнта дуже красиво буде виглядати перехід від великого пальця до мізинця.

Приклад манікюру на широкі нігті дивіться у наступному відео.