Новий тренд — хутряні нігті. Як зробити хутряний, пухнастий манікюр?

Інструкція по виконанню хутряного манікюру з штучним та натуральним хутром.

Хутряні нігті – щось незвичайне і абсолютно нове в індустрії неиларта. Вперше подібний експеримент запропонувала Ян Арнгольд. Це майстер неиларта, який працює з найвідомішими дизайнерами. Відповідно новинку відразу ж сприйняли модниці і люди, що побували на показі мод сезону осінь-зима 2016-2017.

Новий тренд хутряні нігті, фото

Виглядає такий манікюр зовсім незвично, причому для декору пропонують використовувати не тільки штучний і натуральний хутро, але і пух з пір'ям. Це кілька утеплить нігтики. Щодо найбільш популярних кольорів, то дизайнери рекомендують в якості матеріалу для манікюру застосовувати коричневий, бежевий і білий хутро. Довжина ворсу хутра може змінюватись.

Звичайно, деяких жінки сприйняли новий тренд як божевілля, але багато дівчат поставилися до неиларту з гумором. Тому восени та взимку цього року очікується якийсь «хутряний бум» на нігтях.

хутряні нігті
хутряні нігті
хутряні нігті

Ідеї та дизайн хутряних пухнастих нігтів

Незважаючи на відносну новизну тренда, вже багато модниці побігли до майстрів нігтьового сервісу з проханням зробити такий манікюр. Найцікавіше, що деякі маникюрщицы поки з подивом ставляться до такого манікюру.

Різновиди дизайну пухнастих нігтів:

  • Флок з довгим ворсом. Це не зовсім хутряний манікюр, але застосовуючи флок з довгими ворсинками, можна зробити цікавий манікюр. Можна посипати флоком всі нігті, або виділити кілька пальців
  • Однорідний хутряний манікюр. На всі нігті приклеюються шматочки штучного або натурального хутра. Бажано щоб ворс був спрямований у бік вільного краю нігтя. Це візуально подовжить пластину
  • Акцентний манікюр. У цьому випадку хутро кріпиться тільки на один або два нігтя. Часто хутро застосовують як частину якогось малюнка. Він може стати частиною бороди або тварини на нігті
дизайн хутряних пухнастих нігтів
дизайн хутряних пухнастих нігтів
дизайн хутряних пухнастих нігтів

Як зробити хутряний, пухнастий манікюр?

Існує кілька варіантів проведення процедури. Все залежить від обраного матеріалу. Якщо манікюр планується робити з застосуванням препарату, то в такому випадку ніготь готується як зазвичай. На нього наноситься база і лак, необхідного кольору. Використовується топ без липкого шару, і поки він мокрий, ніготь посипається оксамитом. Після цього сушимо в лампі. Але це стандартний оксамитовий манікюр, якщо ви бажаєте виділитися і підтримуєте всі модні тенденції, зробіть манікюр із застосуванням хутра.

Інструкція з виготовлення хутряного манікюру:

  • Підготуйте ніготь і нанесіть базу. Висушіть її і нанесіть клей
  • Виріжте шматочок хутра за формою нігтя і приклейте його
  • Нічим покривати хутро не потрібно
зробити хутряний, пухнастий манікюр
зробити хутряний, пухнастий манікюр

Хутряні нігті з штучним хутром

Найчастіше для нейларта застосовують штучне хутро. Він дешевий і його можна переробляти часто. Сама процедура виконання манікюру проста. Необхідно до підготовленого і покритому базою нігтя приклеїти шматочок штучного хутра. Найцікавіше, що необов'язково декорувати всі нігтики. Можна зробити акценти.

Багато практикують приклеювання смужок і невеликих шматочків хутра.

Хутряні нігті з штучним хутром
Хутряні нігті з штучним хутром
Хутряні нігті з штучним хутром

Пухнасті нігті з натуральним хутром

Цей манікюр досить дорогий, так як передбачає застосування натурального хутра. Ідеальним можна вважати хутро норки. Це звичайно дорого, тому норку можна замінити стриженої нутрией. Вибирайте коротке хутро, відмінним варіантом можна вважати: норку, стриженого кролика, шиншилу і нутрію. Вироби з довгим ворсом бажано не використовувати.

Інструкція з оформлення манікюру з натуральним ворсом:

  • Покрийте нігтик базою і займіться вирізанням шматочків хутра за формою нігтя
  • Для цього на звороті полотна (на шкірі), за допомогою олівця намалюйте нігтик
  • Тепер переверніть шматочок і, відгинаючи ворс в сторони, за допомогою гострого канцелярського ножа виріжте відрізки за формою нігтя
  • Нанесіть на пластину клей і притисніть пухнастий шматочок. Стежте, щоб ворсинки були направлені у бік зростання нігтя
Пухнасті нігті з натуральним хутром
Пухнасті нігті з натуральним хутром

Звичайно, такий манікюр складно назвати стійким, оскільки тримається він зовсім недовго. Після миття рук хутро потрібно висушити і розчесати щіточкою. Намагайтеся робити подібний манікюр перед якимось заходом.

ВІДЕО: Хутряний манікюр