Колготки на нігтях, як зробити? Як зробити дизайн колготки, вуаль, мереживо? Дизайн вуаль гель-фарбами, стемпингом, аэропуфингом і наклейками

Способи зробити дизайн вуаль або Колготки на нігтях.

В минулому році з'явився так званий дизайн Вуаль, або його називають Колготки. Виглядає досить ефектно, в основному використовується для декорування нагідок на безіменних пальцях. У цій статті ми розповімо, яким чином виконати такий дизайн.

Чим і як зробити дизайн колготки, вуаль, мереживо?

Цей варіант манікюру знаходиться на піку популярності, а також є самим заказываемым у майстрів манікюру. Багатьом здається, що виконати його в домашніх умовах досить складно, проте це не так, якщо вміти комбінувати кольори, і змішувати деякі продукти нігтьового сервісу. Цілком можна обійтися кількома засобами, які є в арсеналі кожної дівчини, яка робить нігті самостійно, сама собі. Виконується дизайн досить просто. Існує декілька технік:

 • Малювання гелевими фарбами
 • Використання стемпинга
 • Застосування мережив і аэропуфинга
 • Слайдер дизайн

Одним з найпростіших варіантів є використання стемпинга. Багатьох дівчат цікавить, яким чином домогтися темного відтінку на нігтях, який не буде перекривати їх, а створить ілюзію прозорості або чорних капронових колготок. Зробити це набагато простіше, ніж ви думаєте. Немає необхідності купувати прозорий або вітражний гель-лак, його можна виготовити самостійно, з тих товарів, які є у кожної дівчини, яка займається гель-лаками. Необхідно в палітру додати краплю густого топа або ж бази. За допомогою дотса або тонкої кисті вносити невеликими порціями чорний гель-лак. Змішувати до тих пір, поки ви не отримаєте необхідний відтінок. Вийде чорний напівпрозорий колір, який відмінно перекриє нігті, створить ефект вуалі.

Дизайн Вуаль
Колготки на нігтях
Колготки на нігтях
Вуаль на нігтях

Колготки на нігтях, як зробити стемпингом?

Для того щоб тонувати ніготь, на самому початку необхідно використовувати пастельний гель-лак або ж камуфлирующую базу, якщо вона є у вас в арсеналі.

Техніка створення вуалі на нігтях за допомогою стемпинга:

 • Необхідно підготувати нігті стандартним чином до покриття гель-лаком. Для цього забирається птеригий, зрізається або пришлифовывается фрезами кутикула, відходять бічні валики. Якщо це первинне покриття, то знімається натуральний блиск з нігтя за допомогою бафа чи м'якою пилки, крупністю 180 грит.
 • Наноситься dehydrator, а також праймер. Якщо ваші нігті вологі, або проблемні, необхідно втирающимися рухами без вирівнювання, нанести будь-яку прозору базу. Далі, потрібно вступати в залежності від особливостей ваших нігтів.
 • Якщо вони тонкі й нерівні, для того щоб зробити зміцнення, наноситься другий шар бази, краплинним методом. Ставиться на нігтик велика крапля, розподіляється в область кутикули та вільного краю, а також бічних валиків. Перевертається на кілька секунд рука вниз і швидко сушиться в потужний лампі.
 • Після цього існує кілька варіантів. Якщо у вас на нігтях немає ніяких дефектів, вони рівномірні, немає синяви і колір вас влаштовує, можете відразу приступати до дизайну та наносити базу з невеликою кількістю чорного гель-лаку. Щоб менше морочити голову, краще взагалі скористатися топом, причому без липкого шару або ж з липкістю, але каучуковим, густим і тим, який дозволяє нанести другий шар.
 • Після цього фон вислуховується в лампі. Таким чином нігтики стануть з сіруватим або прозорим чорним вітражним відтінком. Далі, необхідно вибрати пластини для стемпинга. Краще всього вибирати малюнок з не дуже товстими, не особливо великими, а тонкими лініями, які нагадують мереживо або вуаль, колготки.
 • Величезна кількість подібних штампиків і пластин для стемпинга можна знайти на Алиэкспресс. Посилання на каталог представлена тут. Коли ви визначитеся з дизайном, необхідно нанести будь-який звичайний лак для нігтів або густу гель фарбу на пластину, зняти скрапером, віддрукувати на штамп і перенести на нігтик.
 • Півсправи зроблено. Для того щоб надати дизайну виду колготок, зазвичай майстри манікюру в області вільного краю і лунулы, тобто по всьому периметру нігтя, роблять промальовування чорної гель-фарбою. Якщо у вас її немає, можете скористатися тим чорним гель-лаком, який ви додавали в топ, для того щоб затонувати його. Після цього готовий дизайн покривається товстим вирівнюючим шаром топа.

Це один з найпростіших варіантів. Можна виконати більш ексклюзивний дизайн.

Вуаль на нігтях

Дизайн вуаль гель-фарбами з промальовуванням

Ще одним варіантом нанесення даного дизайну є використання гель-фарб і промальовування. Вам знадобляться навички роботи з гель-фарбами і малюванням.

Інструкція:

 • Для цього робиться стандартний манікюр і наноситься база вирівнюючим шаром. Після чого наноситься шар тонування, тобто суміш топа і чорного гель-лаку.
 • Після висихання можна приступати до малювання. Для цього дотсом необхідно поставити на нігтях точки, які нагадують обриси ромбів. Дуже тонкою кистю, краще всього використовувати голчасту кисть колонок, з'єднайте точки.
 • Таким чином на нігтях у вас вийде сіточка. Для того щоб надати нігтям правдоподібності і дійсно виду колготок або вуалі, по периметру нігтя зробіть промальовування. Тобто тонку окантовку чорної гель-фарбою. Запечатайте все під товстим шаром топа. Такий дизайн можна розбавити за допомогою глітерів, страз або бульонок.
Колготки дизайн

Колготки на нігтях аэропуфингом

Ще одним поширеним варіантом є використання аэропуффинга. В такому випадку вам знадобиться шматочок мережива або ж старих колготок з гіпюру.

Маніпуляція виконується наступним чином:

 • Необхідно підготувати нігтики, покрити їх вирівнюючим шаром бази, затонувати топом з невеликою кількістю чорного гель-лаку, щоб вийшло прозоре покриття.
 • Зняти липкий шар, якщо він є. До поверхні дуже щільно прикласти і натягнути шматочок гіпюру або мережива. На палітру видавити невелику кількість гель-фарби або гель-лаку, розбавити невеликою кількістю топа або бази.
 • Просочити пуф і провести отпечатывание. Після цього висушити і акуратно зняти вуаль. У підсумку ділянки, які будуть щільно притиснуті до нігтя, залишаться незабарвленими, а все інше навпаки забарвиться.
 • Весь дизайн перекривається товстим шаром топа. Не забудьте зробити промальовування по периметру нігтя, щоб додати натуральності.

Можна замість промальовування використовувати слайдер-дизайн, тобто наклейки. На Алиэкспресс наклейки мереживо можна знайти тут.

Вуаль на нігтях

Як бачите, дизайн досить цікавий, незвичайний, але новачкам буде досить складно виконати. Тому радимо робити подібні дизайни для того, щоб розставити акценти. Тобто на безіменних пальчиках. Це істотно різноманітить дизайн і спростить його.

ВІДЕО: Дизайн нігтів Вуаль