Особливості і палітра відтінків гель-лаків Queen

Гель-лаки Queen – популярне покриття для нігтів, зарекомендувало себе з найкращого боку серед майстрів нігтьового сервісу і звичайних споживачів.

Особливості

Гель-лаки Queen виробляються на території Росії, в місті Сочі. Важливо відзначити, що продукція цієї торгової марки пройшла всі необхідні лабораторні дослідження і тести на території Росії.

На підставі цього кваліфікованими фахівцями було визнано, що продукція від компанії Queen відповідають вимогам безпеки, що пред'являються до косметичної продукції.

Також слід знати, що торгова марка має представництва по всій Росії, а також має офіси в Білорусії і на Україні і надає інтернет-обслуговування. У зв'язку з цим придбання продукції доступно для кожного споживача.

Відтінки

Колірна палітра лаків від торгової марки Queen досить широка. Виробник пропонує декілька колекцій, серед яких найбільш популярними вважаються наступні:

  • основна палітра (включає в себе 300 кольорів);
  • перламутрова колекція (включає 26 квітів, що мають блискучим відливом);
  • камуфляж (6 кольорів);
  • хамелеон (12 мінливих відтінків);
  • вітражна колекція (7 відтінків).

Крім основних колекцій, існують і більш спеціалізовані лінійки, наприклад, лінійка «Котяче око» або «Екстра Білий».

Лаки з основної палітри гарні для нанесення базового манікюру, який підійде для будь-якого випадку – урочистого заходу, роботи в офісі або романтичного побачення.

Навпаки, перламутрова колекція або лінійка лаків-хамелеонів допоможе виділитися з натовпу і стане акцентом святкового вбрання.

Таким чином, гель-лаки Queen представлені в різноманітних колірних відтінках, починаючи від стандартних однотонних (червоний, чорний, рожевий і інші) і закінчуючи переливаються тонами або квітами-хамелеонами.

Вартість

Ціна гель-лаків від Queen різниться у відповідності з колекціями. Наприклад, найдешевшими є лаки з основної палітри, а найдорожчими – лаки-хамелеони.

Важливо відзначити, що Queen випускає свою продукцію у флаконах, що мають об'єм 8 мл.

Відгуки

Відгуки професійних майстрів нігтьового сервісу, а також звичайних споживачів свідчать про те, що гель-лаки Queen є досить якісним продуктом.

Багато відзначають насиченість та щільність кольору і свідчать про те, що ніготь можна покривати лише одним шаром для отримання бажаного відтінку – це економить не тільки косметичний засіб, але і час, який може бути витрачений з користю.

Також наголошується приємний запах продукції (відсутній характерний запах ацетону) і повну відповідність заявленим колірним відтінкам, що є досить рідкісним фактом серед більшості подібної продукції.

Крім цього, майстри нігтьового сервісу звертають увагу на зручність нанесення покриття і комфортну пензлик.

Існуючі негативні відгуки про продукцію найчастіше пов'язані з придбанням підробленого неякісного товару, тому перед придбанням гель-лаків потрібно переконатися в їх достовірності. Необхідно попросити у продавця продемонструвати сертифікати якості та відповідності, а також необхідні ліцензії.

Таким чином, можна переконатися в тому, що косметична продукція вітчизняних виробників (зокрема, торгової марки Queen) відповідає всім вимогам. Купуючи гель-лаки цієї фірми, людина не тільки підтримує вітчизняного виробника, але і забезпечує себе якісним косметичним засобом.

Відгук на гель-лаки Queen у відео нижче.