Стрічкове мереживо гачком — як пов'язати? Стрічкове мереживо: візерунки, ідеї

Стрічкове мереживо є дуже красивим і в той же час нескладним візерунком. У нашій статті ви дізнаєтеся, які можна зробити мережива і як їх поєднати.

Зміст

Стрічкові мережива завжди виглядають ефектно. Вони не даремно так названі, тому що створюються з стрічок, сполучених між собою. Таким способом можна створювати красиву обв'язку для речей, а також повноцінну одяг. Велика різноманітність візерунків дає можливість експериментувати з формами і моделями.

Щоб розібратися, як зв'язати стрічкове мереживо, потрібно уважно вивчити всі особливості його створення та дотримуватися схеми в'язання. Пропонуємо вам ознайомитися з декількома ідеями в'язання з стрічок, які вам обов'язково сподобаються.

Стрічкове мереживо «Змійка» — як зробити?

Стрічкове мереживо

Саме по собі мереживо виглядає як проста стрічка у вигляді зигзага. У підсумку виходить акуратна змійка. В'язання здійснюється за допомогою гачка і починається з 12 повітряних петель. Вони замикаються в коло і з них же провязывается 23 стовпчика без накиду. Для першого елемента треба зробити два таких ряду. Далі набирається стільки ж петель, але вони не з'єднуються в коло, а закольцовываются на п'ятій петлі попереднього елемента. Для продовження також робиться 2 ряди стовпчиками без накиду.

Далі знову робимо повітряні петлі і створюємо ще одне півкільце. Коли ви будете рухатися далі, то буде виходити щось подібне до змійки, які незалежно від сторони будуть виглядати однаково.

Стрічкове мереживо гачком — як зв'язати?

Мереживо гачком

Цей візерунок складається із складного переплетіння стрічок. Разом вони дають оригінальний малюнок, що складається з маленьких арочок, які з'єднують стовпчики. Можна подумати, що виконується візерунок складно, але якщо повністю робити все як у відео-уроці, то вийде дуже гарний результат.

Повторюється в'язка стільки разів, скільки буде потрібно на потрібну довжину. З таким візерунком можна обв'язувати вироби по кромці, і вийде дуже гарний колір. Ще він може бути зроблений в одному кольорі і в декількох, що теж нескладно.

З'єднання стрічкового мережива — як зробити?

З'єднання мережив

Так як стрічкове мереживо можна використовувати не тільки для обв'язки, а створення повноцінної одягу, то його потрібно навчитися з'єднувати. Це можна зробити за допомогою нитки і голки, або гарно поєднати все це гачком.

Якщо у стрічок є виступи, то викладіть їх так, щоб вони були близько один до одного. Співпалі виступи з'єднуються однією петлею, а відстань між ними вимагає додавання повітряних петель. У підсумку весь простір вийде заповненим красивими перемичками.

Ажурне стрічкове мереживо — як зробити?

Ажурне мереживо

Таке мереживо складається з дугоподібних ажурних елементів, які переходять з одного в інший. Деякі думають, що візерунок вкрай простий і в ньому ніяк не заплутаєшся, але все ж варто вивчити відеоурок, який допоможе сформувати красиве мереживо. Будьте уважні і виконуйте всі вказівки, щоб у вас вийшов красивий і точний візерунок.

До речі, така в'язка ідеально підходить для теплих речей і красивіше виглядає при виконанні товстими нитками. Ці візерунки також можна з'єднувати один з одним, і вони відмінно виглядають на пледах і кардіганах.

Вузьке стрічкове мереживо — як зробити?

Вузьке мереживо

Цей метод підходить для в'язання великих мереживних речей, приміром, суконь. Відеоурок дозволить вам дізнатися, як зробити вузенькі візерунки з невеликих дужок, сполучених разом. Він повторюється багато разів і з'єднує наступні стрічки між собою.

Обов'язково уважно слідуйте інструкції і дотримуйтесь рекомендації. Зробити візерунок зовсім не складно, але треба бути уважним і акуратним.

Просте стрічкове мереживо — як зробити?

Просте мереживо

Стрічкове мереживо створюється з черепашок, які з'єднуються між собою. Якщо ви вирішили навчитися в'язати нові схеми, освойте цю просту техніку в'язання. Невеликі черепашки, що йдуть один за одним, постійно повторюються і візерунок виходить дуже красивим.

Візерунок може мати будь-яку зручну вам довжину. Можна навіть просто обделать краї одягу або навіть з'єднати кілька стрічок і з'єднати їх разом. До речі, таким способом можна в'язати цікаві пледи і палантини.

Широкі стрічкові мережива — як зробити?

Широке мереживо

Мережива, що представляють собою полуцветы, які сплітаються один з одним і мають шириною в 20 див. Воно робиться дуже просто, хоч і виглядає складно. Починається в'язання з квітки, який налічує вісім пелюсток. До речі, перший квітка єдиний, який виходить в повній формі.

В'язання починається з його центральної частини. Для неї робиться 5 повітряних петель, що з'єднуються в колечко. Пелюстки формуються послідовно і досить повторювати їх як у відео. Після цього до квітки доробляються полуцветки, з яких виходить цікавий візерунок.

Красива мереживна стрічка — як зробити?

Красива стрічка

Ця стрічка виходить з невеликих полудужек. Починається візерунок з повітряних петель, з'єднаних в коло. Після цього з петель створюються стовпчики, з яких поступово формується полудужка.

Таке в'язання повторюється багато разів. Стрічка може бути будь-якої довжини, як вам більше подобається. Візерунок відмінно підходить для обробки речей і прикрашає краю кофти або светри. Річ від цього виходить красивіше звичайного.

Стрічкові ажурні мережива — як зробити?

Ажурна в'язка

З мережива проходить звивиста доріжка, куди примикають не менш цікаві квіти. Повний візерунок виглядає ніжно і дуже привабливо. Він виглядає, як дуже складна робота, але насправді зробити його дуже легко.

Починається все з повітряних петель і одночасно формується частина квітки. Повторювати візерунок можна скільки завгодно разів, роблячи стрічку з відповідною довжиною. Таке мереживо дозволяє зробити красиву обв'язку для в'язаних речей, а з'єднавши кілька стрічок можна зробити гарний ажурний плед.

Ажурна стрічкова в'язання — як зробити?

Ажурна стрічка

Вся стрічка складається з звивистій в'язаній доріжки, складеною із сполучених між собою півкіл. За опуклим сторонам вывязываются стовпчики, які замикаються зубчиками. У підсумку виходить складний візерунок, який також як і інші неважко пов'язати.

Повітряні петельки, замыкаемые в кільце, потрібно обв'язати стовпчиками. Виходить цікавий ажурний візерунок, схожий на квіточку. Після цього в'язка перевертається і в'яжеться ще один ідентичний візерунок. Так повторювати до тих пір, поки не буде отримана необхідна довжина.

Стрічкове мереживо: схеми

Мереживо 1
Мереживо 2
Мереживо 3
Мереживо 4

Відео: Стрічкове мереживо гачком + розбір схеми в'язання