Сонник — бачити в сні голову. До чого сниться мити, розчісувати, бити, робити зачіску на великий, сивий, лисою, відрубаної, брудної голові дитини, коти, птахи, коні, небіжчика, риби, свині, чоловіки: тлумачення сну

Голова уві сні може не тільки передвіщати виграш, подарунок або везіння, але і попереджати про настання непростого життєвого періоду.

Зміст

Голова як предмет сновидіння має неоднозначним трактуванням. Являючи собою вмістилище знань і основних процесів мислення, у снах вона часто символізує сильних людей, що володіють владою.

До чого приснилася голова?

До чого сниться голова?

Побачити голову у сні означає швидку зустріч з людьми, що мають зв'язки, які можуть надати заступництво.

Поточний період сприятливий для ділових переговорів. За умови правильного їх проведення, сновидець може розраховувати на позитивне вирішення свого питання або підвищення по службі.

 • Бити по голові — до бесіди з людиною, який воліє наполягати на своєму, не чуючи іншу сторону. Переговори будуть не простими. Також цей сон пророкує несподівані новини.
 • Бачити у себе дві або більше голів — до швидкого, але непостійного успіху.
 • Голова кота — сниться до значних змін у житті, позитивним чи негативним — залежить від поведінки сновидця в реальному житті.
 • Голова птиці сниться до новин. Поява в сні мертвої пташиної голови — до подій, не несуть особливої радості. Птиця була живою, але уві сні видно було тільки її голова — до гарних новин, і чим красивіше було оперення, тим вони будуть позитивніше.
 • Голова коня сниться людям наполегливим, не особливо звикли змінювати свої погляди і переконання. В даному випадку вони принесуть позитивні результати, а ситуація зіграє на руку сновидінню.
 • Голова небіжчика. Якщо уві сні з'являється голова знайомого покійного, значить важкий період в житті підійде до кінця, проблеми успішно вирішаться. Охайна голова мерця символізує появу помічника чи впливового покровителя.
 • Шляпа на голові — позитивний знак, що передвіщає сприятливі умови для починань. Якщо приснилася чорна капелюх — готуйтеся до труднощів, світла — до прибутку й удачі. Червона капелюх на голові сниться жінки — до успіху в грошових справах і прибавку до зарплати.
 • Паморочиться голова уві сні. Картина світу, за уявленнями сновидця, не відповідає дійсності. Це заклик переглянути свої погляди на ситуацію, об'єктивно оцінити реальний стан справ, що дасть можливість вибратися із замкнутого кола.
 • Літак над головою сниться людям, що прагнуть до саморозвитку, підкорення висот у житті. Побачити літак у небі над головою служить попередженням про небезпеку, яку можна буде уникнути.
 • Постріл в голову – до різких і несподіваних подій в житті. Потрібно приготуватися до того, що починання або раптово виникла ідея при розумному втіленні будуть дуже успішними і принесуть чималий прибуток. Раптовий постріл в голову з пістолета означає потужне почуття або любов, яка може захлеснути сновидця з головою.
 • Корона на голові — знак, що символізує удачу, впливове заступництво. Чоловіку такий сон пророкує фінансовий успіх, сходження по кар'єрних сходах, жінці — благополуччя в родині, дівчині — швидке вдале заміжжя.
 • Удар по голові говорить про ймовірну зустріч з сильним і впливовим людиною. Якщо після удару болить голова, потрібно задуматися, що в реальності було зроблено неправильно, і виправити помилку. Несподіваний удар по голові є символом раптово прийшла на розум вдалої думки.
 • Горить голова — сприятливий сон, пророкує благополучне вирішення справ, успіх в житті та бізнесі, несподіваний прибуток, і чим яскравіше полум'я, тим більше вона буде.
 • Голова в руках. Голова знайомого або члена сім'ї в руках попереджають про неприємності, які загрожують родичам, слід звернути увагу на здоров'я і бути більш обачними в житті. Якщо уві сні довелося тримати чужу голову в руках, наяву доведеться виконувати чужу роботу.
 • Шишка на голові. Цей сон закликає переглянути свої погляди і оцінити реальність об'єктивно. Все не так, як представляється, що може вплинути на успішне вирішення справи.
Голова кота обіцяє зміни в житті сновидца.

До чого сняться волосся на голові?

В цілому сон має позитивне значення, адже волосся — символ життєвої сили, внутрішньої енергії. Трактування залежить від стану волосся та дії, що з ними відбувалося.

 • Світлі волосся на голові говорять про душевну чистоту, спокійному характері сновидця, які незмінно допоможуть в житті впоратися з вирішенням проблеми і залагодити конфліктну ситуацію.
 • Темне волосся на голові вказують на нерішучість і недовірливість людини, причому, в даному випадку ці риси допоможуть йому не помилитись у оточуючих.
 • Руді красиві довге волосся на голові, обіцяють успіх в особистих відносинах, обіцяють приємні зустрічі і любовні пригоди.
 • Довге волосся на голові символізують тривалу подорож або довгий шлях, який скоро належить відправитися.
 • Короткі волосся у сні у чоловіка вказують на його рішучість і мужність, і якщо жінка бачить себе в сні з короткою стрижкою, їй потрібно бути обережнішим у фінансових справах, так як витрати можуть перевищити доходи.
 • Випадає волосся у сні. Такий сон бачать люди, які бояться втратити що-небудь наяву. Слід звернути увагу на здоров'я, символом якого в даному випадку є випадають волосся. Також це заклик бути уважнішими до фінансових справах, процвітання цей сон не обіцяє.
 • Розчісувати волосся на голові — означає жалю про втрачені шанси і несправедливо упереджене ставлення сновидця до людей. Багатьох проблем можна уникнути, якщо змінити свої переконання.
 • Робити зачіску уві сні означають спрагу змін, незадоволеність власною зовнішністю. Якщо зачіска вийшла вдалою, можливі зміни в житті перевершать очікування.
Красиві руде волосся на голові у сні обіцяють успіх в особистих відносинах наяву.

До чого сняться воші в голові?

Неприємні наяву комахи в сновидіннях, навпаки, несуть позитивний сенс: до швидкої прибутку, успіху.

 • Якщо приснилася голова, повна вошей — до значного прибутку і достатку.
 • Спроба скинути їх символізує бажання позбутися проблеми.

Несприятливим можна вважати сон, у якому довелося побачити багато мертвих вошей на голові. Він попереджає про можливість отримання швидкої прибутку незаконним обманним шляхом, причому цей дохід швидко розтринькати і не піде на благо.

Воші в голові — до швидкої прибутку.

До чого сниться голова людини?

Голова іншої людини уві сні передвіщає зустріч або знайомство з особою, яка зможе надати потрібну допомогу.

 • Інше тлумачення має поява власної голови уві сні, що попереджає про нездужанні.
 • Побачити власну голову окремо від тіла — знак того, що людина розривається між почуттям і розумом. Настав час чітко розставити пріоритети, і визначити, що в житті займає перше місце, а без чого можна обійтися.

До чого снилося, що мила голову?

Миття у голови уві сні пророкує позитивні зміни в житті, на які потрібно зважитися, справа буде прибутковим і прибутковим.

Можливо, доведеться попрацювати більше звичайного, але нагорода буде гідною. Цей сон може означати, що сновидець намагається навести порядок у своєму житті.

Чим більше волосся на голові, ніж вони були довшими і брудніше, тим довше і складніше робота належить.

Миття голови у сні передвіщає початок успішного прибуткового справи наяву.

До чого сниться голова дитини?

Побачена уві сні голова дитини має позитивне значення, особливо, якщо вона посміхається. Це знак змін на краще. Якщо жінка бачить уві сні голову дитини, вона може сподіватися на легкі пологи.

Голова дитини з кров'ю у сні передвіщає візит родичів з дітьми найближчим часом.

До чого сниться голова чоловіка?

Якщо акцент сну робиться на підлогу власника голови, значить, сновидець потребує підтримки авторитетної особи, тому що власних сил для вирішення виниклої проблеми явно не вистачає. Якщо хтось із близького оточення готовий надати допомогу, не варто від неї відмовлятися.

До чого сниться сива голова?

 • Якщо приснилася своя голова з посивілим волоссям, сновидець придбав наяву славу і повагу, накопичив життєвий досвід.
 • Чужа сива голова вказує на отримання пошани і прибутку іншою людиною, який допоможе у вирішенні проблеми.
Сива голова — символ пошани і досвіду.

До чого сниться відрубана голова?

 • Відрубана своя голова уві сні повідомляє, що людина втомився від накопичених невирішених питань, і вони не дають спокою навіть вночі.
 • Відрубана голова суперника — до перемоги, виграшу.
 • Чужа відрубана голова — знак того, що потрібно задуматися, оцінити ситуацію, перш ніж приймати рішення. У противному випадку плани впадуть, а про мрії і зовсім доведеться забути.

До чого сниться стрижка волосся на голові?

Можливі фінансові втрати із-за власної необачності. За іншим тлумаченням, слід бути готовим до значних позитивних змін у житті.

Також стрижка волосся на голові може снитися тим, хто вирішив змінити імідж і використовує в цих цілях стрижку.

До чого сниться голова риби?

Багато залежить від того, приснилася свіжа голова риби, чи ні. У першому випадку варто очікувати значних подій, які кардинально змінять життя в позитивному плані.

 • Несвіжа риб'яча голова уві сні — доведеться розбиратися з неприємностями.
 • Кілька або багато риб'ячих голів у сні попереджають про те, що події настануть швидко і несподівано.
Риб'яча голова уві сні обіцяє наступ доленосних змін.

До чого сниться голова змії?

Голова змії у сні символізує мудрість і початок нового життєвого шляху. Тримати її в руках означає майбутню перемогу над суперником, успішне вирішення проблем.

Студентам зміїна голова уві сні передвіщає вдалу сесію.

До чого сниться свиняча голова?

 • Бачити уві сні чисту свинячу голову — до зустрічі з впливовою людиною, яка зможе допомогти вибратися зі складної ситуації.
 • Закривавлена свиняча голова пророкує невдачу в справах і планах.
Свиняча голова сниться до невдач.

До чого сниться велика голова?

Велика голова у сні – символ удачі, шани і добробуту. Такий сон обіцяє тільки позитивні зміни і результати. Справа, за яку взявся сновидець, виявиться вдалим і прибутковим, а його організатор стане відомим і шановним в певних колах.

Величезна голова, неприродних розмірів уві сні обіцяє сновидінню щедрі подарунки долі наяву.

До чого сниться хустку на голові?

Хустка — символ покровительства і захисту. Таким чином, бачити його на своїй голові означає знайти покровителя, а пов'язувати чорна хустка на чужу голову — допомогти іншому у вирішенні проблем.

Чорна хустка на голові — залишитися наодинці зі своїми невирішеними питаннями.

Хустка на голові сниться людям, які потребують заступництво і захист.

До чого сниться лупа на голові?

Такий сон має двояке тлумачення. З одного боку він пророкує одержання прибутку і достаток у майбутньому, з іншого — безліч накопичених дрібних проблем, що турбують власника.

Зараз краще не відкладати вирішення важливих питань, інакше незабаром можна «обрости» ними і опинитися в безпорадному становищі.

До чого сниться лисина на голові?

Жінка, яка побачила у себе лисину, можливо, занадто переживає з приводу своєї зовнішності, насправді їй нічого не загрожує. Якщо чоловік побачив на своїй голові лисину уві сні, це означає, що він має занадто м'який характер, що заважає йому просуватися по службі.

Цей сон також означає, що власнику лисини вдасться незабаром розплатитися з боргами.

До чого може приснитися лисина на голові?

До чого сниться розбита голова?

Розбита в кров голова уві сні позитивного настрою не несе, вона передвіщає втрати, невдалу ідею, проблеми зі здоров'ям.

Розбита, але не кровоточить голова закликає сновидця поглянути всередину себе і знайти баланс між розумом і серцем. Сон попереджає про невідповідність бажань і дій сновидця.

До чого сниться чужа голова?

Приснився чужа голова символізує набуття заступника та помічника, які допоможуть знайти вихід із скрутного становища.

Голова родича у сні говорить про те, що хтось із членів сім'ї дуже потребує допомоги. Якщо є можливість надати допомогу близькій людині, потрібно зробити це.

До чого сниться брудна голова?

Подібний сон символізує наявність в голові сновидця нехороших думок і заздрості, які не дозволяють знайти душевний спокій. Слід негайно переглянути свої погляди і ставлення до оточуючих.

Голова є символом мудрості, верховенства, тому сни про неї пов'язані з інтелектуальною і духовною стороною особистості.

Брудна голова уві сні — символ поганих думок наяву.

Відео: До чого сниться голова?