Чоловікові своїми словами до сліз — якими повинні бути визнання в любові, коли доречні? Слова коханому чоловікові — як краще піднести своїми словами, щоб розчулити її до сліз? Найніжніші визнання чоловікові в любові

У цій статті ви знайдете масу трепетних і ніжних зізнань у любові чоловіка до сліз. Завдяки їм може змінитися ваша доля в кращу сторону.

Не всі жінки схвалюють бажання інших визнаватися коханому в своїх почуттях. Найконсервативніші з них думають, що саме чоловік має в цій справі брати ініціативу в свої руки. Коли ж цукерково-букетний період закінчений, то взагалі необов'язково виражати так яскраво свої переживання. Коханий, отже, зрозуміє все. Адже вона дбає про нього, робить його життя краще.

Однак не всі такі консерватори. Причому не тільки жінки, а й чоловіки. Сильна стать не менше, ніж дівчата любить слухати приємні слова на свою адресу. Завдяки їм у пари знову можуть прокинутися кращі почуття, повернеться гострота переживань або відкриється друга молодість.

Чоловікові своїми словами до сліз — якими повинні бути визнання в любові?

Якщо дівчина все ж зважилася зробити визнання, то до цього треба підготуватися заздалегідь. Необхідно підібрати слова, інтонацію, об'єднати воєдино, щоб все вийшло щиро, від душі. І це палке визнання торкнулося його серця. Робіть визнання такі, які подобаються саме вам (короткі, довгі), хваліть, превозносите свого обранця.

Любовне визнання

Може ти і не готовий до таких слів. Моя розмова може здатися для тебе неймовірним, але не варто лякатися. Я вже давно хотіла відверто поговорити, поділитися тим, що так рветься назовні з серця мого. Не можу більше тримати це в собі. Згадай момент, коли ти мене побачив вперше і заговорив зі мною. Вже тоді я зрозуміла, що ти підкорив мене. Твій сміливий погляд вразив мене. Я не змогла витримати його, бо зніяковіла. Мені тоді вже стало зрозуміло, що нас чекає яскраве майбутнє. Для тебе це може здатися дивним, але прошу — не перебивай, мені важко висловити словами те, що я відчуваю по відношенню до тебе. Коли ти заговорив зі мною в перший раз, я так хвилювалася, що навіть не зрозуміла, про що йде мова. Я була така щаслива, всередині все кричало — це він! Після цього моє життя змінилася, я насолоджувалася кожною хвилиною спілкування з тобою. Але був і страх, коли я розуміла, що можу втратити тебе. Я вдячна долі, що вона звела нас з тобою. Ти найкращий подарунок у моєму житті! Люблю тебе!

Сучасні психологи рекомендують жінкам не влаштовувати сцени ревнощів, якщо ви підозрюєте, що партнер зраджує вас. Краще спробувати зізнатися в коханні улюбленому чоловікові до сліз, щоб він знову відчув тяжіння до вас, пригадав всі яскраві моменти спільного життя. Визнання повинно бути продумано заздалегідь, для його здійснення необхідно підібрати підходящий момент. Добре, якщо воно буде виглядати, як несподіваний порив почуттів або ви вставите в текст його, щось особисте зі спогадів про те, як вам було добре разом.

Моє гостре відчуття із-за пристрасті до тебе просто рве на дрібні частини мою душу! Дуже хочеться знову пережити ті моменти, коли вважала секунди до зустрічей з тобою, хочу відчувати тебе кожною своєю клітинкою. Не можу прожити без відчуття аромату твого тіла навіть хвилини. Всі миті, які я проводжу без тебе схожі на вічність! Як же я люблю кожну зморшку на твоєму обличчі!

Коли доречні красиві слова чоловіка до сліз, сказані своїми словами?

Жінки вміють вибрати потрібні моменти для серйозних розмов зі своїми партнерами. Але для того, щоб освідчитися в коханні, треба ще знати, коли слова будуть по справі. Розмова буде до речі, якщо:

  1. Чоловік довго не бачить в жінці об'єкт для пристрасних стосунків.
  2. Хлопець відчуває зацікавленість, але з його боку немає жодних дій щодо зближення.
  3. Дівчина мріє стати улюбленою відомої особистості.
  4. Жінки намагаються підштовхнути свого нерішучого обранця до реєстрації сімейних відносин.
  5. Дружина бажає внести в одноманітну сімейне життя якісь нотки пристрасті, свіжість у відносинах.

Для таких зізнань підійдуть наступні слова:

Вже після першої зустрічі, я зрозуміла, що я втратила спокій, не можу спати всі ночі безперервно, а вдень забуваю про потрібних справах. Я наче втратила розум, усі думки та мрії про нас з тобою. Тільки ти здатний вилікувати мене від хвороби, що зветься — кохання. Моя душа зацвіла, як навесні природа. Я відчуваю, що тільки ти можеш показати мені досі ще незвіданий мною світ пристрасті, найніжніші пестощі міцних рук твоїх. І тільки ти зможеш захистити і захистити мене від усіх негараздів. Я для тебе буду самою ніжною, лагідною і турботливою. Ніхто не зможе любити тебе так само віддано, щиро все життя, як я. Я зможу зробити тебе щасливим, принесу в твій дім море радості, надії. Люблю тебе!

Звернення до коханому чоловікові

Слова коханому чоловікові — як краще піднести своїми словами, щоб розчулити її до сліз?

Сказавши надумане вголос, жінка зможе довести свого обранця до сліз. Адже у прямому спілкуванні видно, то як вона хвилюється, може при цьому поправляє волосся, дивиться прямо в очі — всі ці дії викликають певні відчуття, чого не можна добитися просто написаним визнанням. Тим більше, якщо ви надумали писати його людині, яка не проявляв до цього ніякого інтересу до вашої особи. Написане послання не зможе зрівнятися зі сказаним вголос. Молодий чоловік після такого швидше за все відмовить дівчині і не захоче продовжувати спілкування з нею. Тому намагайтеся говорити слова любові тільки вголос.

Всі світанки хочу зустрічати лише з тобою. Мрію прокидатися вранці в обіймах твоїх міцних рук. Ти моє щастя! Я відчуваю, як ти біса приваблюєш мене, не можу навіть думати ні про що, коли ти поруч!

Молюся всім Ангелам Зберігачам, щоб вони вберегли твоє життя, і ти не помер раніше за мене. Інакше я і секунди не зможу жити без тебе.

Сильніше мене ніхто тебе не полюбить, я готова зробити крок навіть у прірву, якщо ти опинишся там. Не потрібні мені ніякі багатства світу, якщо тебе не буде поруч зі мною. Я вдячна Богу за те, що зустріла тебе, тепер я буду належати тільки тобі на віки!

Визнання у віршах коханому чоловікові

Найніжніші визнання чоловікові в любові

Ніжні визнання повинні йти тільки від душі. Лише тоді вони стануть щирими, зворушливими. Своїй половинці розповідайте про кохання тільки своїми словами. І щоб вони зворушили її серце, не слід затягувати мова, інакше це викличе роздратування, а може навіть і сон.

Звертайтеся до нього тільки по імені. Не вчіть статуси, або інші вислови в книгах, інтернеті. Слова повинні бути простими, дохідливими. Ні в якому разі не соромтеся, не мямлите. Краще, коли ваша дикція схожа на дзюрчання струмка і ви говорите трохи схвильовано, але без заїкання.

Любовне послання чоловікові

У визнанні дотримуйтесь логічний ланцюжок. Починайте з зав'язки, продовжуйте основною частиною (змістом), а в кінці оформіть висновок з усього сказаного. На самому початку тексту почніть говорити речі, які зацікавлять коханого, щоб він слухав вас уважно. Хороший приклад такого початку — це питання. Ось тільки не давайте йому відповідати, відразу приступайте до головного вмісту.

А ти пам'ятаєш, який сьогодні день?Я навіть не могла подумати, що я знайду все, що хотіла знайти для гармонійного існування. Коли я тебе зустріла вперше, то відчула неймовірне почуття, воно вмить зруйнував усі мої плани назад, які були раніше. Я забула, про що мріяла раніше, виявилося — це все було такою нісенітницею порівняно з тим, що я пережила в хвилини нашого знайомства. Завдяки тобі стало зрозуміло, яка була мета мого життя. Тільки тепер я можу тобі сказати, що моя душа належить тобі. Ти, мій рідний, сенс усього мого життя! Я так сильно люблю тебе!

Якщо ви намагаєтеся зблизитися зі своїм нерішучим іншому, то не намагайтеся випитувати його, чому він досі не зробив вам визнання, незважаючи на видиму симпатію до вас. Обставини бувають різними, небажання брати на себе відповідальність, може у нього кредитні борги або просто скрутне матеріальне становище — такі фактори відштовхують думки про будь-яких відносинах. Єдине, що допоможе отримати вам щиру відповідь в такій ситуації — це ваше визнання в любові.

Скажи, чи довго стримувати мені ще свої почуття, які я вже не можу приборкати, вони ростуть, як лавина. Може моє зізнання тебе глибоко шокуватиме, не кажи відразу — ні. Я можу чекати тебе, скільки знадобиться.

Жодна жінка на землі не скаже, що вона така ж щаслива, як і я. А адже я щаслива тільки завдяки тобі. Мені достатньо перебувати поруч з тобою, бачити, як ти посміхаєшся. Навіть у самий похмурий і дощовий день, з тобою мені завжди світло і затишно. Спасибі, що ти є у мене.

Якщо ви вирішили повідати вашому обранцеві про сильні почуття, і він давно вже є вашим другом, то не перестарайтеся з бурхливими пристрастями. Щоб не злякати коханої людини. Скажіть слова від себе без занадто гучних і емоційних фраз.

А знаєш, я все ніяк не наважувалася... Хотіла сказати, що давно мучуся з однією проблемою. І незважаючи на те, що ми знайомі вже давно, добре знаємо один одного. Важко сказати. Хоча не можу вже приховати. Люблю тебе!

Вірші чоловікові

Звичайно ж, звичайними словами дуже складно донести обранцеві все те, що ви відчуваєте по відношенню до нього. Тому до зізнань у коханні чоловікові можна ще додати ніжні обійми, поцілунки. Завдяки цьому улюблений зрозуміє, яку важливу роль він займає у вашій долі.

Відео: Освідчення в коханні чоловікові