Красиві слова і вирази про маму короткі зі змістом статусу: список. Найкращі, добрі, щирі, приємні і ніжні слова любові, присвячені мамі

Цитати відомих людей і приємні слова про маму.

Мама — найдорожча у світі людина. Саме її поради допомагають нам у важких ситуаціях. І додому, де чекає мама, хочеться повертатися завжди. Ми завжди повинні підтримувати своїх батьків, тому не зайвим буде сказати кілька приємних слів.

Красиві слова і вирази про маму короткі зі змістом статусу: список кращих

Ніхто крім нас, не знає краще за своїх батьків. Саме тому тільки діти знають, як варто говорити з мамою, щоб розвеселити її і підняти настрій. Існує маса цитат, які говорять всю правду про маму і підтверджують її цінність. Відомі люди і майстри пера, як ніхто інший можуть розповісти про матерів і зізнатися в любові.

Список цитат відомих людей про мам:

Перший подарунок, який дає нам мати, — це життя, другий — любов, і третій — розуміння. (Донна Брауера)

Ні в якому разі не можна бути матір'ю-невдахою, немає нічого гірше для дітей. (Р. Щербакова)

Мистецтво материнства — навчити дитину мистецтва життя. (Е. Хэффнер)

У того, у кого немає туги за минулим, не було матері. (Гр. Нанн)

Слова мамі

Крилаті вирази і слова про любов до мами своїми словами: список

Порадувати найдорожчу людину можна крилатими фразами відомих людей. Але найбільш щирими будуть власні слова, які йдуть від чистого серця. Ми так мало часу приділяємо батькам, коли заводимо власну сім'ю. Не варто віддалятися від батьків. Необхідно намагатися якомога більше часу проводити з мамою і дзвонити як можна частіше. Всього пару хвилин в день допоможуть мамі не нудьгувати і простіше переносити розлуку. Не будьте жадібними, скажіть пару слів.

Крилаті фрази відомих людей:

Мама — єдине диво природи, з яким безсила нас розлучити навіть смерть. Л. С. Сухоруков.

Майбутнє нації в руках матерів. О. Бальзак.

Кожна мама абсолютно впевнена, що наречений дочки краще її батька, а от дружині сина ніколи не зрівняється з нею самою. М. Андерсен.

Слова любові своїми словами:

Мамочко, ти самий улюблений і дорогий чоловічок, що є у мене. Дуже дорожу тобою.

Матуся, дуже складно підібрати слова. Дорожу тобою і буду намагатися виправдати звання хорошою дочки. Адже у такої мами повинні бути тільки чудові діти.

Улюблена мамусю! Багато років пройшло з тих пір, як ти вперше почула слово мама. Ти Мама з великої літери, так як мене підтримувала завжди.

Рідна мама! Незважаючи на те, що досить рідко тобі дзвоню, в моєму серці завжди є місце для тебе. Я знаю, що завжди можу розраховувати на твою підтримку.

Слова мамі

Матусі улюбленої добрі слова: щирі, теплі, приємні і ніжні слова любові для мами

Щоб порадувати свого найціннішого людини, частіше говоріть приємні слова і признавайтесь в любові. Мамам буває дуже не вистачає часу на себе саме через дітей. Тому компенсуйте витрачений час своєю любов'ю. Ніколи не зайвим буде сказати кілька приємних фраз і поговорити про свою любов. Адже часто за турботами, мама зовсім забуває про свою цінності. Допоможіть мамі згадати, що її люблять і нею дорожать.

Ласкаві й приємні слова для мами:

Матуся мене оберігає багато років. Не даю я їй спокою, немає. Я бажаю тобі кохання, з прекрасним днем вітаю.

Ти — самий щира людина. Тільки тобі єдиною можна довірити найпотаємніші секрети. Дуже радий, що ти у мене є.

Мамусю, ти та людина, для якої нічого не шкода. Все що у мене є, завдяки тобі. Знаю, що можеш підтримати мене в будь-яку хвилину. Дуже тобою дорожу і люблю тебе.

Мами насправді дивні істоти. Вони все життя нас носять то в животі, то на руках, то в своєму серці. Бережіть мам.

Тільки мама може не спати ночами. Тільки мама весь час думає про своїх дітей, навіть коли вони виросли. Дуже вдячна тобі за любов.

Мамусю — ти найцінніший людина на всій землі. Дуже дорожу тобою і дам тобі останнє.

Мама, я не пам'ятаю свого першого слова і кроку. Але у важкі хвилини, ти завжди була поруч. Дуже дорожу твоєю підтримкою.

Улюблена мама. Мені ніколи і ні з ким не було так тепло і затишно, як з тобою. Твої руки — найласкавіші. Люблю тебе.

Мамочко, ти для мене еталон жіночності і краси. А ще, ти самий добрий і щирий чоловік на планеті.

Мама, бажаю тобі душевного спокою і чистих думок. Сподіваюся що ніякі думи не будуть обтяжувати тебе. Люблю тебе.

Мамуля, я довго ходила серед дерев і птахів. Хотіла щоб вони мені підказали, що тобі сказати. Але в підсумку, мені важко знайти потрібні слова. Дуже тебе люблю.

Мама з донькою

Мама завжди заспокоїть, і втішить. А ще, вона завжди буде зберігати вас в своєму серці. Цінуйте її. Бережіть мам, і не ображайте їх.

ВІДЕО: Приємні слова мамі