Як зв'язати Ведмедика Тедді гачком: опис, схема, фото

У даній статті ми поговоримо, як правильно пов'язати ведмедика Тедді гачком.

Ведмедики Тедді вкрай популярні серед дітей. Незважаючи на те, що вони давно існує, актуальності не втрачають. Так, безперечно, його можна придбати в магазині з іграшками, але погодьтеся, ще приємніше зробити його самому, а в цьому може допомогти гачок та нитки.

Важливо відзначити, що ви можете спробувати зробити ведмедиків з рухомими частинами тіла, але для новачків це вкрай складно, так що залишимо це для професіоналів. У всякому разі, завжди можна обійтися простою в'язкою, а сама іграшка вийде красивою і цікавою.

Найпопулярнішою забарвленням ведмедики Тедді є сіро-блакитна. Саме вона найчастіше застосовується для в'язки. Хоча, ніхто не забороняє зробити ведмедя в іншому кольорі, він не втратить свій привабливості.

Особливості виготовлення ведмедика Тедді: матеріали, послідовність

Ведмедик Тедді гачком

Зв'язати гачком цього кумедного ведмедика зовсім не важко, достатньо просто набратися терпіння і приготувати все необхідне. У підсумку ви отримаєте красиву і милу іграшку, яка сподобається кожному.

Для створення ведмедики Тедді вам потребуется:

З чого зробити ведмедика?

В'язання здійснюється за стандартною схемою, як зазвичай це буває у іграшок. Спочатку всі частини робляться окремо, а потім зшиваються. В процесі іграшка набивається синтепоном, а в останню чергу оформляється особа і інші деталі, якщо вони є.

Є кілька порад, які дозволяють отримати дуже красивого Тедді:

В'язаний ведмедик Тедді
 • Для наповнення варто використовувати саме синтепон, тому що інші матеріали з часом зіб'ються в грудку і від цього іграшка втратить свій вигляд.
 • Ніс і очі краще купити в спеціальному магазині, але якщо немає бажання, то можна зшити їх самому нитками для вишивання.
 • Деталі в'яжуться щільно, нитки використовуються товщі гачка.
 • Очі розташуйте ближче один до одного, щоб мишко вийшов жвавим.
 • Придумайте одяг для свого маленького друга, щоб він став модним і красивим.

Позначення в схемах в'язання: опис

Кожна схема для в'язання має свої умовні позначення. Щоб було простіше їх розуміти, представляємо невелику розшифровку:

Розшифровка петель

Як зв'язати ведмедика Тедді гачком: схема, опис

Для в'язки вам знадобиться біла і сіра пряжа, нитки для вишивання чорного кольору і блакитного, дві намистинки для очей, гачки 2 і 5, синтепон і сіра тканина на латочки. Найпершим кроком буде в'язання кожної деталі у відповідності зі схемою.

Крок 1. Тулуб

В'яжемо тулуб
 • Візьміть сіру пряжу і провяжите дві повітряні петлі. У другій пров'язуємо 6 стовпчиків без накиду. З'єднання в рядах не потрібно, тому що в'язка здійснюється по спіралі.
 • Коли в'язка буде завершена, то всередину додайте синтепон і розподіліть його всередині. Тепер зашейте отвір голкою.

Крок 2. Голова

В'яжемо тулуб

Потиличні петлі залишаються відкритими, але ще варто залишити нитку на 50 см, щоб зробити збавляння. Далі вже оформляємо мордочку — вишийте оченята. Краще їх робити трохи ближче один до одного, щоб обличчя виглядало зворушливішим. Ще можете зшити брови, а ніс зробіть блакитним. На завершення залишилися петлі закрийте.

Крок 3. Вуха

В'яжуться також. Тобто, робимо дві повітряні петлі, у другій в'яжемо 6 стовпчиків без накиду, але вже інший пряжею. Перший ряд також в'яжеться стовпчиками, а в кінці нитку з'єднується з допомогою стовпчика, але при цьому повинно залишитися 15 см для пришивання. Власне, тепер можна пришити вуха до голови.

Крок 4. Лапки

В'язка лапок здійснюється у відповідності зі схемою на рисунку:

В'яжемо лапки

Крок 5. Ніжки

Точно також робимо малюнок за схемою:

В'яжемо лапки

От і все! Мишко майже готовий. Залишилось лише з'єднати всі деталі за допомогою сірої пряжі.

Як зв'язати ведмедика Тедді з бантом: схема, опис

Тедді з бантом

Не обов'язково в'язати просто ведмедика. Його можна доповнювати різними аксесуарами. Наприклад, можна зв'язати Тедді з бантиком. Це дозволить зробити його романтичним і привабливим.

Схема в'язання

Як зв'язати ведмедика Тедді з шарфом: схема, опис

Для роботи вам буде потрібно коричнева пряжа 60 г, біла пряжа — 30 г і бузкова — 5 р. Носик краще вишити чорними нитками. Для нутрощів користуємося синтепоном, а в'язку робимо гачками 2 і 5.

Тедді з шарфом

В даному випадку голова і тулуб в'яжуться разом і зшиваються. Починається в'язання з голови і всі петлі будуть без накидов.

Крок 1. Голова і тулуб

 • Спочатку робимо 6 рядів і поступово нарощуємо кількість петель до 40. У вас повинно вийти 11 рядків. Після цього йдемо до шиї і починаємо збавляти петлі, щоб у підсумку залишилося 18.
 • Провяжите ще два кола, додавши петель на обсяг тулуба. Робиться це подвоєнням кожної другої петлі. В інших рядах вже кожну четверту і потім кожну шосту.
 • Зв'язати потрібно два ряди, а з третього кожна третя петля подвоюється. Так потрібно робити, поки тіло не стане ширше, ніж голова. В результаті у вас вийде близько 55 петель, а потім треба прив'язати така кількість на 8 див. Далі вже кількість петель йде на зменшення, тобто треба пропускати кожну третю петельку.

Крок 2. Лапки

 • Візьміть бежеву пряжу і зв'яжіть три повітряні петлі, а потім зробіть їх кільцем. Далі зв'яжіть три ряду і збільште кількість петель до 25.
 • Тепер візьміть коричневі нитки і з них зробіть ще 5 рядів.
 • Після цього прибираємо 4 петлі і в'яжемо 8 рядів, поступово прибираючи інші петлі.

Крок 3. Ніжки

 • Візьміть нитку бежевого кольору і провяжите ланцюжок восьми петель. Обв'яжіть ряд навколо, а на повороті додайте петлі. Так в'яжемо 4 ряди, а потім треба буде ще 5.
 • Після цього зменшіть на одній стороні 7 петель, а потім ще двічі по три.
 • Провяжите 7 рядів з поступовим зменшенням петель.

Крок 4. Мордочка

Зв'яжіть кілька повітряних петель і зробіть з них кільце. Вам треба зробити три ряди і поступово збільшити кількість до 20. Коли їх буде 20, то провяжите ще три ряди.

Крок 5. Вушка

Робиться 6 повітряних петель з ниток коричневого кольору. Після цього вони замикаються в коло і з центру провязывается 9 стовпчиків з накидом. Для вушок можна зробити за дві детальки з двох видів пряжі.

Крок 6. Шарф

Його можна пов'язати будь в'язкою, навіть самої простої. Робиться він з фіолетових ниток і потім красиво надівається на ведмедика.

До речі, якщо дуже хочеться, то для ведмедика Тедді можна зробити подружку з пишною спідничкою або капелюхом. В'язка, у принципі, здійснюється однаково, але можна пограти з квітами, так і прикраси будуть відрізнятися.

Відео: Ведмедик Тедді гачком — аплікації гачком опис. Тедді майстер-клас