Тварини і автомобілі: добірка фото і відеоприків

Підбірка прикольних фотографій з тваринами і автомобілями.

Тварини і автомобілі: прикольні фото

Брати наші менші бувають дуже кумедні. Приколи на дорогах не обходяться без тварин. Ми вже писали статтю на тему приколів на дорогах. Але окремо вирішили зробити добірку тварини і автомобілі. Побачити прикольну ситуацію на дорозі, пов'язану з тваринами, завжди цікаво. Хоч іноді тварини створюють незручності на дорозі, вони не можуть не веселити, не розчулювати і не радувати людей.

З появою відеореєстраторів ми можемо побачити більше приколів на дорогах, у тому числі пов'язаних із тваринами. Нижче добірка фотографій на тему автомобілі і тварини.

Іноді за кермом автомобіля можна побачити не тільки людини, але і... собаку. Ви тільки подивіться на розумне вираз морди тварини. Здається, що собака все розуміє і навіть знає, як керувати машиною.

Собака за кермом

А цей «водій» виглядає умиротворено і дружелюбно. Видно, що з настроєм у пса сьогодні все в порядку.

Веселий пес за кермом

Ви тільки подивіться на цього пса. Ну хіба не смішно? Той самий випадок, коли автомобіль підкреслює твій статус, і ти знаєш це дуже добре. Такий «водій» впевнено почуватися на дорозі.

Серйозний пес за кермом

Втім, не тільки собаки за кермом потрапляють в кадр об'єктива. Коти теж хочуть водити автомобіль. Наступне фото показує, наскільки серйозний і зосереджений на водінні може бути кіт.

Кіт в автомобілі

А цей кошеня нагадує водія-далекобійника.

Кошеня і кермо

За кермо потрапляють не тільки собаки та коти, але також лінивці. Цікаво, який би міг вийти водій з цього вічно розслабленого тварини?

Лінивець в автомобілі

Навіть єноти іноді потрапляють за кермо автомобіля. Нехай старого і пошарпаного.

Єноти в старому автомобілі

На наступному фото ви побачите, як гламурні дівчата вирішили покататися на червоному авто. Кумедно, чи не так?

Гламурні пуделі за кермом

Часто собаки стають пасажирами, і тут теж є купа приколів. Наприклад, подивіться, як переживає господар про безпеку свого вихованця. Посадив вихованця автокрісло на всякий випадок.

Собака в автокріслі

Наступний персонаж їздить виключно на передньому сидінні і береже свої очі від сонця. Втім, хороший смак собаки підкреслює його бездоганна укладання і стильні аксесуари.

Прикольна собака в автомобілі

А цей малюк, мабуть, втомився від тривалої поїздки. Вирішив трохи відпочити.

Пес спить в машині

Наш наступний герой отримує справжнє задоволення від швидкої їзди. Виглядає забавно.

Собака в окулярах

Якщо у вас вихованець маленький, його можна перевозити таким способом. Головне, що кошеняті по всій видимості це місце дуже подобається.

Кошеня в машині

Ну, а якщо замість одного маленького вихованця у вас ціла команда чотириногих, їх можна транспортувати тільки в багажнику. Подивіться, як весело і дружно вони вибігають звідти.

Багато лабрадорів в багажнику

Собаками і котами в автомобілі нікого не побачиш. Але ось альпака можна. Незвичайного учасника дорожнього руху не могли не сфотографувати. А суворий погляд альпаки викликає окреме розчулення. Тварина ніби запитує: «Куди їдеш на червоний? Швидкість зменш!»

Альпака в автомобілі

На наступному фото страус кричить у вікно автомобіля. Напевно, на своїй пташиній мові він лається, мовляв, це місце не для машин, а для птахів і звірів. І скажи після цього, що тварини — нерозумні істоти.

Страус і автомобіль — прикол

Тварини — істоти дуже цікаві. Їм цікаво, що таке автомобіль. Іноді цікавість сильніше страху. Наприклад, ця мила парочка в салоні автомобіля. Фото можна назвати так: «Гей, мужик, не підкажеш, Африка у якій стороні?»

Приколи про тварин

Цікавий і забавний лось підняв настрій водієві. Дивно, як тварина безстрашно змогла наблизитися настільки до людини.

Кумедний лось

Дорожня поліція у вигляді двох жирафів ретельно перевіряє документи у водіїв. Без перевірки ніхто не проїде.

Жирафи на дорозі

Ведмедям теж цікаво, що таке автомобіль і як він влаштований. Ведмідь немов каже: «Виходь, справа є, поговорити треба!» Залишається сподіватися, що така зустріч закінчилася благополучно.

Ведмідь і автомобіль

А наш наступний герой — ведмідь, виглядає не так самовпевнено, як його родич. Варто зі складеними лапками і немов просить «Ну хоч меду дайте!».

Ведмідь на дорозі

Не кожен день на дорозі можна зустріти царя звірів. Подивіться, як красиво і впевнено лев іде, немов його не хвилює те, що навколо купа автомобілів.

Лев на дорозі

Втім, левиця, яка переходила дорогу з малюком, теж спокійна, впевнена і граціозна. Всі машини зупинилися, щоб пропустити таку важливу персону. Левиця з дитинства показує своєму левеняті, хто в домі господар.

Левиця переводить дитинча через дорогу

Їжачок дотримується правил безпеки на дорозі. Якщо потрібно перейти дорогу, це тварина йде по зебрі.

Їжачок переходить дорогу за правилами

Чого не скажеш про корів. Якщо ви побачили це в Індії, не дивуйтеся. Тут коровам можна все, навіть створити пробку на дорозі.

Корови на дорозі

А ось качка з каченятами вчить нас, людей, правильно переходити дорогу. Задумайтесь, люди.

Качка з каченятами на пішохідному переході

Свині переходять дорогу в недозволеному місці. Непорядок. Але принаймні, перебігають дорогу вони швидко, наче не планували затримувати водіїв.

Свині перебігають дорогу не за правилами

Натовп жирафів переходить дорогу. Забавна картина.

Жирафи на дорозі

То почуття, коли кішки захопили світ. Подивіться, скільки їх. Просто якесь нашестя чорних котів.

Багато чорних котів на дорозі

Свиня годує поросят просто посеред дороги. Дорога дорогою, а обід за розкладом. Добре, що водій попався розуміє. Ну, а як тут не зупинишся і не помилуєшся таким видовищем? Це неможливо.

Кумедний випадок на дорозі

Вівці відпочивають, де хочеться. І якщо їм захотілося лягти на дорозі, це не означає, що цього робити не будуть. Напевно, подумали: «Не трамвай, об'їде!».

Вівці відпочивають на дорозі

А от водіям таких авто не позаздриш. У прямому сенсі цього слова. Ви тільки подивіться, як безжально носоріг топить автомобіль. Сподіваємося, що людину там не було в цей момент.

Носоріг топить автомобіль

Краще не зустрічати слона на своєму шляху. Настане і не помітить. Бідні водії.

Слон і автомобіль

А нахабство мавп на цьому фото просто зашкалює. Вони просто атакували автомобіль і жінку за кермом. Здається, що мавпи зараз просто сховаються в салон і поїдуть, залишивши господиню на дорозі.

Напад мавп на машину

Тварини на дорозі, це не завжди мило. Не варто забувати про те, що часом реакція тварин на дорозі може бути непередбачуваною. Тому завжди потрібно бути напоготові. Якщо ви зустріли на дорозі слона, наприклад, краще все ж поїхати. І швидко зняти пару забавних кадрів. А у вас були смішні історії, пов'язані з тваринами і автомобілями?

Відео: Приколи з тваринами і автомобілями

Відео: Машини і тварини