Препарат Антигадин: опис, форми випуску, склад, спосіб використання, побічні ефекти, протипоказання, аналоги — сучасний засіб та чудовий помічник у вихованні собак

Якщо ваш вихованець паскудить на території у вашій оселі, то радимо скористатися засобом Антигадин.

Купуючи домашня тварина, будь-яка людина бажає, щоб собака для нього стала вірним, вихованим і розумним вихованцем. Люди вважають, що саме його собака не стане гризти туфлі, бруднити меблі або мітити по кутах. Щоб ваша мрія стала реальністю, ви просто повинні докласти зусиль, трохи потерпіти і купити той препарат, який дасть вам можливість без труднощів привчити вихованця дотримуватися санітарні норми.

У нашому матеріалі ви познайомитеся із засобом Антигадин. Завдяки йому ви привчите вихованця справляти власну потребу в потрібних місцях, але не в квартирі або будинку. Антигадин володіє специфічним складом, який здатний відштовхувати тварина, а тому собака дуже скоро буде намагатися покинути приміщення. Після декількох використань у вихованця буде вироблятися рефлекс відмовлятися від використання колишніх місць, як туалету.

Опис, форми випуску препарату Антигадин

Отже, ви вирішили привчити домашнього вихованця до туалету. Тоді для початку придбайте спеціальний препарат, який надійно усуває неприємні запахи, залишені після собаки. Оскільки кожен з нас знає, що собаки намагаються знайти ідеальне місце, де вони можуть справити власну нужду по запаху.

 • Антигадин — засіб, що випускається російською компанією ТОВ «Химола». Фірма пропонує споживачам велику колекцію препаратів даної серії. Кожен препарат призначений, щоб коригувати поведінку домашнього вихованця.
 • Антигадин користується величезною популярністю, так як препарат ефективний під час використання, простий в експлуатації, коштує порівняно недорого. Виробники ретельно перевіряють препарат на безпеку, якість. Отже, продукт зміг отримати міжнародний та національний сертифікат якості.
Щоб собака не метилу

Випускається засіб лише у формі спрею. Він розливається по пластиковим непрозорим ємкостей, на яких встановлюється розпилювач. Обсяг даних флакончиків може бути різноманітним. Як правило, випускаються флакони мінімум в 100 мл і максимум 150 мл.

Коли ви відкриєте засіб, зберігати його можна протягом одного року при температурі +20°C. Це досить зручно, оскільки ви зможете його використовувати ще кілька разів. Тримати дане речовина необхідно в тому місці, де немає інших препаратів, лікарських засобів. Також бажано засіб зберігати подалі від дітей, тварин.

Склад препарату Антигадин

Для виробництва Антигадин використовуються безпечні, екологічно чисті компоненти. Саме так вказує виробник препарату. Також фірма повідомляє, що у створенні засоби застосовуються нові напрацювання РАН та інші подібні технології інших інститутів Росії.

 • До складу препарату входять ферменти, основа яких природні, біологічно чисті компоненти. Присутні в складі натуральні речовини відчутні лише тваринами. Для розчинника застосовується звичайна очищена вода. Ось вся інформація, яку надав виробник про складі.
 • На упаковці іншої інформації немає. Це здійснюється навмисно, оскільки виробник не бажає, щоб конкуренти дізналися про всі їхні секрети.

Особливо варто відзначити, що після кошти не залишаються сліди на тканинах, деревині. Це особливо може порадувати власників собак.

Антигадин: на що звернути увагу при виборі?

Під час вибору Антигадина приділіть особливу увагу таким нюансам:

 • Як себе почувають усі члени сім'ї, які проживають у вашому домі. Немає у кого-то хронічної хвороби, яка стосується, наприклад, системи дихання. Якщо у кого-то астма, тоді намагайтеся ретельно підбирати засіб.
 • Вік кожної людини. Дітки віком до 3 рочків і люди похилого віку, як правило, погано переносять деякі запахи. Кожний хімічний препарат, навіть Антигадин, необхідно обов'язково зберігати в закритому шафі, куди не може дотягнутися дитина.
 • Досвід використання препаратів подібної дії.
 • Наявність інших домашніх тварин. Якщо у вас в квартирі є кішечка та інші вихованці, тоді вам бажано вибрати універсальний препарат. Він буде однаково ефективним для кожного вихованця.
Щоб собака не метилу

 

Антигадин: спосіб використання

Щоб використання препарату приносило гарний ефект, намагайтеся дотримуватися наступних порад:

 • Приберіть залишки випорожнення або калюжку, яку залишила собака. Добре помийте місце. Не користуйтеся під час миття миючим або дезинфікуючим препаратом, так як їх застосування може знизити ефективність від Антигадин.
 • Ретельно потрусіть флакон із засобом.
 • Рівномірно обробіть їм місце, тримаючи флакон на відстані не менше 30 див. Наносити препарат тільки на ту поверхню, яка волога. За допомогою вологи речовина Антигадин буде швидше вбиратися. Якщо ви будете обробляти засобом сухий підлогу, тоді він швидко висохне, а ви не досягнете бажаного результату.
 • Протягом 2 годин після обробки поверхні спреєм дивіться, щоб собака не напаскудила в тій зоні. Все тому, що речовини будуть працювати повільніше.
 • Якщо необхідно, повторіть процес. Одного єдиного використання може не вистачити для усунення проблеми. Повторіть знову маніпуляції, які описані вище. Робіть це до того моменту, коли собака перестане гадити в заборонених місцях.
Прибирайте місце, де пес паскудить і використовуйте Антигадин

Якщо використовувані дії не принесуть результату, встановіть причини, за яких він так себе веде. Поведіть собаку до ветеринара, так як причини можуть ховатися в якійсь хворобі, яка пов'язана з сечостатевої системою.

Антигадин: побічні ефекти, протипоказання

Так як в препараті присутні натуральні речовини, Антигадин можна застосовувати для тварин будь-якого віку. Також не має значення порода тварини, його фактична вага. Крім того, засіб можна давати вагітним, годуючим самкам, старих собак.

Як вказано в інструкції, препарат не може викликати якихось подібних ефектів. Під час непереносимості певних речовин може виникати алергія, свербіж, подразнення та інші інші симптоми. У подібній ситуації бажано не використовувати Антигадин або вибрати інший спосіб вирішення проблеми. Можете скористатися народними засобами. Також підійдуть спреї, у складі яких присутні інші компоненти.

ВАЖЛИВО: Під час досліджень протипоказань не виявлено.

Під час виробництва препарату використовуються тільки гіпоалергенні компоненти. Але деякі споживачі вказують, що у людей спрей Антигадин може викликати алергію. А ось випадків виникнення побічного ефекту або передозування у собак вони не спостерігали жодного разу.

Антигадин: аналоги

Відзначимо те, що засіб Антигадин краще багатьох аналогів. Варто препарат набагато дешевше, ніж препарати конкурентів, плюс бажаний результат настає швидше. Всі продукти виробника Антигадин абсолютно безпечні. Вони не можуть загрожувати життю як домашніх вихованців, так і людей.

У продажу є деякі аналоги препарату Антигадин. Всі вони відомі, користуються популярністю у споживачів.

 • Препарат Не гадити! Не мітити». Препарат випускає Російська компанія. Він економічний, випускається у флаконах об'ємом 120 мл. Вартість препарату варіюється від 75 до 120 рублів рублів. Головними компонентами препарату є ефірні олії, гліцерин. Також у програмі присутній звичайна вода. У препарату різкий запах, він нагадує запахи продуктів, які виготовляються з нафти. Отже, його використовувати дуже акуратно, тим більше, якщо у вашому будинку є люди алергіки. Головне достоїнство продукту – він може використовуватися не лише для собак, але ще для котів.
І для котів
 • «Гадити? Немає». Це спрей у вигляді лосьйону, виробником якого є російська компанія «БиоВакс». Обсяг одного флакончика становить 150 мл. Варто препарат приблизно 200 рублів. У препараті присутній червоний перець. Сам продукт має дуже вираженим запахом, який може відчути навіть людина. Виробник відзначає те, що засіб може викликати алергічну реакцію на деякі складові кошти. Ефективність продукту підтверджується величезним числом відгуків людей, які вже його використовували. Однак зустрічалися такі ситуації, коли використання препарату не змогло принести позитивних результатів.
 • «Кращий друг. Отучаю гадити». Вартість складає мінімум 150 рублів і максимум 200 рублів. На флаконі встановлений пістолет у вигляді дозатора, отже, засобом комфортно користуватися, можна ретельно обробляти кожну поверхню. На упаковці продукту написано, що він містить алюмосилікат. Дана речовина, як правило, застосовується під час виробництва миючого засобу. Спрей володіє яскравим цитрусовим ароматом. Тому його добре сприймає людина, а ось твариною він неприємний.
Відучувати
 • «Happy Cat». Даний препарат можна придбати у флакончику, обсяг якого становить 200 мл. Вартість кошти приблизно 650 рублів. У складі препарату міститься екстракт перцю, а також ментол. Тому засіб може відлякувати вихованців, швидко прибирати неприємні запахи. Наступне гідність продукту – він вважається універсальним, а тому ви можете використовувати його для кішок і собак.
 • «Привчити до туалету». За допомогою цього продукту ви зможете відучити собаку користуватися для власних потреб тільки лотком або ходити безпосередньо для таких цілей на вулицю. Швидкий, ефективний результат вийде, якщо ви будете одночасно користуватися спреєм, і биоспреем. Реалізується препарат у спеціальних флакончиках з пластику, купити такий продукт ви зможете приблизно за 100 рублів.
Привчити

Щоб вибраний вами препарат зміг подіяти, ретельно вивчіть інструкцію до нього, як правильно користуватися. Також користуйтеся ним регулярно, дотримуйтеся інтенсивність обробки.

Трапляються такі випадки, коли власники вихованців пробують кілька видом подібних препаратів, отримуючи, при цьому, позитивний результат. Рівень впливу певного кошти на вихованця залежить від того, в яких умовах вона проживає, від досвіду, а також індивідуальних бажань. Якщо у вас в будинку хтось курить чи любить випивати спиртні напої, тоді кавовий аромат і запах оцту на вашого улюбленця не вплине. Якщо ви любите користуватися парфумерією, які мають яскраво виражені аромати, тоді ваш домашній вихованець теж буде спокійно ставитися до сильних запахів.

Відшукати ідеальний шлях рішення даної проблеми ви зможете, якщо будете уважно стежити за собакою. Якщо ваш улюбленець буде демонструвати сильну відразу до якогось аромату, ставитися до нього з неприязню, тоді таку особливість поведінки ви теж можете застосовувати для розв'язання проблеми. Якщо собака не любить віника, поставте його в те місце, де вихованець приловчився гадити. Вихованець перестане підходити до того місця.

Відео: Поради собачників