Можна дарувати подарунки заздалегідь на весілля, день народження?

Подарунок — це не тільки приємний сюрприз, це важлива прикмета. Дарувати заздалегідь його не прийнято, тому важливо дотримати правила вручення вашого подарунка.

Чому не можна дарувати подарунки заздалегідь?

Подарунки – важлива частина стосунків між людьми. Подарунки прийнято отримувати і дарувати на свята і в деяких випадках без приводу. Це знак не тільки уваги, але й поваги. Однак варто знати, що подарувати близькій людині подарунок не завжди правильно. Справа в тому, що з цього приводу існує безліч негативних прикмет і повір'їв.

Одне з головних забобонів говорить: подарунки можна дарувати заздалегідь! Свій початок прикмета взяла ще глибоко в давнину. Вважалося, що така дія зможе не тільки принести нескінченні невдачі людині, але навіть і скоротити його життя.

ЦІКАВО: Сучасна людина не так піддається забобонам, як це прийнято робити сотні й тисячі років тому.

Можна дарувати подарунки на свята заздалегідь?

Тим не менш, позбавлені забобонів не варто і важливо прислухатися до застережень. Будь-яке негативне подія, случающееся всупереч забобонам, шкодить самому винуватцеві торжества.

Відбувається це тому, що в день народження, наприклад, енергетика навіть абсолютно здорової людини слабшає, як стверджують астрологи. Саме тому будь-який негативний вплив здатне принести йому ще більшої шкоди.

ВАЖЛИВО: Підсилює дію забобони особиста звичка винуватця торжества вірити або не довіряти прикметам. Тому кожній людині, що бажає піднести подарунок заздалегідь з тих чи інших причин, слід заздалегідь про це поцікавитися.

Краще всього, звичайно, вручати подарунок, як кажуть, «день у день» будь то день народження, весілля або ювілей. Багато говорять, що подарований завчасно подарунок буквально «не дає людині можливість дожити до самої дати свята».

Для того щоб уникнути неприємних наслідків, людина навчилася вдаватися до різних хитрощів:

  • Подарунок готують заздалегідь, але при неможливості бути присутнім на урочистостях, його просять передати іншій людині, який точно прийде на свято.
  • Доставка подарунка може статися з допомогою сучасної служби доставки. У визначений день у двері іменинника постукає кур'єр і передасть особисто в руки.
  • Інший спосіб – подарунок ховається. Цей варіант застерігає іменинника від передчасного подарунка і дарує «ефект несподіванки», додаючи святкових емоцій.
  • Деякі подарунки «мають право» бути заздалегідь озвученими. Мова йде про квитки, путівки або походи в ресторан.
Чому не можна дарувати подарунок заздалегідь?

Чи можна подарувати подарунок раніше дня народження?

З психологічної точки зору такий жест, як подарований заздалегідь подарунок, пригнічує людину. Пов'язано це з тим, що іменинник очікує сюрпризів і подарунків саме в той день, в який народився.

Подарунок, піднесений заздалегідь не стане викликати настільки яскраві емоції, не залишить таких хороших вражень. Та й якщо подумати про те, що ви подаруєте від себе сюрприз заздалегідь, то, з чим же ви залишитеся в день торжества, як будете вести себе в оточенні інших гостей?

ВАЖЛИВО: Ще одна думка, що стосується подарунків на день народження, стверджує: у цей день людину оточують душі померлих предків. Саме тому, щоб не дратувати їх, подарунок слід дарувати саме в день торжества.

Звичайно ж, сучасна людина намагається знайти лазівки в таких забобони і дарує подарунок «просто так», при цьому стверджуючи: «це тобі на день народження». В цьому є сенс, адже сам подарунок, по суті – знак уваги. Його можна залишити, а вітальну промову залишити на потім.

Можна дарувати подарунок заздалегідь на день народження?

Дарують подарунки заздалегідь весілля?

Весілля – важливий день для молодят. Це свято вважається дуже забобонним і тому кожна людина неодмінно звертає увагу на багато прикмети, що передують йому або трапляються «день в день».

Звичайно ж, весільний подарунок краще всього дарувати в день самого свята. Це підніме настрій закоханим, зможе порадувати гостей. Такі презенти, як правило, виставляють на видному місці в банкетному залі і кожен присутній має можливість їх розглянути.

Якщо ви не хочете дарувати подарунок молодятам в день весілля тому, що вам це просто некомфортно робити (наприклад, носити за собою або він не дуже дорогий в плані вартості), ви можете його заздалегідь доставити в кафе і обернути в подарункову упаковку. Подарунок дарується в запакованому вигляді молодим, а розпаковувати подарунки прямо під час урочистостей не прийнято.

З іншого боку, якщо ви хочете подарувати гроші – це зовсім міняє ситуацію. Таким чином, ваш подарунок можна вважати фінансовою допомогою на організацію та святкування торжества. Вітальну промову ви легко вимовите в день торжества усно, письмово або в телефонній розмові.

ВАЖЛИВО: Якщо у вас є можливість зроби подарунок не перед святом, а після – краще зробіть так. Таким чином. ви зможете уникнути поганих прикмет, не образити молодих і зробити їм приємно.

Відео: «Як правильно дарувати подарунок?»