Зрада дружині з її сестрою: причини і способи розв'язання проблеми

Відомо чимало випадків, коли чоловік змінив з сестрою дружини. Він бажає знати, як себе вести в такій ситуації, чим вона небезпечна, є можливість зберегти сім'ю. У нашій статті містяться корисні поради, які допоможуть «розрулити» цю непросту ситуацію.

Причини

Невірність чоловіка — саме по собі неприємне явище, але зрада з рідною сестрою рівносильна катастрофі. Пережити подвійну зраду дуже складно. Не кожна жінка може пробачити підлість з боку двох найближчих людей. Довіру втрачено. Миттєво виникає бажання негайного розриву всіх зв'язків із сестрою та її чоловіком.

Гіркота, прикрість, відчай, страждання повністю захльостують постраждалу. Знижується її самооцінка, жінка картає себе різноманітними думками, шукає причину в собі — може, втратилася привабливість? Причини можуть бути більш прозаїчні.

Нерідко штовхає на зраду сама елементарна хіть. Купуючи нову родичку у вигляді симпатичної дівчини, молода людина часто бачить її, поступово зближується з нею.

В результаті може виникнути сексуальний потяг до привабливої особи протилежної статі.

Добре, якщо дівчина є високоморальною людиною і в силу певних принципів ні за яких обставин не допустить інтимному зв'язку з чоловіком рідної сестри. На жаль, практика показує, що випадки появи сексуальних стосунків між найближчими родичами не поодинокі.

Причиною можуть стати періодично повторювані сімейні сварки, конфлікти. Романтика і розуміння зникають відносин. Чоловік перестає відчувати любов своєї дружини.

Сексуальне життя зводиться до механічного процесу. На тлі незадоволеного обличчя дружини привітна посмішка своячки приваблює чоловіка. Він відчуває виходить від дівчини тепло і увагу. Адже кожному хочеться відчувати себе коханою людиною.

Іноді трапляються ситуативні зради. Під час вечірки під впливом алкогольних несподівано для обох відбувається інтимний зв'язок.

Отямившись, вони жалкують, каються, але факт відбувся. Також чоловік може скористатися нетверезим станом родички, яка його завжди приваблювала своєю сексуальністю.

Є випадки зради, коли дружині в силу певних обставин доводиться відлучитися на тривалий час. Наприклад, вона лежить в лікарні або відпочиває в санаторії. Доглядати за дітьми жінка довіряє своїй рідній сестрі. У відсутність господині можливо інтимне зближення родичів. Між чоловіком і жінкою трапляється раптово спалахнула пристрасть яких відбувається задоволення біологічних потреб.

Чим небезпечні відносини?

При виникненні сексуального потягу до своячці потрібно проявляти витримку і твердість. Йти на контакт з близькою родичкою вкрай небезпечно. Найменший хибний крок призведе до втрати сім'ї. Іноді при обопільній пристрасті чоловік залишає дружину, йде до її сестри. Розлад у стосунках найчастіше призводить до повного розриву родинних зв'язків. Жінка відразу втрачає коханого чоловіка і рідну сестру.

Чоловік, змінивши зі своячкою, автоматично в її особі набуває довічного шантажиста. Скороминуща зв'язок з близькою родичкою загрожує небезпекою бути викритим у будь-який момент.

Рано чи пізно своячка не втримається, і таємниця стане відома другій половинці невірного чоловіка.

Все життя чоловікові доведеться жити в страху.

Розкриття випадкової зв'язку може відбутися в хвилини сварки двох сестер. У пориві гніву дівчина розкриє всю правду. Нерідко з дитинства у сім'ї витає дух суперництва, результатом якого може стати переможне визнання.

Навряд чи дружина пробачить таку зраду. Ймовірність втрати дружини велика. Не факт, що згодом складуться відносини з її сестрою. Швидше за все, доведеться назавжди розлучитися з близькими родичами.

Як себе вести?

Перші хвилини після зради з сестрою дружини чоловік відчуває радість і бадьорість. При зустрічі з дружиною приходить переляк, з'являється відчуття хлопчиська першокласника. Друга половинка ні про що не підозрює, але почуття сорому і провини починає посилюватися.

Сказати дружині правду страшно. Чоловік автоматично перетвориться для неї в неприємного чужої людини. Приховати зраду — нескінченно жити в напрузі, а раптом таємниця розкриється. Однозначної відповіді, признаватися чи ні, не існує.

Чоловік повинен бути готовим до того, що правда відкриється в будь-який момент.

Якщо зрада розкрилася, заперечувати її безглуздо; визнаватися — є велика вірогідність втратити дружини. Всі зусилля чоловіка повинні бути спрямовані на підвищення значимості подружжя. Необхідно, не вдаючись в подробиці зради, дати зрозуміти судженої, що вона найбажаніша і красива жінка. А сестра у всіх відносинах програє їй.

Зрада чоловіка з рідною сестрою зачіпає самолюбство дружини. В одну мить довіру до близької родички і коханому чоловікові відновити неможливо.

Має пройти якийсь час. Благовірна повинна змиритися з фактом зради, пробачити і зрозуміти, що починається новий етап сімейного життя.

Відновити зруйновані довірчі відносини вкрай складно. Потрібно велике терпіння і чоловіча мудрість. Дружині важко знову знайти віру в непорочні взаємини двох зрадили її родичів. Сімейне життя починається буквально з нуля: необхідно постаратися знову полюбити один одного.

Романтичні дії з боку чоловіка будуть виглядати неприродно і незграбно. Завалювання судженої подарунками і квітами може призвести до протилежного результату. Потрібно знайти в собі сили знову зізнатися дружині у любові. Бажано подарувати їй нову обручку.

Чоловік може стати ініціатором вінчання шлюбу в храмі. Тим самим він продемонструє дружині свою любов, відданість і бажання пов'язати з нею сімейні узи назавжди.

Зміцненню сім'ї сприяють спільні відвідування різних заходів, прогулянки, походи, проведення спільної фотосесії. Діти теж повинні бути залучені в процес.

Вечірні чаювання, душевні бесіди сприяють створенню теплої атмосфери.

Справжня любов з'являється в результаті копіткої щоденної праці. Сімейне вогнище необхідно наповнювати любов'ю протягом усього спільного існування. Палка пристрасть і перша закоханість з часом слабшають. На зміну їм приходить справжня міцна любов. Коли в будинку панує мир та злагода в усьому, подружньої невірності немає місця.

Якщо дружина не пробачила, і відхід з сім'ї неминучий, то треба пощадити коханої людини.

Ніяких докорів і образ на адресу бути не повинно. Потрібно подякувати жінку за спільно прожиті роки, за подаровану йому любов.

Якщо дружина не дізналася про швидкоплинну зв'язок обранця з її сестрою, але чоловіка страшно мучить совість, необхідно знайти в собі сили для щирого покаяння. Швидше за все, вона відбудеться в храмі під час сповіді. Тільки щире розкаяння полегшить страждання чоловіка, зменшить докори сумління.

Дуже важко вирізати епізод з пам'яті, адже зрада сталася не з сторонньою людиною. Своячка в будь-якому випадку буде завжди присутні в життя, хто може посковзнутись чоловіки. Необхідно щосили уникати повторення ситуації. Вибрати правильну тактику поведінки допоможе сімейний психолог.