Характеристика та сумісність Ваги жінки, народженої в рік Змії

При суміщенні зодіакальних знаків по східному і західному календарів народжених у період з 23 вересня по 23 жовтня 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013 роках, зараховують до Ваг-Зміям.

Загальна характеристика

Жінка Терези-Змія вміє чудово себе прорекламувати і це допомагає їй у розвитку природних талантів. Реально оцінюючи свої дані, вона виграшно демонструє тільки свої достоїнства. Уміння нестандартно мислити робить її загадковою і неповторною. Вона пунктуальна, зібрана, педантична.

Представниця поєднання цих знаків Зодіаку відрізняється полярністю своїх якостей: вона буває як скупий, так і щедрою; як скромною, так і розпущеною. Суперечливість характеру стає причиною життєвих проблем. Іноді вона здатна спланувати дії і самовіддано йти до поставлених цілей. А може стати ініціатором цікавих ідей для близьких людей, але сама не буде реалізовувати задумане. Успіх такої жінки можливий тільки при правильному, ретельно усвідомленому виборі життєвого шляху.

Дівчина Ваги, народжена у рік Змії, за своїми характеристиками належить до прагматикам-теоретикам.

Кар'єра

Робота та кар'єрний ріст для цієї жінки не дуже важливий аспект. Їй приємно визнання її достоїнств, незалежно від займаної посади. При цьому вміння подати себе у виграшному світлі без особливих проблем допомагає досягти кар'єрного росту.

Їй по силам монотонна робота, пов'язана з цифрами і формулами. Вона домагається успіху в економічній діяльності, бухоблік.

Отримавши керівну посаду, авторитарна начальниця призведе ввірене їй підприємство до фінансового процвітання.

Що для неї означає дружба?

Оптимізм і комунікабельність тандему зодіакальних знаків Терезів і Змії притягує до себе багатьох людей.

З друзями Ваги-Змія співчутлива подруга, вічний миротворець: їй дуже не подобаються конфлікти. На неї можна покластися, вона в змозі дати слушну пораду. Терезам подобається завойовувати визнання інших людей, що досить часто чуйність такої особи може проявлятися навіть як нав'язливість. Бажання бути коханою подругою іноді не дає можливості допомогти друзям у прийнятті важливих рішень: Ваги не хочуть образити, зачепити своїми повчаннями самолюбство тих, хто звертається до них за порадою.

З Вагами цікаво і приємно спілкуватися: самі цікаво розповідають і вміють уважно слухати.

Для неї не має значення соціальне становище друзів: дружба на рівних можлива з представником будь-якого соціального класу.

Яка вона в шлюбі і в любові?

Її загадковість приваблює численних шанувальників.

Суперечливість характеру проявляється і в романтичних стосунках. Вона може бути дуже ніжною або авторитарно-диктаторської особливою.

При стабільних стосунках у шлюбі вона дотримується традиційного укладу і проявляє м'якість і делікатність. Прояви авторитарності дружини і мами може викликати відторгнення партнера і депресивний стан дітей.

Вона вірна дружина, яка завжди готова прийти на допомогу чоловікові. Вміння передбачати ситуації допомагає у вирішенні багатьох сімейних проблем.

Найголовніше в шлюбі Ваг-Змії – це народження дітей. Це дає прилив життєвої енергії, стає стимулом для саморозвитку і просування по кар'єрних сходах.

Навіть суперечливий характер і не безхмарні відносини в силах зачарувати партеру. Розрив з такою дівчиною чоловіками переживається дуже хворобливо.

Якщо врахувати зодіакальну сумісність, то ідеальні шлюби Змії і Півня. Півень стане для Змії надійним і відважним захисником, справжнім другом і партнером по бізнесу. Любов у такій сім'ї буде тільки посилюватися.

Буде щаслива Змія і в шлюбі з Биком, який буде любити дружину всім своїм великим серцем. У цих знаків однакове відношення до фінансів. Бик зуміє оцінити всі достоїнства Змії.

Вдалі союзи з Кроликом, Драконом, Собакою.

Хороший і середній рівень сумісності пророкують зірки для шлюбів з Пацюком, Мавпою, Змією і Козою.

Дуже добре варто подумати, перш ніж пов'язати долю Змії з Тигром, Конем і Свинею. Успішність таких спілок малоймовірна. Навіть добродушна Свинка в силах розсердити Змію своєю довірливістю і неразумностью.

Для того щоб стати щасливішими, психологи рекомендує Терезам-Зміям брати приклад з дітей: бути щирими, відкритими у взаєминах, веселитися і радіти життю.

Подробиці про особливості характеру дівчат, народжених під знаком Терези, дивіться далі.