Водолій і Скорпіон: секрети гармонійних взаємин

Люди, зустрічаючись на життєвому шляху, навряд чи думають про те, наскільки підходять один одному і сумісні їх знаки. Коли приходить кохання, здається, що можна подолати всі перешкоди, щоб бути разом. Але астрологія відіграє певну роль у нашому житті, і знак, під яким народжена людина, накладає відбиток на характер, вчинки, відносини, події, життя в цілому.

Є знаки, які ідеально підходять один одному, а є повні протилежності. Але якщо такі знаки зустрілися, можна уважно вивчити всі астрологічні нюанси і підказки і зробити певні висновки. Що робити, якщо зустрілися Водолій і Скорпіон, як знайти секрети гармонійних взаємин, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Характеристика

Щоб визначити, наскільки гармонійний може бути союз таких знаків зодіаку, як Водолій і Скорпіон, які можуть виникнути проблеми і як їх уникнути, потрібно розглянути їх характеристики і дізнатися, в чому точки дотику і чи існують вони взагалі.

Водолій, як правило, володіє високим інтелектом. Вирішує багато завдань завдяки добре розвинутій інтуїції і логічного мислення. Має величезне бажання зробити цей світ кращим і прагне до цього. Ця людина завжди і в будь-яких ситуаціях готовий прийти на допомогу, особливо до своїм близьким і друзям. Реагує на біди і неприємності дорогих людей і намагається допомогти їм іноді навіть собі на шкоду.

Водолій цікавий тим, що завжди відчуває себе вільним і незалежним. І якщо хтось намагається порушити особистий простір, він піде, будь то робота або особисті стосунки. Але Водолій може легко підкоритися, стати м'яким і поступливим, якщо тільки захоче цього сам.

Робить він так, як вважає за потрібне, ніколи не рахуючись з думкою оточуючих. Навіть якщо вчинок буде неправильно зрозумілий, це зовсім не засмутить любителя епатувати публіку. Головне – гармонія з самим собою.

Цей знак товариський як ніякий інший. Легко знайомиться і сходиться з людьми, з ним цікаво багатьом, така дружба дуже ціниться. Але трапляються моменти, коли Йому потрібна самота, в ці моменти він ні з ким не хоче спілкуватися. Найчастіше близькі друзі знають про такі особливості і ставляться до цього з розумінням.

Водолій любить розбиратися у всьому, аналізувати свої вчинки і вчинки оточуючих людей, намагаючись подивитися на ситуацію очима людини, який в ній опинився. Може бути, саме тому до Водолія часто звертаються за порадою і довіряють найпотаємніші таємниці. І це правильно. Ніхто і ніколи не дізнається від Водолія те, що було довірено по секрету. У цьому плані важко знайти порядніше людини.

Навколо нього в молодості завжди дуже багато друзів. Представник цього знаку нікому не відмовляє в дружньому спілкуванні, так і різні люди йому цікаві. Але в більш зрілому віці він відсіває непотрібних людей. І тих, з ким вже некомфортно, нецікаво, він буде обходити далекою дорогою. Якщо Водолій не захоче з кимось спілкуватися, то не буде цього робити ні за яких обставин. У нього завжди є друзі, які пройшли з ним довгий шлях, і Водолій залишається вірним їм назавжди.

Даний знак зодіаку може знайти спільну мову і контакт абсолютно з усіма, але тільки якщо захоче сам. Якщо на роботі не оцінять і будуть гнобити, він не залишиться там, і ніякі гроші його не втримають. Найголовніше – комфортне станів душі і приємні люди навколо.

Чоловік цього знака дуже привабливий і цікавий у спілкуванні, якому зовсім нескладно зацікавити жінку і привернути її увагу, тим більше він щедрий на сюрпризи і часто проявляє при цьому оригінальність. Готовий допомогти у вирішенні проблем і ніколи не відмовить у допомозі.

Жінці не так-то просто зацікавити нового знайомого, їй треба бути не просто розумною і красивою, але і цікавою особистістю. У своїй супутниці чоловік цього знака шукає, насамперед, друга, якому можна довіряти, розраховувати на підтримку і розуміння. Сам він може довго не зізнаватися в почуттях, тому жінці доведеться включити свою інтуїцію, щоб зрозуміти, які почуття насправді відчуває Водолій.

Цей знак терпіти не може сцен ревнощів і з'ясування стосунків. Якщо є бажання утримати такого чоловіка, потрібно уникати будь-яких конфліктних ситуацій. Водолій може вести себе деколи дуже дивно, але з цим залишається тільки змиритися. У нього все може змінитися з часом. Так, у жінці-одного через роки він може побачити свою кохану або, навпаки, любов зникне, а дружні стосунки вдасться зберегти.

Завжди потрібно давати чоловікові зрозуміти Йому, що він вільний і може поступати так, як вважає за потрібне. Якщо відчує себе на прив'язі, може все кинути і піти. Не варто підозрювати свого обранця в зраді. У шлюбі звичайно Водолій вірний. А ось навигадувати всякі небилиці зло цілком може.

Своїй жінці Водолій довіряє і не мучить підозрами зайвий раз. Дуже проникливий, і якщо щось станеться, відчує, тоді будуть не потрібні докази. Дітей він любить, найчастіше стає їм другом, помічником, кращим радником. Тому з дітьми завжди складаються довірчі відносини.

Жінка Водолій цікава тим, що всі його прогнози збуваються. Варто їй чогось дуже сильно захотіти, і це обов'язково станеться. Вона може зацікавити будь-якого чоловіка, якого забажає. Вимоги до партнера у неї дуже високі. Представниця прекрасної статі знає собі ціну і хоче, щоб до неї ставилися з повагою.

Але дама Водолій не сильно жадає фізичної любові. І дуже часто з чоловіками у неї виникають платонічні відносини. У шлюбі вона вірна своєму партнеру, брехати не любить і не вміє, розмінюватися на швидкоплинні зв'язки не стане. Але якщо дама зустріне, будучи в шлюбі, того, кого полюбить, буде мучитися і страждати. Їй дуже складно заподіяти комусь біль, тому завжди намагається уникати цього. До материнства не прагне, але коли з'являються діти, стає прекрасною матір'ю. До роботи жінка Водолій підходить відповідально і намагається все робити якісно. В колективі її люблять за доброзичливе ставлення, чарівність і легкий характер, а начальство ставиться з повагою.

Скорпіон відрізняється високорозвиненою інтуїцією і відсутністю почуття страху. Його дуже складно налякати і збити з пантелику. Навіть якщо сьогодні опинився на дні і навколо непроглядна ніч, Скорпіон точно знає, що завтра буде знов на висоті і світло знову прийде в його життя.

Це один з рідкісних знаків, в якому присутня неймовірна внутрішня сила, що дає можливість впоратися з усіма труднощами. Впевненість у тому, що перемога буде все одно за ним, дає сили цього знаку. Скорпіони не люблять лестощі і самі не вміють лестити. Кажуть завжди правду, так що їх похвала дорогого коштує. І якщо вони добре відгукуються про ваших здібностях, дійсно так і є.

Скорпіони запам'ятовують хороше ставлення до себе, уміють бути вірними друзями, але і образ не прощають. Краще не зв'язуватися з ними в цьому плані, так як помста не змусить себе чекати.

Представник цього знаку тонко відчуває настрій близької людини і завжди допоможе. Є один нюанс, який робить Скорпіона необов'язковим в очах інших – він може взятися за будь-яку задачу з ентузіазмом, але потім, втративши інтерес, все кинути.

В роботі Скорпіон може бути корисний своїми оригінальними ідеями, яких багато в голові, може організувати людей, які стануть помічниками в реалізації ідей.

Здоров'я їх рідко підводить, вони сильні фізично і можуть похвалитися хорошим самопочуттям. Але якщо хвороба раптово вражає їх, то боротися з нею доводиться довго. І тоді гостро постає необхідність в доброму догляду та турботи близьких.

Цікавий факт з астрології говорить про те, що коли народжується Скорпіон, в родині хтось помирає. І навпаки, коли вмирає представник цього знаку, в родині незабаром відбувається поповнення.

Скорпіон зазвичай знає, до чого прагне. У нього є мета, до якої він йде, нікуди не звертаючи і не змінюючи свого рішення. Чоловік цього знака зовні може бути стриманим і незворушним, але всередині вирують пристрасті. Ви ніколи не здогадаєтеся, що він відчуває і думає насправді, якщо сам не захоче розкритися.

В любові це вулкан пристрастей. І якщо ви не готові поринути з ним в океан пристрасті, краще не починати відносин. З ним доведеться йти до кінця, або розрив буде дуже болючий і назавжди залишить слід у серці.

Енергія у Скорпіона настільки б'є через край, що це практично можна відчути фізично. Не намагайтеся обманювати Скорпіона, все одно він дізнається правду. З погляду і жесту цей чоловік здатний зрозуміти, про що дме партнер. Скорпіон чоловік любить, щоб все було так, як задумано їм, тому спори, швидше за все, ні до чого не приведуть. Можна лише спокійно спробувати домовитися, привівши свої вагомі доводи.

Скорпіони – це філософи, які їх цікавлять глобальні проблеми, вони завжди прагнуть до знань і готові вивчати щось нове, будь-якими оволодівають знаннями і блискуче застосовують їх на практиці.

Чоловік цього знака звик в усьому бути першим, може стати надійним захистом і опорою жінці, яка завжди буде відчувати це. Але змінювати йому не можна, це просто небезпечно. Такої зради не прощає. З нього виходить хороший батько, який любить проводити час з дітьми і піклуватися про них.

Що стосується жінки цього знака, то вона значно м'якше чоловіки. Може підкоритися чоловікові, якщо так необхідно, і їй необов'язково наполягати на тому, щоб все було так, як спочатку задумано нею. Але ця жінка горда і незалежна, дуже сексуальна. І це відчуває будь-який чоловік навіть на відстані. Дуже важко пройти повз такої жінки і не потрапити до неї в пастку. Їй недостатньо бути люблячою дружиною і матір'ю, а необхідно реалізувати себе і в роботі, зробивши кар'єру. Хочеться постійно доводити всім і насамперед самій собі, що вона сильна і незалежна і може сама приймати рішення.

Обдурити її складно, і якщо у чоловіка немає серйозних намірів або почуттів, жінка це розуміє відразу. Вона бачить себе поруч тільки з сильним і мужнім обранцем, який постійно прагне до нових вершин. Як тільки чоловік припиняє йти вперед і досягати успіху, він стає їй нецікавий. Але якщо жінка закохується по-справжньому, вона буде віддана своєму обранцеві і підтримає її у всьому. Дорогу їй переходити не можна, так як вона обов'язково помститься, та так, щоб кривдник був повністю знищений.

Вдома господиня Скорпіон прагне створити гармонію і затишок, все оформити зі смаком. Діти і чоловік завжди відчувають турботу і любов такої жінки.

Плюси і мінуси союзу

Якщо подивитися на характеристики обох знаків, можна зробити висновки про те, що він принесе не тільки багато проблем, але і яскравих емоцій він принесе не менше.

Є безсумнівні плюси у цих стосунків

Це два найбільш яскравих знака, які здатні підкоряти найвищі вершини і домагатися своїх цілей. І якщо обидва будуть дивитися в одному напрямку, їм вдасться добитися в житті великих успіхів.

У обох дуже сильна енергетика. І якщо потоки з'єднаються в одне русло, це буде просто вулкан пристрастей. Вони можуть на час забути про існування навколишнього світу та інших людей і будуть поглинені один одним.

При будь-якому розкладі це буде така любов, про яку забути вже буде неможливо. На все життя вона так і залишиться найбільш яскравим спалахом і не згасне ніколи. Спогади ніколи не потьмяніє в пам'яті обох.

Незважаючи на те, що ці знаки являють собою повні протилежності, вони можуть багато дати один одному. Зовні холодний і спокійний Скорпіон може навчити Водолія більшої розсудливості, а легкий Водолій може навчити партнера прощати помилки, приймати людей такими, які вони є.

Якщо Водолій буде чуйний і уважний, він навчить Скорпіона більше довіряти людям і не боятися відкривати душу коханій людині. А Скорпіон покаже, що таке пристрасть Водолію, який більше любить філософствувати про кохання, ніж робити реальні кроки до того, щоб ближче пізнати партнера.

Але є і мінуси, про які забувати не варто

Скорпіон – власник і вважає, що він повинен бути лідером, але Водолій думає інакше. Він волелюбний, і як тільки відчує, що його хочуть у всьому підпорядкувати собі, почне активно чинити опір. У таких випадках конфліктів не уникнути. Як тільки Скорпіон відчує, що Водолій вислизає від нього, він почне проявляти агресію. І від власного безсилля може наробити купу дурниць, про які потім, звичайно, пошкодує, але не зізнається в цьому партнеру ні за що.

Незважаючи на те, що обидва знака володіють і розумом, і розвиненим інтелектом і інтуїцією, внутрішній світ їх різний. Скорпіон любить багато розмірковувати, все аналізувати, робити висновки. Йому потрібне спілкування, нові враження та емоції. І тут може виникнути непорозуміння і взаємні докори, які не змусять себе довго чекати.

Обидва знака непередбачувані. Скорпіон зі своїми думками є закритою книгою – ніколи не можна точно знати, про що він думає насправді і щирий, коли щось говорить. Водолій може витворити таке, що викличе потрясіння. Від нього можна очікувати будь-яких сюрпризів.

Все це може призвести до того, що Скорпіон буде боятися несподіваних і дивних ситуацій, які йому може створити непередбачуваний партнер, а Водолій не захоче розгадувати вічні ребуси, які йому підкидає близька людина. Повторення ситуацій, які ведуть до повного нерозуміння один одного, закінчиться повним розривом.

Наскільки сумісні?

Доля два цих знака зодіаку може звести в різних ситуаціях. Вони можуть стати друзями, у них може виникнути роман. Можливо, вони захочуть створити сім'ю або їм доведеться на роботі виконувати спільні завдання.

У дружбі

Оскільки протилежності притягуються, то і в дружбі цих знаків є шанс взаємно доповнювати один одного. Більш поміркований Скорпіон, що стоїть твердо на землі, іноді стримує рветься в хмари Водолія і не дає накоїти йому дурниць, а той, навпаки, вносить свою лепту у вигляді легких авантюр. І все це робить їх дозвілля цікавим і незабутнім.

Хороша сторона цієї дружби в тому, що вони можуть довіряти один одному, ніхто з них не видасть таємниці іншого, дуже уважно вислухає і спробує розглянути ситуацію з усіх боків. Вони обов'язково прийдуть один одному на допомогу, і навіть просити про це не треба.

Конфлікти можуть виникнути через непорозуміння. Скорпіон схильний ображатися, якщо йому здалося, що один приділив йому мало уваги або волів суспільство когось іншого. Так проявляється ревнощі, яка притаманна цьому знаку. Водолію складно приділяти свою увагу тільки одній людині, занадто багато людей хочуть його спілкування і проводити з ним час. І повітряний знак не відмовляє собі в задоволенні поспілкуватися з іншими людьми і навіть завести нові знайомства.

Якщо говорити про дружбу чоловіки і жінки, то чоловік Скорпіон буде для жінки Водолія дуже мудрим товаришем, який допоможе розібратися з проблемами і навіть прийняти вірне рішення. На такого друга завжди можна покластися. У свою чергу, від жінки партнер чекає моральної підтримки і схвалення всіх своїх починань. Вона вміє вірно підібрати слова, які надихнуть одного на нові звершення.

В парі жінка Скорпіон і чоловік Водолій супутниця цінує його за легкість у спілкуванні, за те, що з ним приємно проводити час і можна обговорити все на світі. А от жінка може дати партнеру слушні поради в плані повсякденних ситуацій.

В любовних відносинах

Коли хлопець зустрічається Скорпіон і дівчина Водолій, вони можуть спочатку і не зрозуміти, що відбулася найважливіша подія в їхньому житті. Але серце вже подасть сигнали, що це початок великої любові. Ніхто не обіцяє, що вона буде легкою і приємною, труднощі неминучі, оскільки сумісність цих двох знаків під великим питанням.

Перша зустріч залишить слід у душі, і забути її буде складно. Їх вже тягне один до одного. Завоювати жінку Водолія чоловікові Скорпіону буде нескладно. Сильний, сміливий, таємничий чоловік заінтригує відразу. Але ось утримати її буде складніше. Його приваблює її незвичайні судження, оригінальне ставлення до всього навколишнього, її внутрішня гармонійність, вміння підтримати свого чоловіка в складній ситуації і змусити його повірити в свої сили.

Як би Скорпіон не демонстрував свою романтичну натуру і не намагався здатися дівчині високодуховною особистістю, секс для нього дуже важливий. Чоловік буде домагатися цієї близькості і навіть може дратуватися, якщо дівчина буде довго тримати дистанцію. Готовий розмовляти на будь-які теми й обговорювати всякі проблеми, але тільки після того, як досягне близькості.

Разом їм настільки добре, що може здатися, що час зупинився. І неважливо, чим вони будуть займатися: разом: дивитися кіно, просто мовчати, займатися любов'ю, пити чай.

Розрив може статися так само несподівано, як виникло сильне почуття. І це може статися тому, що ніхто не захоче поступитися. Скорпіон буде ревнувати і підозрювати в чомусь занадто спільну чоловіка Водолія і жінки Скорпіона може скластися схожа ситуація, тільки чоловік і жінка міняються місцями. Більш романтичний Водолій буде намагатися завоювати серце своєї обраниці квітами, віршами і прогулянки під місяцем. Вона дуже прониклива і досить швидко зрозуміє, як ставиться до неї чоловік. І якщо відчує, що залицяльник закоханий, сама ж підштовхне його до більш рішучих дій.ительного Водолія, а той, у свою чергу, образиться з-за такої недовіри і не захоче виправдовуватися, тому що ні в чому не винен.

Інтереси і компанії друзів у них можуть бути зовсім різними. Але вони можуть з'являтися то в одній, то в іншій компанії, і скрізь справляти враження. Обидва – яскраві, цікаві, і, звичайно, привертають до себе увагу. Звідси і ситуації, коли виникає ревнощі. І якщо Водолій готовий довіряти своїй яскравій партнерці і спокійно реагує на її спілкування з іншими чоловіками, то жінка-Скорпіон може влаштувати сцени ревнощів. Такий чоловік може привернути увагу протилежної статі і хтось навіть захоче з ним пофліртувати, не бачить в цьому нічого поганого, але ось партнерка думає інакше.

В шлюбі

Незважаючи на те, що ці знаки несхожі один на одного, це може бути щасливий шлюб. Скорпіон чоловік завжди бачить навколо знаки, знає, що все відбувається не просто так. І якщо вже такий чоловік зробив пропозицію, жінка Водолій повинна розуміти, що це дуже серйозно, у нього дійсно сильні почуття.

Уявлення про своїй дружині у Скорпіона пов'язано з тим, що вона повинна бути берегинею вогнища, створювати затишок у домі, займатися дітьми. Але ось жінка-Водолій думає інакше. Вона хороша дружина і буде вірна своєму обранцеві. Чоловік насилу знайде привід, щоб запідозрити її в зраді. Але в чотирьох стінах їй дуже важко всидіти, їй, як повітря, необхідне спілкування з людьми, а іноді і веселі компанії. З-за цих розбіжностей у сімейному житті можуть відбуватися конфлікти.

У чоловіка цього знаку дуже важкий характер, і жінка повітряного знака як ніхто інший справляється з ним. Вона вміє погасити всі конфлікти, які збираються розгорітися. Але вони завжди будуть захищати і підтримувати один одного. У цьому сенсі немає міцніше пари – вони ніколи не відгукнуться погано одне про одного на людях навіть під час сварки.

В інтимній сфері у них все добре. І хоча пристрасний Скорпіон в ліжку – це ураган, а Водолій більш стриманий у своїх проявах, вони підходять один одному.

У чоловіка Водолія і жінки Скорпіона все навпаки. Саме дама є ініціатором всіх експериментів в ліжку, вона більш розкута, а чоловік охоче підтримує її.

В іншому все складається так само. Жінка бере на себе функції глави сім'ї, знає, чого хоче і як цього домогтися. Діє в інтересах сім'ї, а витає в хмарах Водолія їй періодично доводиться опускати на землю. Вона любить обранця за позитивні емоції, за вміння підбадьорити в тяжку хвилину і надати віру в свої сили, з ним завжди весело і цікаво.

Але от заробляти і накопичувати фінанси партнер зовсім не вміє, чого не можна сказати про дружину. У неї це виходить набагато краще. На цьому грунті і можуть виникнути конфлікти. Крім того, жінці не дає спокою ревнощі. Дружні вечірки і посиденьки чоловіка вона сприймає в багнети. Спільних друзів у них дуже мало, частіше це абсолютно різні компанії.

Конфлікти на грунті ревнощів можуть призвести до того, що Водолій надто втомиться від посягань на його особистий простір і піде. Оскільки обидва горді, помиритися буде складно, якщо не втрутиться хтось третій і не допоможе закоханим.

Але якщо чоловік не візьметься за розум і не буде прислухатися до своєї дружини, шлюб може розвалитися, і навіть діти не втримають подружжя від розставання.

В роботі

В даній області точок дотику дуже мало, і це не залежить від статі. Обидва знака можуть мислити неординарно, висувати цікаві ідеї і також обидва вважають, що праві виключно вони. Особливо буде страждати робота, якщо один із знаків керує іншим. Конфлікти і сутички в даному випадку неминучі.

Якщо начальник Скорпіон не прийме ідею Водолія або не підтримає у вирішенні якоїсь проблеми, останній буде битися до кінця і доводити свою правоту. Шеф не терпить навіть найменшої несправедливості, і якщо зрозуміє, що не може більше знаходитися в цьому колективі і працювати з таким керівником, піде, навіть якщо це буде кохана і добре оплачувана робота. Частіше за все вважає себе генієм, і якщо хтось цього не визнає, не може миритися з цим.

Якщо керівник Водолій, Скорпіон також не захоче сліпо підкорятися у всьому, оскільки має свою точку зору і звик, щоб з ним в усьому погоджувалися.

Добре, якщо ці люди працюють в одному колективі, але практично не стикаються між собою. Вони обидва цінні кадри і здатні принести користь загальній справі, але буде краще, якщо вони будуть виконувати свої завдання паралельно і дії одного ніяк не будуть залежати від дій іншого.

Єдиний варіант працювати у співдружності – захопитися спільною справою і діяти спільно, забувши про амбіції та особисті інтереси.

Як уникнути конфліктів?

Незважаючи на те, що союз двох протилежних знаків не викликає іноді оптимізму в астрологічних прогнозах, є одна важлива обставина – це любов. І коли люди зустрічаються, менше всього думають про те, до якого знаку зодіаку вони належать. Щоб зберегти це прекрасне почуття і зберегти на довгі роки повагу один до одного, потрібно лише враховувати нюанси характерів і ставитися з розумінням один до одного, насамперед контролюючи свої власні емоції.

Відносно чоловіка Скорпіона і жінки Водолія буде панувати гармонія, якщо вони навчаться не тільки кидатися з головою в океан любові і пристрасті, але і поважати один одного, дбайливо ставитися до почуттів і думок один одного. Дві сильні і самодостатні особистості не повинні робити все наперекір, а навпаки, завжди зобов'язані прагнути до компромісу.

Якщо якась ідея дружини здається дружину божевільною, не варто відразу ставити на ній хрест. Слід добре все обдумати і разом обговорити найдрібніші деталі. Можливо, вдасться отримати її згоду, що ідея потребує великої корекції.

Не можна приковувати жінку Водолія до плити, прибирання і дітям. Потрібно розуміти, що дружина не збирається, ледь ступивши за поріг, відразу кидатися в обійми іншого, їй просто потрібні невеликі перепочинку від домашніх турбот, зустрічі з іншими людьми, яскраві враження. Але ревнивцеві важко зрозуміти, як це дружина буде з кимось спілкуватися, посміхатися, адже це його власність, і тільки з ним їй повинно бути добре. Жінка, знаючи про особливості свого обранця, повинна якомога менше давати приводів для ревнощів, вміти переконати чоловіка в тому, що їх любові нічого не загрожує. Тоді з часом чоловік звикне і зрозуміє, що потрібно довіряти один одному.

У прийнятті рішень потрібно обов'язково радитися з чоловіком, якого дуже сильно засмутить, що улюблена обійшла думку чоловіка стороною. Тим більше найчастіше Скорпіон може дати дуже слушну пораду, побачити ситуацію з тієї сторони, з якої Йому і в голову не прийшло б на неї подивитися.

Скорпіон повинен завжди пам'ятати про те, що якщо хоче, щоб жінка не шукала уваги на стороні, потрібно постійно нагадувати їй про те, що вона найкраща, красива, розумна, добра. Чим більше буде компліментів і уваги, тим краще. Чоловікові потрібно дещо інше увагу, і це теж не можна скидати з рахунків в сімейному житті. Для Скорпіона секс означає дуже багато, для жінки Водолія де знаходиться на останніх місцях. Головне – романтика. Але заради гармонійних відносин доведеться пересунути секс ближче, інакше незадоволений Скорпіон почне шукати пригод поза домом.

Жінка повинна пам'ятати про те, що і у її самого сильного і сміливого супутника життя можуть бути хвилини відчаю та депресії, і ось тут дружина як ніхто інший зможе втішити, підтримати і вдихнути в нього нові сили.

У союзі, де жінка – Скорпіон, а чоловік – Водолій, успішними будуть ті відносини, де хранителька домашнього вогнища створить ідеальні умови для того, щоб чоловіка не тягнуло поспілкуватися з друзями занадто часто. Повітряний знак цінує затишок і комфорт і обов'язково удостоїть увагою старання дружини. Але і це ще не все. Вона повинна стати ідеальним співрозмовником, вникати у всі мрії та фантазії, брати участь в діалозі і всім своїм виглядом показувати, що їй це дійсно цікаво і важливо.

Чоловік може організувати гарну прогулянку, цікаву поїздку, незабутній відпустку, в цьому плані на нього можна покластися, це майстер робити сюрпризи. І потрібно з вдячністю приймати бажання порадувати сім'ю. Якщо пообломать крила своїми недоречними зауваженнями та критикою, в наступний раз пропаде бажання що-небудь робити. Якщо такого чоловіка надихнути, для коханої він зверне гори і вона ніколи не пошкодує про свій вибір.

Іноді жінці все ж потрібно пам'ятати, що її чоловік потребує товаристві друзів, і давати партнеру можливість трошки розслабитися. Немає сенсу підозрювати партнера в зраді, цей знак не схильний до дрібних інтрижок, і залишити сім'ю зможе тільки в крайньому випадку, якщо покохає іншу жінку. Але щоб цього не сталося, дружина повинна цікавитися проблемами свого супутника життя, внутрішнім світом і підтримувати його у всьому. Якщо ж плани надто фантастичні, потрібно повідомляти про це вкрай коректно, направляючи потоки енергії дружина в більш правильне русло.

Фінансами краще керувати в даній парі жінці, яка чітко знає, що, куди і як витратити, але всі майбутні витрати потрібно обговорювати разом. Не варто надто вже гнобити Водолія у фінансовому плані. Чоловік може сприйняти це як посягання на особисту свободу і образитися.

Будь-який з цих союзів можна зберегти надовго, якщо звертати увагу на свою поведінку, визнавати помилки і враховувати інтереси партнера.

Ще більше про сумісність Водолія і Скорпіона дивіться в цьому відео.