Характеристика чоловіка Стрільця, народженої в рік Тигра

Чоловік Стрілець, народжений у рік Тигра, — вельми примітна особистість. Обережний, як хижак, і сміливий, як воїн з цибулею і стрілами. За всі справи ця людина береться з пристрастю і енергією, а в любов занурюється з головою. Зустріч з ним зробить життя нудним, емоційної та повної пригод.

Риси характеру

Характеристика чоловіка Стрільця-Тигра вкладається в такі риси:

 • висока активність;
 • товариськість;
 • оптимізм;
 • прагнення до нових знань;
 • велика сила волі;
 • прямолінійність;
 • великодушність;
 • у деяких випадках агресивність;
 • багатогранність мислення;
 • працьовитість;
 • надійність.

Такі чоловіки мінливі. Їх агресія буває досить несподіваною, так як за природою вони добрі. У них завжди є своя думка, поступово змінюється під впливом обставин життя. На таких людей можна покластися. Вони хороші, надійні друзі, які завжди раді прийти на допомогу. Володіють усіма задатками для того, щоб досягти великих успіхів у роботі і в особистому плані. Але це залежить від того, чи зможуть вони проявляти свої позитивні якості.

Такий чоловік відкритий у спілкуванні. Цей хлопець не стане доносити свою думку еківоками. Навіть якщо це неприємно співрозмовнику, скаже те, що думає, прямо в лоб.Такої людини рідко можна застати в пригніченому настрої: Стрілець йде по життю з позитивом.

Тигряча натура проявляє себе в холоднокровність і гордості, силі і норовливості, помноженому на чарівність. Багатоликість цього знака дивує всіх, хто пізнає його близько.

В любові

Представник цього знаку зверне увагу на ефектну дівчину, яка, крім гарної зовнішності, має не менш прекрасний внутрішній світ.

У момент знайомства c хлопцем Стрільцем-Тигром у потенційної обраниці може скластися оманливе враження, що цей чоловік занадто сором'язливий. За цією маскою пухнастого котика ховається романтична, непередбачувана і наполеглива натура, яка незабаром виявляє себе в повну силу.

Це волелюбний знак, який з перших же днів знайомства дає зрозуміти, що його незалежність залишається недоторканною для жінки, навіть якщо Стрілець-Тигр повністю захоплений пристрастю. Рутина і постійність у коханні можуть вбити палкі почуття цього знака. Тому жінка поряд з ним як мінімум не повинна бути похмурою домосідкою.

Такий чоловік не робить культу з сексуальних відносин, але все ж вони досить важливі для нього. Спочатку Стрілець-Тигр може зображати із себе скромника, але незабаром стане лідером в ліжку. Віддасть перевагу коханку, готову піти слідом за ним по дорозі експериментів, або довіриться жінці, що має більший досвід у цьому плані.

При всьому умінні легко завоювати симпатії протилежної статі такі чоловіки залишаються вірними своїм дружинам, якщо шлюб укладено за кохання.

Стрілець-Тигр вдумливо вибирає ту жінку, яка забезпечить йому надійність і стабільність сімейного життя, бо під вінець не поспішає.

Завжди буде цінувати важливі для нього якості в своїй дружині, залишаючись зразковим сім'янином. В особі такого чоловіка обраниця знайде хорошого господаря будинку, приділяє велику увагу побуті.

Якщо ж йому не вдасться отримати від шлюбу бажаного, його поведінка може піднести неприємні сюрпризи дружині. В суперечках і сварках Стрілець-Тигр деколи показує себе зовсім не з кращого боку. Його зайва емоційність здатна налякати і приголомшити. Тому жінки мудріше дочекатися, поки пройде спалах гніву, а вже потім починати обговорювати нагальну проблему.

Найкращою сумісність цього знака буде з дівчиною Терезами, Стрільцем, Водолієм. По року народження найбільше для неї підходить дама, народжена в рік Собаки, Кабана, Коні. Не зійдеться цей знак з жінкою, яка з'явилася на світ у рік Бика і Змії.

Кар'єра і гроші

Просування по кар'єрних сходах у такого знака зазвичай складається благополучно. Цей чоловік добре робить свою справу, хоча не любить нудну і виснажливу роботу. Гідність народженого під сузір'ям Стрільця — в його умінні пристосовуватися до певного ритму і доводити свої дії до автоматизму, навіть не включаючи особливої старанності.

Незважаючи на те, що гроші для Стрільця-Тигра мають велике значення, в його розумінні шлях до їх досягнення практично не пов'язаний з самою роботою. Щоб забезпечити собі безбідне життя, такі люди шукають нестандартні дороги. Нерідко їм вдається досягти поставлених цілей граючись.

У зрілому віці це часто вже заможні люди, незалежно від цього досягли успіху в кар'єрних справах.

Рекомендації

Вашу б енергію, та в мирних цілях! Це те, що можна сказати чоловікові, народженому Стрільцем-Тигром. Йому дійсно потрібно вибирати за життя перспективний напрямок діяльності і, не розпорошуючи своїх сил, працювати на досягнення поставлених цілей.

Також цього знаку краще уникати конфліктів. Осягнення власної сутності — ось над чим потрібно працювати все життя Стрільцеві-Тигру. Це дасть такому чоловікові почуття внутрішньої рівноваги, від якого залежить його взаємовідносини з іншими людьми.

Детальніше про чоловіка Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.