Характеристика Стрільців, народжених у рік Кози

У багатьох з нас є серед знайомих і близьких є люди, народжені під сузір'ям Стрільців. Погодьтеся, цей знак зодіаку дуже суперечливий. З одного боку, його представники схильні до пригод і артистизму, а з іншого – вони терплячі і миролюбні.

Такі люди відрізняються спокійним характером, але при цьому досить веселі. Однак Коза, також відома як Вівця, вносить частку хаосу в суперечливий характер Стрільців. Це відбивається в деякій агресії. На щастя, люди, народжені під цим знаком, мають великий запас терпіння, але не бездонний. Тому не радимо відчувати Стрільців на міцність.

У цій статті ми розкриємо детальну характеристику чоловіків і жінок Стрільців, народжених у рік Кози. А також про їх сумісність з іншими знаками зодіаку.

  Чоловіки

  У випадку з сильною статтю Коза має більш сильний вплив на характер людини. Тим не менш доведеться бути дуже наполегливим, щоб вивести такого чоловіка, а його гнів буде справді страшний.

  Раз вже ми заговорили про недоліки, варто згадати прямолінійність чоловічої половини Стрільців-Кіз. Деякі люди вважають цю межу, навпаки, перевагою, але в даному випадку вона частіше шкодить, ніж допомагає.

  Вони не тільки висловлять вам все безпосередньо, але і приправят все це часткою гумору і артистизму. Втім, їх слова все одно прозвучать прикро. Самі ж Стрільці при цьому залишаться впевненими, що поступили абсолютно правильно.

  З-за цієї риси чоловіки часто сваряться зі своїми друзями і близькими.

  Але досить про погане – перейдемо до плюсів. Чоловіки Стрільці, народжені в рік Кози, – дуже товариські особистості. Ця риса робить їх максимально активними в період пошуку другої половинки. Часом стан закоханості змінює характерні особливості Стрільців, але ненадовго. Все-таки знайшовши свою кохану, чоловіки залишаються вірними, але тільки в тих випадках, якщо жінка повністю відповідає його вимогам.

  Другий плюс – цілеспрямованість. Незважаючи на свою товариськість, у вирішенні важливих питань чоловіки Стрільці покладаються тільки на себе. Вони чудово уявляють, до якої кінцевої мети тягнуться, і готові піти на все, щоб її досягти. Однак часом ця риса вступає в конфронтацію з попередньою. Буває, що чоловік намагається досягти кар'єрних висот і завоювати серце дівчини. На жаль, найчастіше гонитва за двома зайцями призводить до провалу в обох сферах.

  Кози-Стрільці чоловічої статі завжди тягнуться до матеріальної стабільності і приділяють їй багато уваги. Погано це або добре, вирішуйте самі. Але з таким годувальником сім'я ніколи не залишиться голодною.

  Ще однією спірне якість – волелюбність. Коли перші палкі почуття до другої половинки згасають, Стрільці постають перед вибором: любов чи свобода. І ніколи не вгадаєш, що він обере.

  Як вже було сказано вище, Стрілець-Коза схильний до частої зміни партнерок, поки шукає одну ідеальну. Зате, коли знайде, буде готовий одружитися хоч відразу, а потім повністю присвятить себе справах сімейних. Він підтримає своїх дружину і дітей у всіх справах і починаннях.У ліжку такі Стрільці кілька егоїстичні.

  Від партнерок вони вимагають задоволення власних бажань і люблять експерименти.

  Жінки

  З такою особливою, як Коза, народжена під знаком Стрільця, не засумуєш. Їх енергія завжди б'є через край. На відміну від чоловіків на жінок Стрільців Коза впливає позитивним чином. Ці дами вміють знаходити пригоди. Тому спільне проведення часу з такими особами завжди запам'ятовується надовго.

  Властивий Стрільцям артистизм у жіночій натурі проявляється сильніше. А все тому, що Коза забезпечує жінок Стрільців творчим мисленням і багатим внутрішнім світом. Ця якість дозволяє їм як придумувати собі цікаві розваги, так і займатися мистецтвом, причому будь-яким.

  Творчість для Кіз-Стрільців – не просто захоплення. Знайшовши заняття по душі, жінка буде прагнути до найкращих результатів і загального визнання.

  При цьому вона знає собі ціну і завжди розуміє, якого відношення до собі заслуговує.

  Але не завжди жінка Стрілець вибирає шлях творчості. Багато з них здатні зробити неабияку кар'єру. Однак таке трапляється рідко, адже пані не прагнуть до найвищих посад – їм достатньо фінансової стабільності: їх життя і без цього сповнене яскравих емоцій і радості.

  Спілкування з такими Стрільцями жіночої статі зазвичай всім дається легко. І неважливо, про що ви говорите: про погоду, дрібниці і дурниці або на справді серйозні теми.

  Однак підвищена емоційність часто негативно позначається на багатьох аспектах життя Стрільців. Справа в тому, що ці дами дуже мрійливі. В постійній гонитві за всім відразу вони ризикують не отримати нічого. Та й талант може згаснути, якщо вчасно не знайти йому застосування.

  В цілому всіх жінок Стрільців, народжених у рік Кози, можна розділити на дві групи: ті, хто живе у своїх мріях, і ті, хто вміє отримувати емоції від реального життя. Другі, як правило, відчувають себе більш щасливими і задоволеними.

  Кози-Стрільці більш ніж романтичні. Але їх мрійливість часом заважає їм побудувати здорові відносини. Реальні партнери рідко дотягують до тих, хто вже є у жінки в її фантазіях. З-за цього вона витрачає роки на пошуки того, хто здатний хоча б ледь дотягнутися до завищеною планки.

  Відносини ж з цими особами наповнені яскравими моментами, адже Коза-Стрілець направить всі свої таланти на те, щоб розфарбувати їх.

  Шлюбна життя буде сповнена гармонії і щастя, якщо жінка Стрілець знайде другу половинку, яка буде розуміти її і підтримувати у починаннях.

  І плювати, що про цю пару будуть думати інші люди.

  Діти

  З ранніх років багато Кози-Стрільці мають характерні риси, притаманні їх підлозі. Наприклад, хлопчики досить самостійні, незалежні, та до кінця стоять на своєму. Дівчатка ж проводять багато часу в оточенні протилежної статі, так як рано усвідомлюють свою жіночність.

  В цілому маленькі представники цих знаком завжди захоплені своїми ідеями і абстраговані від решти, адже головне для них – реалізація задумки.

  Для батьків же діти Стрільці – справжній головний біль. За ними постійно потрібне око та око. З-за підвищеної любопытности ці діти постійно опиняються в непростих ситуаціях, небезпечних для здоров'я.

  Сумісність

  Незважаючи на часту зміну партнерів, в любові і відносинах Кози-Стрільці віддають перевагу сталість. Інша справа – знайти гідного партнера. Щоб це зробити, потрібно витратити чимало часу і сил. Впоратися з цим непростим завданням допомагає розвинена інтуїція.

  Представники обох статей здатні на божевільні, незвичайні вчинки для своїх других половинок, але роблять їх досить рідко, адже вони повинні бути впевнені в позитивному результаті.

  Чоловіки шукають собі гарних партнерок, але, купуючись на одну лише зовнішність, часто розчаровуються. Крім краси, друга половинка

  Стрільця повинна володіти яскравим характером, який буде постійно підтримувати вогонь у їх відносинах.

  Жінки шукають партнерів, які зможуть їх зрозуміти. Головне для Кіз-Стрільців – гармонія сімейного життя.

  Кози-Стрільці сумісні з більшістю інших знаків як за гороскопом, так і за східним календарем.

  Якщо взяти західний календар, то параметри сумісності будуть такими:

  • мінімальний рівень – Рак, Діва;
  • помірний рівень – Овен, Телець, Лев, Терези, Близнюки;
  • максимальний рівень – Козеріг, Риби, Водолій, Стрілець, Скорпіон.

  Якщо мова йде про східному календарі, то розклад буде таким:

  • мінімальний рівень – Дракон, Собака, Пацюк, Бик, Півень;
  • помірний рівень – Змія, Мавпа, Тигр, Коза;
  • максимальний рівень – Кінь, Кролик, Свиня.

  Ось такий він (або вона) Стрілець-Коза. Суперечлива, але цікава особистість, з якою ви розділите безліч яскравих і незабутніх моментів.

  Детальніше про Стрільців ви дізнаєтесь із наступного відео.