Чоловік Скорпіон, народжений у рік Мавпи: характеристика і сумісність

Чоловіка Скорпіона-Мавпу відрізняє вольовий характер. Така людина точно знає, чого хоче від життя і вміє правильно використовувати власний потенціал. Вроджене почуття лідерства і стресостійкість дозволяють особистості займати високі позиції навіть у найскладніші часи.

Характеристика за гороскопом

Чоловік Скорпіон-Мавпа володіє природною чарівністю, яке притягує до нього багато корисних людей. Здатність підлаштовуватися під мінливий стан справ і вміння вести діалог допомагає юнакові обзаводитися хорошими зв'язками. Це уважний і поступливий чоловік, який, користуючись своєю бездоганною репутацією, може домагатися неперевершених висот.

Представнику цих знаків нескладно використовувати своє становище у корисливих цілях. Він легко може пожертвувати чиїмись інтересами, щоб отримати особисті блага.

Така людина володіє рішучим і хитрим характером. Він може використовувати лестощі для того, щоб сподобатися співрозмовнику. Чоловік Скорпіон-Мавпа дуже спритний, і зловити його на лицемірстві і брехні практично неможливо. З будь-якої ситуації він виходить переможцем, що дозволяє хлопцеві завжди отримувати бажане.

Цей юнак відрізняється скритністю і врівноваженістю. Всі особисті справи він звик робити самостійно, не залучаючи для цього сторонніх людей. Мати противника, що поєднує в собі особливості Мавпи і Скорпіона, дуже небезпечно, так як він будь-якими шляхами прокладе шлях до власної перемоги.

Це природжений тактик і стратег. Така людина вміє користуватися інтелектуальними здібностями і знає, в яких ситуаціях може вигідно використовувати свої таланти.

Нерідко вольовий і чуттєвий характер Скорпіона-Мавпи притягує людину до згубним захопленням. Він може пристраститися до наркотиків або алкоголю, а може намагатися реалізувати свій потенціал в азартних іграх. Впоратися із згубними звичками чоловікові може допомогти тільки власна воля і сила духу, так як умовляння близьких потрібного результату не принесуть.

Люди, які вміють протистояти спокусам, багато чого досягають у житті. Вони легко можуть організувати бізнес або вигідно вкласти гроші. Головне, при цьому покладатися на логічне мислення, а не діяти навмання.

Ставлення до сім'ї та шлюбу

Чоловік, народжений у рік Мавпи під знаком зодіаку Скорпіон, дуже трепетно ставиться до сімейного вогнища. Однак бажання юнака все контролювати може зробити життя з такою людиною нестерпним, а тому в родині часто трапляються конфлікти.

Сам хлопець мріє про створення дружною і міцної родини. Він ретельно вивчає потенційних дружин, пред'являючи дівчатам завищені вимоги. Знайти ідеал такій людині досить непросто, але якщо він по-справжньому закохатися, то зуміє знизити планку.

У своїй родині чоловік Скорпіон-Мавпа хоче бачити порядок у всьому, починаючи від побутових речей і закінчуючи сімейними відносинами. Він може навчитися стримувати свої емоції, щоб зайвий раз не провокувати скандали. Але ця здатність з'являється у глави сімейства тільки після досягнення зрілого віку.

На таку людину можна покластися в будь-якому випадку, тому жінка, яка вибрала в якості супутника Скорпіона-Мавпу, ні в чому не потребуватимуть. Але для побудови міцних уз з таким чоловіком пані доведеться змиритися з важким характером дружина.

Діти є для глави сім'ї стимулом для просування по службі. Щоб вони були забезпечені, чоловік готовий цілодобово пропадати на роботі. Як батько, він може проявляти любов і турботу по відношенню до дітей, але при цьому буде намагатися демонструвати всю свою владу.

Сумісність у коханні

Яскрава натура Скорпіона-Мавпи приваблює жінок, які можуть закохатися в такого чоловіка з першого погляду. Навколо юнака завжди знаходяться різні дівчата, що дозволяє йому вибирати серед них кращих кандидаток.

У коханні хлопець проявляє себе як егоїстичний і принциповий партнер. Він не враховує побажання коханою і не приховує цього. Ця риса характеру заважає чоловікові вибудовувати любовні відносини, так як не кожна дівчина буде терпіти такої людини.

Тільки щирі почуття можуть змінити чоловіка Скорпіона-Мавпу. Закоханий по-справжньому, хлопець зуміє проявити себе з кращого боку. При цьому його не буде цікавити фінансова забезпеченість коханої і зв'язку, якими володіє її оточення.

Такий юнак може бути турботливим і розуміючим партнером, але ці якості проявляються у нього тільки з віком. Тому дівчині, в яку закоханий Скорпіон-Мавпа, необхідно обзавестися величезним терпінням.

В ліжку чоловік любить показувати свою перевагу, але при цьому не забуває про партнерку. Він не боїться пробувати щось нове, і готовий експериментувати для отримання сексуального задоволення.

В якості супутниці чоловікові Скорпіону-Мавпі підійде дівчина Дракон-Козеріг, Пацюк-Стрілець, Свиня-Близнюки, Пацюк-Водолій, Дракон-Стрілець і Свиня-Козеріг.

Кар'єра і фінанси

Представники цього знаку здатні зробити хорошу кар'єру. Головне, навчитися слідувати наміченим планом і не відмовлятися від цілі на півдорозі. Тільки при наявності завзятості і наполегливості Скорпіони-Мавпи зможуть забезпечити собі безбідне існування.

Він не вміє працювати в колективі і постійно вимагає усамітнення. У положенні рядового співробітника чоловік відчуває себе принижено, а тому рідко залишається на одному робочому місці.

Скорпіон-Мавпа може спробувати свої сили у фінансовій або політичній сфері. Він володіє всіма якостями, які допоможуть людині домогтися високого положення.

Детальніше дізнатися про цю особу ви зможете в цьому відео.