Відсутність ревнощів у стосунках: що це означає і чи потрібно щось робити?

Ревнує, значить любить... Так думає більшість сучасних жінок. Праві вони чи помиляються?

Причини виникнення ревнощів

Ревнощі – це складний комплекс емоцій. В ньому присутнє почуття власності, боязнь втратити партнера і базові інстинкти. Є кілька причин виникнення ревнощів у чоловіків та жінок:

 • це закладено в характері від природи: буйний норов і гарячий темперамент провокують підозри;
 • дівчина або хлопець фліртують з іншими молодими людьми або аналогічним чином вели себе їхні колишні;
 • у чоловіка або жінки «рильце в пушку», і вони намагаються вишукати проблему в партнері, щоб підсвідомо виправдати себе;
 • патологічна ревнощі може критися в психічних захворюваннях, які потребують лікування у відповідного лікаря.

Чому чоловік або хлопець зовсім не ревнує?

Є дівчата, які віддали б багато чого, щоб не терпіти безглузді підозри від другої половинки. Так як жінки дуже емоційні, вони переживають ревні нападки на порожньому місці. Але є дами, які, навпаки, провокують чоловіків, кокетуючи з протилежною статтю. Ці дівчата хочуть отримати загострення пристрастей, але часто не бачать абсолютно ніякої реакції. Чому так відбувається? Чи Не означає це, що хлопець не любить свою дівчину?

Насправді, чоловіки не ревнують другу половинку в наступних ситуаціях.

 • Вони довіряють їй, як собі. Навіть її гри під флірт ці хлопці не розглядають всерйоз. Якщо відносини пройшли вогонь і воду, то немає сенсу придумувати собі проблеми, висмоктані з пальця.
 • Вони не потребують підтвердження своєї значимості. Успішні чоловіки практично ніколи не ревнують свою дівчину або дружину. Вони розуміють, що їх жінці просто немає сенсу шукати собі когось на стороні. Адже знайти їм заміну буде непросто.
 • Вони так безмежно люблять свою другу половинку, що пробачать їй будь-яку витівку, і, можливо, навіть зраду. Такі хлопці закриють очі на все, лише б ця дівчина залишалася з ними в парі.
 • Вони не вважають зраду чимось жахливим. Любителі вільних відносин не образяться, якщо їх дівчина сходить разок-інший ліворуч. Ці хлопці і самі можуть зробити такий вчинок, не відчуваючи докорів сумління.

Чому не ревнує дівчина?

Хоч дівчата і схильні бачити в оточуючих дівчат суперниць, але і вони нерідко не виявляють почуття ревнощів. Найчастіше це відбувається тоді, коли хлопець любить їх і своєю поведінкою дає впевненість у відсутності зрад.

Насправді стосунки, де дівчина не пиляє свого хлопця вічними докорами, що він не так подивився на красиву даму просто ідеальні.

І швидше за все, жінка не ревнує, бо дуже любить і довіряє своєму партнерові.

Потрібно щось робити, якщо тебе не ревнують: поради психолога

Якщо проблема відсутності ревності не перестає тиснути тяжким каменем на серці, краще слідувати наступним рекомендаціям:

 • поговорити з коханою людиною і ще раз вислухати його вмовляння про те, що все добре;
 • спробувати легко натякнути про те, як було б приємно іноді відчувати ревнощі;
 • не варто продовжувати фліртувати з іншими, інакше це може зайти надто далеко;
 • ще раз подумати про те, як було б важко будувати відносини з патологічним ревнивцем або ревнивицей і відчувати за собою постійне стеження;
 • оновити гардероб і ретельніше стежити за зовнішнім виглядом: можливо, що тоді партнер і справді почне переживати, що хтось захоче повести його прекрасну другу половинку;
 • цінувати свободу, яку надає спокійний неревнивый людина.

Відсутність ревнощів не означає відсутність любові. Це всього лише склад характеру і збіг обставин.

Тому не варто робити з мухи слона, потрібно цінувати те, що маєш в дану хвилину.

Про психології ревнощів дивіться у відео нижче.