Як зв'язати самого себе до безпорадного стану міцно, мотузкою, скотчем, ременем в домашніх умовах, щоб не розв'язатися: тренування

Інструкції щодо зв'язування самого себе.

Зараз величезний інтерес виник навколо техніки бандажа з шибарі. Багато хто сприймають техніку, як мистецтво. У цій статті ми розповімо, як зв'язати самого себе за допомогою скотча, мотузок і навіть ременя.

Що таке бандаж і шибарі?

Вперше про подібній техніці стало відомо в Японії, називалася вона шибарі. Це еротичне мистецтво зв'язування, яке практикували японські чоловіки для того щоб збудити жінку. Дійсно, це часто використовувалося замість попередніх ласок перед сексом. Техніка дозволяла контактувати з жінкою, гладити, чіпати її, а також притискати певні чутливі ділянки. У Японії ця техніка, як і раніше, дуже популярна.

У нашій країні до неї ставляться трохи насторожено. Лише у великих містах практикують зв'язування за гроші в студіях бандажа. Найцікавіше, що багато жінок порушується від обмеження рухливості і повної безпорадності.

Шибарі

Як зв'язати себе за допомогою мотузок: техніка вибору і обробки мотузок

Інструкція:

 • Для початку необхідно вибрати мотузки, дивлячись що і кого ви збираєтеся в'язати. Якщо ви це робите постійно, краще придбати в будівельному магазині звичайну конопляну мотузку. Приблизний діаметр дорівнює 6-8 мм
 • Далі, вам доведеться з мотузками трохи попрацювати, тому як вся куплена продукція пахне маслом, яким просочують мотузки. Бажано їх випрати в пральній машині. Якщо у вас є час, можете занурити їх у велику каструлю, додавши пачку чаю і покіпятіть. Це додасть мотузках красивого коричневого кольору.
 • Далі, необхідно їх висушити, при цьому бажано намотати мотузку на стільчик, для того щоб вона була в натягнутому стані і не потрепалась. Після повного висихання необхідно, відрізати кінці, підшити їх.
 • Після цього мотузки обпікаються на газу. Таким чином вдасться позбутися від великої кількості ворсу, який залишається на одязі. Необхідно розрізати мотузки на шматки, які вам необхідні. Майстри бандажа, а також шибарі найчастіше володіють як короткими, так і довгими смужками.
Джутова мотузка

Як зв'язати собі руки міцно, щоб не розв'язатися: схеми, тренування для зв'язування рук

Зазвичай найкоротшим є шматок довжиною 3 м, деякі залишають мотузки довжиною 1 м, спеціально для зв'язування зап'ясть. Після цього необхідно приступати до зв'язування. Тут існує певна техніка.

Інструкція:

 • Необхідно за допомогою мотузки виготовити як би наручники, надіти на руки і затягнути. Вузли є самозатягивающимися, таким чином за спиною або перед животом кінцівки опиняться в зв'язаному стані. Далі, необхідно поступати так, як вам хочеться.
 • Для цього можна закинути мотузку на шию, обмотати навколо неї і навіть затягнути. Зверніть увагу, що якщо ви збираєтеся довго перебувати в зв'язаному стані, ні в якому разі не потрібно пов'язувати себе самозатягивающимися вузлами.
 • Бо це загрожує травмами, а також передавливанием нервів, сухожиль. У наслідку порушення кровообігу можуть стати причиною зупинки дихання або труднощами в управлінні руками.
Зв'язати руки

Як зв'язати самого себе красиво: схеми красивих обв'язок

Майстри бандажа, які тривало займається цією справою, не використовують для тривалого зв'язування тонких мотузок, а також самозатягивающихся вузлів. Це сприяє посиніння кінцівок і можливого порушення кровообігу. Якщо ви зібралися зв'язувати себе ненадовго, такі вузли допускаються. Зверніть увагу, що під рукою повинні бути обов'язково ріжучі предмети, ножиці, якими ви зможете дістати і безперешкодно розрізати мотузку. Краще всього, якщо зв'язування буде відбуватися в присутності іншої людини, який при необхідності зможе розв'язати.

Проста обв'язка

Це найпростіший спосіб зв'язати собі руки. Також існує спосіб зробити гарну обв'язку рук, ніг. Найпростішою обв'язкою в бандажі вважається зірочка (пентаграма). Це грудна обв'язка, яка в основному здійснюється для краси. Досвідчені майстри також використовують її для зв'язування моделей, але при цьому ускладнюють і доповнюють пентаграму. Обв'язка ускладнюється закладом рук за голову і прив'язуємо їх до грудей. Нижче представлені основні схеми, які використовуються в бандажі. З їх допомогою ви зможете зв'язати себе і прикрасити тіло.

Пентаграма

Як зв'язати самого себе ременем в домашніх умовах?

Зв'язати себе можна за допомогою звичайного ременя. Найчастіше цей спосіб використовується для затягування рук спереду або ззаду. Для цього необхідно скласти ремінь вдвічі. При цьому він повинен бути з класичної пряжкою, яка нагадує вушко. Після того як ремінь буде складний, необхідно один кінець просмикнути в інший, зімітувати петлю.

Таким чином у вас залишиться кінчик, при стягуванні якого ви отримаєте досить щільний вузол. Необхідно в петлі просунути руки і затягнути кінець ременя. Після цього залишиться закріпити кінець за допомогою зубів, протягнувши його на штир. Зверніть увагу, що в додаткову петлю ремінь просмикувати не потрібно. Тому як можуть виникнути складнощі з розв'язуванням і звільненням рук.

Схема петлі

Як зв'язати самого себе до безпорадного стану міцно краваткою?

Крім того, зв'язати себе можна за допомогою краватки. Тому що тканина досить щільна і добре прилягає до рук.

Інструкція:

 • Для цього необхідно зав'язати краватку класичним способом і звільнити петлю, послабивши її
 • Після цього руки необхідно ввести в петлю і затягніть кінчики краватки, затиснувши зубами або ногами
 • Тепер можна заправити кінчики в петельку між кінцівками і закрутити
 • Таким чином вийде дуже натуралістичний сайт, який буде виглядати таким чином, ніби вас хтось пов'язав
 • Найчастіше краватка використовується для зв'язування рук або ніг. Один із способів урізноманітнити сексуальне життя
Вузол з краватки для обв'язки

Як зв'язати самого себе скотчем?

Зверніть увагу, що найскладніші обв'язки зазвичай здійснюються за допомогою мотузок. В основному вони виготовлені з джуту і продаються в будь-якому будівельному магазині. Головне не помилитися з діаметром мотузки, не придбати дуже тонку, яка буде впиватися в зап'ясті або ж навпаки, дуже товсту, з якої буде складно працювати і працювати в отвори. Можна зв'язати себе скотчем.

Інструкція:

 • Для цієї мети краще всього підійдуть двосторонні вироби. Необхідно виготовити петлю в яку просуньте руки
 • Тепер просто потягніть за кут, який залишився вільним
 • Попередньо відмотайте трохи скотчу і заматывайте зубами навколо зап'ястя
 • Заздалегідь підготуйте ножиці або ніж, закріпивши його, щоб можна було легко відрізати кінчик і в кінцевому підсумку звільнитися з саморобних наручників
 • В іншому випадку звільнитися буде досить складно, тому як скотч дуже щільний і туго облягає руки
Зв'язати руки скотчем

Як бачите, зв'язати себе до безпорадного стану самостійно досить просто. Необхідно володіти деякими навичками. В бандажі використовується кілька простих вузлів. Вони нескладні, і при багаторазовому застосуванні легко запам'ятовуються. Ви зможете з закритими очима в'язати вузли і пов'язувати себе або партнерку, яка хоче опинитися в нерухомому стані.

Якщо ви збираєтеся пов'язувати партнерку, не рекомендуємо тренуватися на ній. Найкраще освоїти вузли самостійно, і попрактикуватися на звичайних плюшевих іграшок або на подушках. Таким чином ви навчитеся в'язати найпростіші вузли, освоїте їх. Це допоможе вам заощадити час в процесі зв'язування коханої.

Зверніть увагу, якщо ви плануєте тримати дівчину в зв'язаному стані тривалий період часу, не можна використовувати самозатягивающиеся вузли або дуже тугі обв'язки. Бо як бандаж є досить небезпечною практикою. Особливо якщо виконується невмілими руками з дуже сильним перетягуванням і тиском на м'які тканини. Крім того, небезпечно перев'язувати груди. Із-за недоліку кровообігу можуть з'явитися травми, які згодом призведуть до утворення пухлин.

ВІДЕО: Як пов'язати з допомогою ременя?