Проекційний браслет смартфон на руку Cicret: як замовити на Алиэкспресс?

Смарт-браслет Cicret — технології майбутнього. Гаджет, який замінить вам телефон.

Для першого замовлення ви можете зареєструватися і ознайомитися з відео-інструкціями щодо купівлі товару на офіційному сайті Алиэкспресс тут або прочитати статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Проекційний браслет на руку від французької компанії Cicret – це розумний гаджет нового покоління, який поєднує в собі масу корисних функцій. Залежно від модифікації браслет може виконувати функцію таймера, будильника, пульсометру вимірювача калорій.

За допомогою браслета ви можете подивитися сторінку в інтернеті, відправити електронну пошту, передати дані на комп'ютер по бездротовому зв'язку і навіть здійснювати телефонні дзвінки, якщо ваш смарт-браслет інтегрований з телефонним апаратом.

Браслет Cicret Bracelet

Словом, браслет Cicret – це справжня річ з майбутнього, поєднує в собі футуристичний дизайн з воістину безмежними можливостями.

Телефон браслет з проекцією на руку: огляд

Cicret Bracelet – браслет, який проектує екран телефону прямо на вашу шкіру. Браслет водонепроникний, надійно кріпиться на руці і пов'язаний з мобільним телефоном через Bluetooth або WiFi. Дані передаються в зашифрованому вигляді, що виключає несанкціонований доступ сторонніх людей до закритої інформації.

Cicret_bracelet замінить вам телефон в будь-якій ситуації

У деяких ситуаціях Cicret Bracelet може стати просто незамінним доповненням до вашого смартфону. В переповненому вагоні метро, коли ви сидите у ванні або займаєтеся спортом, неможливо відповісти на телефонний дзвінок, і вже тим більше надіслати терміновий лист або переглянути повідомлення в соцмережах.

Тепер в будь-який момент можна зробити масу дій, раніше недоступних в обмежених умовах. На відміну від телефону, який злодюжки часто просто вихоплюють з рук, браслет Cicret з вашої руки ніхто не зірве. Можна не турбуватися за збереження дорогого гаджета і не діставати його без необхідності в багатолюдних місцях.

Проекційний браслет зручно використовувати в метро в годину-пік

За допомогою вбудованого проектора браслет Cicret створює проекцію на передпліччя руки. При цьому ви можете працювати з проекцією так само, як працювали б з екраном вашого смартфона: прокручувати сторінки, гортати екрани, провалюватися в меню і вибирати різні програми.

З браслетом Cicret вам доступно абсолютно будь-який додаток: телефонні дзвінки та месенджери, електронні карти і віджети, ігри та інтерактивні програми. Ви можете відповідати на дзвінки за допомогою гучного зв'язку, при цьому ви точно ніколи не пропустите важливий для вас розмова, так як браслет вібрує під час вхідного дзвінка.

Браслет Cicret проектує екран телефону на вашу руку

Щоб активувати проекцію, достатньо просто різко повернути зап'ясті або струсити рукою. Повторне різке рух дозволить вимкнути проектор і повернути браслет в режим очікування.

Спеціальні датчики відстежують ваші дії на проекції, всі рухи пальців, а потім передають команди на ваш смартфон, щоб виконати необхідну дію. Завдяки посиленому пикопроектору проекція виходить чіткою і легко читається навіть при яскравому освітленні.

Вбудовані датчики Cicret стежать за кожним рухом вашої руки

В браслеті є власна пам'ять для зберігання даних (в залежності від моделі 32 або 16 Gb) і можливість підключення до комп'ютера через USB-порт. Вбудована акумуляторна батарея дозволяє працювати браслету без підзарядки 5 і більше днів.

Cicret Aliexpress: як вибрати?

Ціна Cicret Bracelet варіюється в районі 500-700 євро. Більш докладно дізнатися про вартість і характеристики товару можна на сторінці Cicret Bracelet на сайті Aliexpress.

Браслет виконаний в різних кольорах: білий, чорний, зелений, фіолетовий, оранжевий. Ширина браслета – всього 1 см, він практично не помітний на руці і підійде до будь-якій формі одягу, від спортивної до ділової.

Розумний браслет з проектором Cicret

Щоб вибрати підходящий вам браслет Cicret Bracelet на сайті Aliexpress, зайдіть в розділ Побутова техніка – Розумна електроніка – Бездротові пристрої. Можна знайти потрібний вам браслет за допомогою рядка пошуку, яка розташована вгорі екрану на кожній сторінці сайту Aliexpress.

Рядок пошуку товару на сайті Алиэкспресс

Браслет Cicret: як замовити на Алиэкспресс?

Щоб замовити проекційний браслет Cicret на сайті Алиэкспресс, необхідно зазначити потрібне вам кількість товару на сторінці з його описом. Система автоматично порахує вартість покупки.

Сплатити проекційний браслет можна відразу при оформленні. До оплати приймаються банківські картки та електронні гроші. Також ви можете зберегти Cicret в корзину або в список «Мої бажання» і повернутися до оформлення замовлення пізніше.

Як замовити проекційний браслет на сайті Алиэкспресс

Важливо! При отриманні браслета Cicret Bracelet необхідно перевірити його функціональність і відповідність опису на сайті до того, як ви підпишете підтвердження про отримання товару на сайті Алиэкспресс.

Проекційний браслет Cicret можна повернути в разі його невідповідності опису товару

У випадку, якщо у вас виникнуть претензії до якості браслета, Алиэкспресс зобов'язується повернути вам повну вартість товару, при цьому зворотний пересилання буде проведена за ваш рахунок. Другий варіант: ви можете залишити неякісний смарт-браслет Cicret у себе, але вимагати повернення частини сплаченої за нього суми.

Якщо доставка проекційного браслета не здійснена протягом 60 днів, ви можете відмовитися від подальшого очікування, сповістивши про це Алиэкспресс в особистому кабінеті. В цьому випадку вам також гарантується повне повернення вартості.

  • Як альтернативу подивіться в каталозі Алиэкспресс Смарт браслети і розумні годинник тут.

Відео. Проекційний браслет на руку