Як купити хороші шкіряні і замшеві жіночі і чоловічі рукавички на Алиэкспресс? Як купити жіночі і чоловічі рукавиці на хутрі на Алиэкспресс?

Види рукавичок для чоловіків і жінок. Інструкція з придбання рукавичок на Алиэкспресс.

З настанням холодів все поспішають утеплитися. У цей час найбільше набувають шарфи, шапки та рукавички. Найтеплішими і красивими можна вважати рукавички зі шкіри, але якісні аксесуари коштують не дешево. Заощадити можна на Алиэкспресс.

Як купити хороші шкіряні рукавички жіночі в інтернет магазині Алиэкспресс?

Замовити і вибрати шкіряні рукавички на Алиэкспресс дуже просто як для чоловіків, так і жінок. Перш за все, звертайте увагу на тканину і розмір аксесуара. Дуже часто продавці під словом «Шкіра» розуміють замінник. Якщо ви плануєте носити рукавички не один сезон, то подібні товари вам не підходять. На виробах з натуральної шкіри є бірка і напис «Натуральна шкіра». Обов'язково знайдіть цю позначку в описі товару.

Для першого замовлення ви можете зареєструватися і ознайомитися з відео-інструкціями щодо купівлі товару на офіційному сайті Алиэкспресс тут або прочитати статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Види жіночих рукавичок:

 • Класичні. Вони закінчуються в районі зап'ястя або трохи вище
 • Подовжені рукавички. Як правило, вони закінчуються в районі до ліктя
 • Довгі або високі рукавички до ліктя і вище

Найбільш стильними можна вважати рукавички вище ліктя. Їх можна носити з жилетами з натурального хутра або пальто з укороченими рукавами. Такі образи виглядають дуже стильно і незвично.

хороші шкіряні рукавички жіночі інтернет магазині Алиэкспресс

З чим носити довгі рукавички:

 • Хутряні жилети
 • Пальто з рукавами три чверті
 • Хутряна болеро
 • Пончо з кашеміру
 • Шубка з рукавами з розрізами

Уважно вивчіть розміри, в принципі вони відповідають стандартній сітці. Визначити свій розмір ви зможете по таблиці, вимірявши, обсяг долоні по кісточках вказівного пальця і мізинця. Читайте відгуки, так як іноді рукавички маломерят.

хороші шкіряні рукавички жіночі інтернет магазині Алиэкспресс
хороші шкіряні рукавички жіночі інтернет магазині Алиэкспресс
хороші шкіряні рукавички жіночі інтернет магазині Алиэкспресс

Як купити хороші шкіряні рукавички чоловічі в інтернет магазині Алиэкспресс?

Чоловіки рідше набувають рукавички, ніж жінки. Вони воліють ховати руки в кишені. Але це не тільки модний аксесуар, це спосіб зігріти руки, особливо якщо повертаєшся додому з пакетами. На Алиэкспресс великий вибір чоловічих рукавичок. Вони можуть бути виготовлені зі шкіри, вовни, замші або замінника. Найбільш практичними є шкіряні рукавички.

Види шкіряних чоловічих рукавичок:

 • Класичні
 • Лижні
 • Мотоциклетні
 • Мітенки

Модель аксесуара залежить від уподобань чоловіка. Якщо ви носите класичне пальто, то вам підійдуть стандартні шкіряні рукавички, що облягають руку. Для чоловіків, що віддають перевагу активному відпочинку, підійдуть лижні рукавички з дуже товстої шкіри з утеплювачем. Розмір теж вибирається згідно таблиці. Орієнтуйтеся на відгуки.

хороші шкіряні рукавички чоловічі в інтернет магазині Алиэкспресс
хороші шкіряні рукавички чоловічі в інтернет магазині Алиэкспресс

Під час сильних морозів необхідні не звичайні шкіряні рукавички з тонким утеплювачем, а якісні аксесуари на хутрі. Вони можуть виготовлятися з натуральної або штучної шкіри. Хутро теж може бути виготовлений з поліестеру або цигейки. Віддавайте перевагу виробам з натуральної шкіри з овчиною всередині.

Такі вироби досить товсті і не зовсім зручні. Відповідно намагайтеся купувати подібні аксесуари на розмір більше. Але з часом хутро може трохи збитися і рукавички стануть вільними.

купити хороші шкіряні рукавички чоловічі на хутрі в інтернет магазині Алиэкспресс
купити хороші шкіряні рукавички чоловічі на хутрі в інтернет магазині Алиэкспресс

Як купити хороші шкіряні рукавички жіночі на хутрі в інтернет магазині Алиэкспресс?

Жінки віддають перевагу тонким і витонченим виробів. Відповідно багато набувають рукавички зі шкіри на дуже тонкому утеплювачі. Це пов'язано з тим, що щільні аксесуари на хутрі повнять руку і роблять її не зовсім жіночій. Але під час сильного морозу краще надіти шкіряні рукавички на хутрі і не мерзнути.

Звичайно, подібний аксесуар не завжди дуже стильно, але при правильному виборі одягу, можна створити екстравагантний і незвичайний образ. Необов'язково носити шкіряні рукавички з плащами з натуральної шкіри. Такі аксесуари відмінно поєднуються з лосинами або бейсболками зі шкіри.

купити хороші шкіряні рукавички жіночі на хутрі в інтернет магазині Алиэкспресс
купити хороші шкіряні рукавички жіночі на хутрі в інтернет магазині Алиэкспресс

Жіночі та чоловічі рукавички з Алиэкспресс: відгуки

Перед придбанням будь-якого товару, варто обов'язково ознайомитися з відгуками. Насамперед, вибирайте товар, який замовляли багато разів. Це можна зробити, натиснувши на верхній вкладці рядок «Число замовлень».

Вам висвітяться товари, які найбільше купуються. Відповідно на такі покупки багато відгуків. Ви зможете ознайомитися з ними і підібрати правильний розмір.

Обов'язково перед придбанням аксесуара виміряйте свою руку і визначте розмір. Не орієнтуйтеся на написи S M L, вони часто не відповідають дійсності. У більшості випадків орієнтуйтеся на розмірну сітку і європейські розміри.

Жіночі та чоловічі рукавички з Алиэкспресс
Жіночі та чоловічі рукавички з Алиэкспресс

Як бачите, придбати шкіряні рукавички на Алиэкспресс зовсім просто. Замовлення робиться як правило, шляхом додавання товару в корзину і його подальшою оплатою карткою або іншим зручним способом.

ВІДЕО: Шкіряні рукавички на Алиэкспресс