Як швидко видалити кісточки з вишні в домашніх умовах вручну, за допомогою підручних засобів, спеціальних удалителей: лайфхаки, поради, фото. Які машинки для видалення кісточок можна купити на Алиэкспресс: посилання на каталог, фото, відгуки

З цієї статті ви дізнаєтеся, якими способами можна видалити кісточки з вишні.

Зміст

При варінні варення і компотів з вишні на зиму від кісточок бажано позбутися, оскільки в них знаходиться небезпечна синильна кислота, якої можна отруїтися. Про те, як швидко виколупати кісточки руками і спеціальними пристосуваннями, дізнаємося в цій статті.

Як швидко видалити кісточки з вишні в домашніх умовах вручну: лайфхаки, поради, фото

Видалення кісточок з вишень руками, допомагаючи собі паличкою

Саме вручну господині найчастіше дістають кісточки з вишень. Як швидко дістати кісточки з вишні?

  • Робота з видалення кісточок піде швидше, якщо підключити до цього заняття всю сім'ю: чоловіка, дітей.
  • Техніка діставання кісточки руками полягає в наступному: вказівним пальцем выковыриваем на місці дірочки від плодоніжки ще більшу дірку, дістаємо пальцем кісточку, і викидаємо її.

Метод колупання кісточок пальцем неекономний: з кісточкою випливає і сік, викидається багато м'якоті, та й руки після такої роботи довго не відмиваються, тому люди, яким ліньки було колупати кісточки, почали шукати ще способи діставання кісточок.

Як швидко видалити кісточки з вишні з допомогою підручних засобів: лайфхаки, поради, фото

Видалення кісточок з вишень шпилькою

Як виколупати кісточки підручними засобами? А ними у господині виявилися: шпилька, шпилька, скріпка. Ось вони і стали в нагоді для колупання кісточок з вишень.

  • Шпилька нам знадобиться з дугоподібною боку. Запихаємо цю частину шпильки в вишню, де є невелика дірочка від плодоніжки, чіпляємо кісточку і дістаємо її. Таким способом можна дістати кісточки з 1 кг вишень за 10 хвилин.
  • За таким же принципом можна дістати кісточки шпилькою і конторської скріпкою.

Відео: Три способи, як швидко видалити кісточку з вишні

Які бувають апарати, прилади, пристосування для видалення кісточок з вишень: як користуватися, фото

Пристосування для видалення кісточок з вишень

Найпростішим пристосуванням для діставання кісточок з вишень є чеснокодавилка. Принцип її роботи:

  1. На одній ручці приладу є отвір, вкладаємо туди вишню без хвостика, дірочкою від нього вгору.
  2. Стискаємо ручки приладу, при цьому штир, знаходиться на інший ручці видавлює кісточки з вишні.

Саморобний пристрій для видалення кісточок з вишень, що складається з пляшки і загостреної палички. Воно працює наступним чином:

  1. Беремо звичайну пляшку, ставимо на неї вишеньку, дірочкою від плодоніжки вгору.
  2. Протикаємо вишеньку паличкою, кісточка впаде в пляшку, а м'якоть вишеньки залишиться на пляшці.

Прилад для видалення кісточок з вишень з механічним ухилом влаштований просто: дві частини зразок ручок, на одній — поглиблення для вишеньок, на іншій — штир. Ягода поміщається в поглиблення, стискаємо ручки, штирек опускається і випихає кісточку з вишеньки. Маючи такий прилад, справа з видалення кісточок з вишень піде швидше, ніж коли ви це робили руками або шпилькою. Але розумні люди на цьому не зупинилися, а продовжували шукати, як би ще полегшити свою працю, і винайшли спеціальну машинку для видалення кісточок.

Які машинки для видалення кісточок можна купити на Алиэкспресс: посилання на каталог, фото

Машинка для видалення кісточок з вишень

Якщо у вас великий сад, багато вишневих дерев, полегшити свою працю ви можете, купивши на Алиэкспресс машинку, яка сама видаляє кісточки з вишні.

Машинка складається з великої лотка, куди засипаємо вишні з кісточками, але без плодоніжок. Під низом лотка знаходиться контейнер, куди будуть потрапляти кісточки. Вишеньки ж без кісточок падають з лотка через отвір прямо в миску. Машинка легка, виготовлена з харчового пластику, тільки деталь, яка видавлює кісточку — металева. Знизу на машинці прогумована основа, з допомогою якої машинка прикріплюється до столу, і не їздить туди-сюди.

На Алиэкспресс великий вибір приладів для видалення кісточок з фруктів, все, що вам сподобається ви можете придбати тут.

Відео: Машинка для видалення кісточок з вишень. Посилка з Aliexpress

Як легко і швидко почистити вишню приладом для чищення від кісточок з Алиэкспресс: відгуки

З машинкою, видаляє кісточки з вишні ви швидко підготуєте ягоди для пирога, варення і заморозки на зиму

Віка. Мій чоловік дуже любить варення з вишні, але як подумаю, скільки потрібно попрацювати, щоб дістати з вишень кісточки (чоловік не хоче мені допомагати), то і варення не хочеться. Не так давно я побачила класну машинку для видалення кісточок в «Магазин на дивані», але вона коштує майже 1 тис. рублів. А подруга купила таку ж машинку в Алиэкспресс в 3 рази дешевше. Я негайно замовила собі таку ж. Вже прийшла. Відразу ж перевірила її, благо сезон вишні тільки почався. Відмінно працює і швидко. Чоловік побачив машинку, зацікавився приладом, і згоден мені допомагати.

Лама. Машинка для видалення кісточок з Алиэкспресс класна, звичайно, доставка черепашача, але ми замовили її ще взимку, до літа доставили нам, і сезон вишні не був затьмарений.

Білка. А я все зі шпилькою мучуся, коли потрібно діставати кісточки з вишень. А нещодавно дізналася, що на Алиэкспресс продається машинка, яка сама видаляє кісточки, тільки встигай підсипати вишню. Негайно замовляю собі таку машинку.

Отже, ми дізналися, якими способами можна видалити кісточки з вишні.

Відео: Машинка для видалення кісточок з вишень своїми руками