Як підкотити до хлопця правильно, красиво, оригінально: поради, компліменти і фрази для знайомства, методика завоювання для дівчат

У даній статті ми ознайомимося з методами і фразами, які допоможуть познайомитися з хлопцем.

Іноді дівчатам доводиться брати ініціативу в свої руки. В принципі, методи на одну людину однаково діють. Тобто, схема підкату до хлопців трохи співзвучна з порадами для дівчат. Давайте розберемо детальніше, які кроки потрібно зробити, щоб хлопець запросив вас на побачення або хоча б просто на чашку кави, а може, перегляд фільму, де ви будете тільки вдвох.

Як підкотити до парубка дівчині: методика

У дівчат ситуація складається однаково, незалежно знайомі ви з хлопцем чи ні. Потрібно привернути увагу до себе.

ВАЖЛИВО: Останнє слово завжди залишається за чоловіком! Саме він є добувачем і мисливцем. Так, вони також бояться робити перші кроки, тому їх потрібно підштовхувати. Але лише легенько підводити до потрібної думки.

Правила, які потрібно знати кожній дівчині і жінці:

 • Приведіть себе просто на всі 100% в порядок. Гідності не виставляємо на загальний огляд, а лише підкреслюємо. Щодо нарядів невеликий рада – чоловіки люблять загадку. Одягніть замість міні-спідниці приталений, з глибоким розрізом спідницю до колін. Загалом, грайте з його уявою і бажанням, але не дозволяйте зайвого. Волосся, манікюр і макіяж – ці умови, що навіть не обговорюються.
 • Тепер встановіть зоровий контакт. Можливо, і хлопець на вас давно задивлявся, підкажіть йому про свою симпатію. Довго дивіться, від цього людина в будь-якому випадку повернеться в вашу сторону. Затримайтеся на 1-2 секунди, після різко відверніться. Головне – сигнал чоловік вже отримав, що за ним підглядають.
 • Чоловіки цінують в жінці сексуальність і жіночність, яку вона випромінює. Ні, не плутайте її з вульгарністю і вульгарністю! Навчіться красиво сидіти. Найефектніша поза, на думку чоловіків – нога на ногу. Вона як би говорить про готовність до сексу. Але стежте за поставою в цей момент. Буквою «зю» сидіти заборонено, інакше втрачається вся привабливість.
Познайомитися з чоловіком
 • Ще одна зброя «вологі губи». Є навіть вираз «використовуй блиск, а не декоративну помаду». Покусування губ або злегка прочинений рот відразу ж викличуть у чоловіка в голові необхідні імпульси. Навіть якщо він завалений роботою або горою проблем. Хоча навіщо вам чоловік з проблемами.
 • Не забудьте навести про нього довідки. Закохана жінка перетворюється в дуже досвідченого «Шерлока». Якщо ви навчаєтесь або працюєте разом, то зробити це досить просто. При різних сферах життя, постарайтеся зблизити ці кола максимально, щоб ви могли частенько «випадково» перетинатися.
 • Якщо ви досить смілива дівчина, то можете перейти до прямої формі флірту. Але не дійте надто відкрито. Тобто, це має бути випадково. Покусування ручки або олівця вийшло чисто на автоматі. Або ви машинально почали «грати» волоссям.
 • І тепер невеликий незвичайний рада – правильно промовляйте літери або пишіть в листуванні. Тобто, робіть більше акцент на голосних літер. А саме на А, О, Е, У. Простягайте їх в словах або складайте пропозицію з їх виділенням. Уникайте шиплячих і дзижчали звуків. І завжди говорите рівним і спокійним голосом.

План «захоплення» чоловіки

Ви підготувалися, привели себе в порядок і запаслися необхідними знаннями, тепер можете переходити до безпосередньої атаці.

 • Знайомство, якщо його ще не було або чоловік не зрозумів ваші натяки. Ідіть хитрим шляхом. Можете «випадково» зіткнутися, пролити кава на нього (тільки остудіть напій трохи наперед) або розсипати паперу перед ним. Обов'язково вибачтесь і запропонуйте пригостити його чашкою кави в знак прощення. Можете розіграти сценку, що ви переплутали його зі старим або давнім знайомим.
 • Після знайомства завжди продовжуйте з ним вітатися. Так, першою. Адже він теж може боятися проявляти ініціативу. І завжди посміхайтеся! Це люблять всі, а хлопці тим більше. Якщо ви з ним досить близько знайомі, тоді атакуйте «поцілунками» в щічку в знак вітання і прощання.
 • Намагайтеся налагодити з ним не тільки зоровий контакт. При можливості ненавмисно доторкніться до руки, ліктя або будь-якої іншої частини тіла в межах розумного.
 • Говорите хлопцеві компліменти! Вони їх люблять не менше дівчат. Не потрібно читати йому мемуари про його красу, просто оцініть біцепс, який накачав короткий час. Або оцініть жарт, гарну сорочку, що він купив (а значить, у нього гарний смак).
 • Переходьте до головної частини атакипрохання про допомогу. Для чоловіків чути таке з вуст жінки, немов «бальзам на душу». Навіть якщо ви і самі справлялися з подібним завданням. Попросіть, наприклад, чоловіка донести вам сумки або дістати якусь річ з верхньої полиці.
Сподобатися чоловікові
 • Обов'язково хваліть! Цим ви відразу наблизите чоловіка до себе на 10 кроків вперед. Ще не забувайте, що чоловіки люблять їжу. Тому, при можливості (і за умови, що ви достатньо добре знайомі) продемонструйте свої кулінарні таланти.
 • Також не забувайте грати з чоловіком «кішки-мишки». На першому тижні ви з ним вітається, ненав'язливо спілкуєтеся або хоча б цікавитеся, як справи. А на другу – ігноруєте.
 • Також невелика емоційний струс підштовхне чоловіка до активних дій, якщо ви все будете робити шкереберть. Тобто, де він чекає похвали, критикуйте. А ось у протилежній ситуації, навпаки, похваліть. Це плутанина допоможе підштовхнути чоловіка дізнатися вас ближче.
 • Викличте у нього ревнощі. Фліртуйте з іншими хлопцями, тільки не перестарайтеся. Інакше він просто поступиться місцем іншому. Досить просто показати, що ви цікава і приваблива особистість.

Але найголовніше правило, що стосується хлопців і дівчат – це залишатися собою і не одягати ніяких «масок». Будьте впевнені в успіху, і ви обов'язково досягнете!

Відео: Як познайомитися з хлопцем для серйозних стосунків?