Як правильно і красиво підпилювати нігті квадратної, мигдалеподібної, овальної форми на руках?

Правильне підпилювання нігтьової пластини — це не тільки їх краса, але й здоров'я. Користуючись корисними порадами даної статті, ви зможете в домашніх умовах завжди робити акуратний і ідеальний манікюр.

Зміст

Правильне підпилювання нігтів, основні помилки

Якщо деякі жінки воліють робити манікюр у салонах, то більшість все-то намагаються доглядати за нігтями в домашніх умовах. У кого-то це виходить у вищій мірі професійно, а хтось страждає, роблячи величезну кількість помилок.

Найпоширеніші помилки, які здійснюють жінки під час підпилювання нігтів:

 • Більшість жінок використовують низькоякісні пилочки і тому їх не завжди радує результат виконаної власноруч роботи. Вибір в сучасних магазинах досить великий і найчастіше жінки купують пилку, абсолютно не замислюючись про те, що вона здатна зробити з нігтями. Слід знати, що чим грубіше пилочка, яка б розрекламована вона б не була, тим більше ймовірність того, що вона залишить на поверхні пластини мікротріщини. Мікротріщини надалі стають початком поломки нігтя. У побуті, коли на ніготь потрапляє волога або він вдаряється об поверхню, цілком реально отримати злам. Слід віддавати перевагу скляним і керамічним пилочкам. Звичайно ж вони дорожче, але в підсумку, вони зможуть радувати вас позитивним результатом. Так само намагайтеся завжди користуватися пилочкою для полірування нігтів, яка ефективно згладжує всі краю нігтя, затираючи тріщинки
 • Ще одна помилка — підпилювання нігтів з шаром лаку. Таке заняття цілком реально може спровокувати расслойку нігтьової пластини. Якщо ж необхідність підпилювання дуже велика, то зробити це потрібно дбайливим кількома рухами, всього лише вилучивши гострий кінчик. Така подпилка допоможе нігтя не чіплятися за одяг, волосся і колготки, вирішуючи багато ваші проблеми і позбавляє від неприємних ситуацій
 • Груба помилка — підпилювати нігтики просто від нудьги. Занадто часті впливу на ніготь, вібрації пилочки і мікро тріщинки приведуть ніготь в плачевний стан. Пам'ятайте, що якісне підпилювання нігтів необхідно проводити лише раз на тиждень
 • Істотної шкоди можна завдати нігтя, якщо постійно відволікатися від його підпилювання. Звичайно ж так ви зробите процес більш цікавим, але за переглядом телевізора, розмовами з близькими і просто відриваючи очі від рук, ризикуєте травмувати ніготь, що призведе до його розшарування та зламу
 • Велике значення має технологія підпилювання, адже звичайні руху «туди-сюди» протиприродні самій структурі нігтьової пластини. Якщо ви не хочете нашкодити нігтя, рухи слід робити від краю до центру
 • Не можна підпилювати мокрі нігті, так як в такому стані вони більше, ніж сухі схильні до травм, нанесеним пилкою. Особливо грубою помилкою вважається споконвічна відмочування рук у ванночці і подальше підпилювання
 • З інших помилок слід відзначити такі порушення, як: використання пилочки, як інструменту не лише для нігтів (їй можна пиляти лише нігтьову пластину, інші поверхні її псують), глибоке підпилювання боків нігтьової пластини (таке підпилювання залишає тріщини на ще не виросло нігті і прирікає його на злам), неправильне утримання пилочки
як слід правильно підпилювати нігті?

Як правильно підпилювати нігті на руках овальної форми?

Мабуть, немає такої жінки, яка жодного разу не підпилювала свої нігтики для додання їм більш естетичного вигляду, акуратності і практичності. Але крім того, що потрібно вміти підпилювати, важливо знати і особливості пилок, технік і способів.

Існують певний загальноприйняті форми нігтів, які намагаються дотримуватися жінки: квадратні, овальні, мигдалеподібні. Сучасні нігті — це натуральні нігтьові пластини і нарощені спеціальним матеріалом. У будь-якому випадку, вони потребують уваги та догляду.

основні форми нігтів

Овальна форма нігтя — дуже жіночна. Це класичний варіант надання форми нігтьової пластини, Така форма може навіть ефективно візуально подовжити пальці.

Надати овальну форму нігтя не складно:

 • Зробіть якісний манікюр: видаліть лак з поверхні пластини, зробіть чистку нігтя, видаліть кутикулу і задирки
 • Візьміть пилку і спершу плавними рухами в одну сторону підпиляєте краю нігтьової пластини з боків до центру
 • Важливо знати, що рух пилочки слід припиняти приблизно за дві (можна трохи більше) міліметра до середини нігтя
 • Якщо по центру нігтьової пластини залишається досить гострий кінчик, заокруглюйте його в кінцевому результаті горизонтальними рухами
 • Пилочкою для полірування затріть краю, щоб зробити їх м'якими і покатистыми ,а так же уникнути мікротріщин

Відео: «Як змінити форму нігтів ОВАЛ?»

Як підпиляти нігті мигдалеподібної форми?

Мигдалеподібна форма — не просто красива форма для нігтя, це самий жіночний, модний і популярний спосіб виділити свої руки. Така форма візуально подовжує пальці, робить їх витонченими, «котячі» грайливими і красивими.

У чомусь мигдалеподібна форма нагадує кігтик. Цей кігтик додає жінці шарму та робить її натуру більш пристрасною. Зараз дуже популярний французький манікюр на нігтях мигдалеподібної форми і однотонний червоний або чорний базовий колір.

Таку форму можна сміливо назвати класичною, адже вона існує дуже давно, але не разу не втратила своєї актуальності. Варто відзначити, що мигдалеподібні нігті не повинні мати будь-яких гострих кутів, як це спостерігається у самого горіха мигдаль. Однак краєчки такого кінчик нігтя і більш вузькі, якщо порівнювати лунку пластини.

Не професіоналові змоделювати таку форму на нігтях буде досить складно. У цій справі потрібна точність, так ви отримаєте красиву форму і не зробите пластину занадто гострою. Найстрашніше ж важке, на думку жінок, зробити однаковими абсолютно всі нігті.

нігті мигдалеподібної форми

Ще однією особливістю даної форми є наявність достатньої довжини нігтя. Занадто короткі нігті змоделювати не вдасться. Ідеальна довжина такого нігтя повинна бути порівняй самого ложа.

Технологія надання нігтям мигдалеподібної форми:

 • Насамперед проведіть ретельний манікюр, видаливши всі забруднення з нігтя, лак, кутикулу і задирки
 • Надання мигдалеподібної форми передбачає початкове формування квадратного нігтя. За допомогою манікюрних ножиць обріжте кінчики нігтів рівною лінією
 • Пилочкою запиліть гострі кути з обох боків. Таким чином ніготь знайде форму трапеції простягнутою
 • Більш м'якою пилкою слід пом'якшити краю пластини і надати нігтям більш остаточну форму, здавлюючи кути. Ніготь поступово набуде мигдалеподібну форму

Відео: «Форма нігтя мигдаль»

Як правильно підпилювати нігті квадратної форми?

На ряду з мигдалеподібної, форма квадрата залишається так само однією з найпопулярніших. Такі нігті йдуть практично всім пальцях, тонким і повним. На таких нігтях відмінно виглядає як французький манікюр, так і будь-який інший дизайн. Додати квадратну форму натуральним нігтям набагато складніше, ніж нарощенным, але це цілком реально.

квадратні нігті

Технологія створення квадратних нігтів:

 • Зробіть якісний манікюр: видаліть лак з поверхні пластини, зробіть чистку нігтя, видаліть кутикулу і задирки
 • Довжину нігтя слід вкоротити до бажаного розміру, при цьому намагатися лінію робити як можна більш рівною і поздовжньої осі пальця
 • Починати пиляти ніготь слід, тримаючи пилку паралельно пальця, щоб пліч було максимально рівним
 • Такий опил повторюється і на протилежному боці пальця
 • Виконайте горизонтальний опил нігтя, надаючи йому форму квадрата
 • Є три види квадратних нігтів: гострий квадрат, м'який квадрат, - круглий квадрат. Кожна форма залежить від того, як плавно ви спиляєте гострі кути з боків

Відео: «Як зробити квадратну форму нігтів? Як правильно підпилювати нігті?»

Чи можна і як підпилювати нарощені нігті?

Багато питань з приводу подпилки виникає у жінок, які нарощують нігті в салонах. Такі нігті так само не застраховані від того, що в будь-який момент можуть зламатися, тріснути або утворювати гострий кінчик, який може чіплятися за волосся і одяг.

Уникнути цих неприємностей можна, якщо обережно підпилювати нарощені нігті. Робити це можна, але дуже акуратно. Справа в тому, що занадто грубе відношення до нігтів і підпилювання їх не якісним інструментом, зможе привести їх до розшарування, коли матеріал буквально відриває шар пластини, до якої він прикріплений.

Важливо знати, що підпилювати такі нігті слід виключно спеціальною пилкою. Для цього вам знадобиться пилка абразивного зразка, яка продається у відділах нейл арту та манікюру. Така пилка може мати кілька сторін різної жорсткості.

підпилювання нарощених нігтів

Як правильно підпиляти нігті з гель лаком і шелаком?

Підпилювати нігті з лаком або шелаком можна ,але робити це слід досить м'якою пилкою. Використовувати тверді абразивні, великі і металеві пилки не можна тому, що вони просто напросто зможуть зірвати шар покриття і призвести до відшарування нігтя.

Пошкоджений ніготь буде на багато тонше і буде схильний до частих зламів і утворенням мікротріщин. Підпилюйте такі нігті дуже повільно і акуратно, тому як, якщо ви будете робити це в поспіху і невміло — ризикуєте зіпсувати весь манікюр.

пилка для нігтів з різною жорсткістю і поліруванням

Чим підпиляти нігті, якщо немає пилочки?

Трапляються такі ситуації, коли ламається ніготь раптово, а спеціальної пилочки під руками просто немає. Якщо попереду у вас ще дуже багато справ, вам слід знайти відповідний предмет, здатний замість пилочки згладити краї зламаного нігтя. Для цього може знадобитися:

 • Звичайна монета, бічна частина якої (ребро) має ребристу поверхню
 • Цегляна стіна — м'яка пилочка для нігтів, але вона може вплинути на те, що ваш ніготь набутий рудий колір
 • Асфальт — більш жорстка поверхню, але вона так само ефективна здатна усунути гострий кінчик на нігті

Вчасно доглядайте за своїми нігтями, завжди стежте за їх формою і прислухайтеся до рекомендацій по домашньому подпиливанию. Якщо ви будете піклуватися про красу своїх нігтів, вони так само будуть радувати вас своїм здоров'ям і фортецею в будь-яких ситуаціях.

Відео: «Підбір форми вільного краю нігтя»