Прикмети, забобони, магія на День народження, пов'язані з подарунками, привітаннями, погодою, збігом зі святами. Що можна і потрібно робити перед Днем народження, в День народження, після Дня народження, а що не можна: прикмети

Стаття розповість вам про те, які існують прикмети і як до них варто прислухатися.

Зміст

Перший День народження 1 рік: прикмети

Маленька дитина не тільки бачить і розуміє деякі речі набагато сильніше він здатний відчувати ауру, яка оточує його. Коли малюк святкує свій перший рочок – це велика подія для всієї родини, тим не менш, слід знати про те, що цієї дати супроводжує багато прикмет і повір'їв, пов'язаних з подальшим життям малюка.

Перша прикмета – тест на визначення особи та виду діяльності дитини в майбутньому. Подібним заняттям здавна прийнято було не тільки розважати гостей, але і передрікати щасливе майбутнє малюкові, захищаючи його від можливих проблем. Зробити такий тест зовсім не складно:

 • Заздалегідь підготуйте предмети, які б символізували вид діяльності (наприклад, книга – знання, олівець – творчість, клубок – затишок і так далі).
 • Розкладіть всі ці предмети по колу, на одно відстані від центру і один від одного.
 • Дитина не повинен спостерігати за тим, що ви робите. В певний момент просто посадіть його в центр кола.
 • Завдання дитини – вибрати один предмет і потягнутися до нього. З обраного предмету батьки тлумачать майбутнє.

ВАЖЛИВО: Подібне заняття, швидше – народна прикмета і виконувати її зовсім не обов'язково, адже тлумачення не має 100% гарантії.

Особливої уваги заслуговує стрижка малюка рівно день його першого року. Цього вимагають не лише народні, а й християнські звичаї, а їх недотримання передрікає не самі приємні події.

Прикмети про стрижку малюка в 1 рік:

 • Першу «стрижку» дитини повинні робити хресні
 • Выстригать слід рівно чотири локони
 • Локони выстригаются на маківці у формі хреста: спереду, з боків і ззаду.
 • Локони можна викидати
 • Локони хрещена мати перев'язує червоною ниточкою
 • Локони віддаються на зберігання матері, яка повинна тримати їх у себе до весілля своєї дитини, а потім передати їх сина або дочки, як оберіг.
 • Після такої символічної стрижки можна було робити на голові дитини будь-які інші стрижки.
 • Вважається, що робити будь-яку стрижку до року – погана прикмета для дитини: він буде хворіти, не буде спокійним і слухняним.

ВАЖЛИВО: Перший рік прийнято святкувати бурхливо і шумно, веселий свято – щасливе життя малюка. На перший свято дня народження потрібно запрошувати багато гостей.

Прикмети на 1 рік

Як правильно відзначити День народження: прикмети дня

Здавна існує прикмета (але мало хто на неї звертає увагу) обдаровувати не тільки іменинників подарунками, але й гостей, які прийшли на свято. Така прикмета виникла неспроста і несе в собі силу приносити винуватцеві торжества багатство і достаток. В наші дні подарунки для гостей замінилися пишним столом і частуваннями.

Кожному відомо, що без торта жоден день народження – не свято. Це не даремно, адже пекти пиріг прийнято було ще дуже давно. Це частування «пророкувало» імениннику щасливий рік. Пирогом (тортом) потрібно було пригостити усіх гостей, друзів і рідних, хто привітав. А вітати в цей день було прийнято від душі, щиро і тільки гарними словами. Вважається, що тости і побажання в цей день по-особливому сильні і мають великі шанси збутися.

Свічки на святковому торті – ще одна позитивна прикмета і вона так само взяла свій початок в давні часи. Вважалося, що при народженні небо дарує людині зірку і та гасне, коли той вмирає. Запалені свічки на торті символізують зірки на небі. Так само вважається, що дим, який відлітає з задутий свічок під час загадування бажання, долітає до небес, де Ангел Хранитель і допомагає його виконати.

Інші прикмети на День народження:

 • Задутые разом всі свічки – хороша прикмета, передвіщає здійснення загаданого бажання.
 • Кілька свічок не погасло – прикмета віщує неповне або часткове здійснення бажання.
 • Друзі або близькі люди допомогли задути свічки – це означає, що рідні та інші допоможуть вам у здійсненні бажань.
 • Кількість свічок – деякі числа мають негативну енергетику і тому особливе кількість свічок ставити на святковий торт можна (а саме: 40, 9, 13, 99, 100 і 51, а так само 21). Якщо ви хочете поставити свічки, просто придбайте свічки у формі цифри.
 • Не можна відзначати 49 років – все тому, що числа 40 і 9 мають негативну енергетику (енергетику поминок). Святкуючи дату, ви ризикуєте накликати на себе біди і хвороби.
 • Кількість гостей на святі не повинно бути рівно парна кількість гостей, це погана прикмета, особливо якщо така кількість людей сидить за столом. Так само не слід дотримуватися числа 13 у кількості гостей.
 • Гроші – в день народження не можна займати і віддавати гроші імениннику, це слід зробити до або після дня народження. Ця прикмета віщує проблеми зі здоров'ям.
 • Перевдягання – навіть якщо вас хтось випадково забруднив за столом, імениннику не можна переодягатися. Якщо ви зніміть одяг, в якій вам побажали багато хорошого – ви все це втратите.
 • Раніше дати – найголовніша прикмета застерігає святкувати свої іменини раніше дати. Таке святкування подарує вам проблеми зі здоров'ям або навіть смерть, а от пізніше можна.
 • Не можна пекти млинці – вважається, що це блюдо поминальне і в свято воно може зіпсувати вам здоров'я.
 • Зустрічати свято хворим – погана прикмета, пророкує вам хвороби на цілий рік.
 • Розбилася посуд – прикмета не погана, а навпаки хороша, але тільки якщо ви не викинете осколки в сміття саме в цей день. Викидати їх слід на наступний.
 • Виносити сміття – не можна в цей день, краще зробити на наступний. З цієї ж причини слід робити порядок заздалегідь.
Вірні прикмети на День народження: до чого прислухатися?

Що не можна дарувати на День народження: список, прикмети

Щоб не накликати на себе біду, слід прислухатися до прикмет, які пророкують майбутнє і події з того, які подарунки приносять іменинникам.

Прикмети і тлумачення:

 • «Передаривание» подарунків – погана прикмета, особливо якщо ви даруєте те, що колись подарували вам. Таким чином ви віддаєте людині свою енергетику.
 • Ножі та інші гострі предмети – дарувати не можна, щоб не зіпсувати відносини з людиною, не накликати на нього хвороби і нещастя.
 • «Порожні» подарунки – мова йде про ті речі, в які можна щось подарувати (гаманці, сумки, рюкзаки, вази, посуд і так далі). Якщо ви даруєте «порожній» подарунок, ви даруєте «порожню» життя, тому обов'язково покладіть всередину який-небудь маленький сувенір: брелок, листівку, шоколадку і т. д.
 • Монетка – якщо покласти всередину свого подарунка монетку (одну або кілька), ви подаруйте близькій людині багатство і достаток.
 • «Привязывающие» подарунки – вважається, що ряд предметів слід отримувати в подарунок від коханої людини. Такі подарунки «прив'язують» людей один до одного (краватка, ремінь, підтяжки і так далі).
 • Намисто і перли – такі подарунки подарують людині сльози, як і хусточку.
 • Дзеркало і гребінець – такі подарунки слід приймати з обережністю, даючи взамін за них символічні гроші.
 • Квіти – приймати в подарунок слід лише ті букети, в яких непарна кількість квітів. Якщо ви виявили парне – зламайте і викиньте одна квітка, або ж весь букет.
Що можна, а що не можна дарувати на День народження: прикмети

Подарувати годинник, перстень, квітка, гаманець, ікону на день народження: прикмети

Прикмети і тлумачення:

 • Подарувати годинник – вважається, що такий подарунок тільки «прискорить» вашу сварку і розставання з тією людиною, з яким ви їх даруєте. Однак якщо ви даруєте ювелірні годинники з благородного металу і каміння, то для того, щоб уникнути негативних наслідків, просто попросіть дати вам символічні гроші.
 • Подарувати квіти – дарувати квіти в таке свято вважається доброю прикметою, дарувати потрібно тільки непарна кількість квітів, якщо квітка кущової (велика кількість бутонів), вважаються гілочки.
 • Подарувати гаманець – дарувати порожній гаманець до безгрошів'я. Дарувати цей предмет особистого користування слід тільки, поклавши в нього гроші, ладі найменші, але краще всього – червону купюру.
 • Подарувати ікону – хороша прикмета, предрекающая людині щасливе і радісне життя. Вибирати ікону слід, порадившись зі священнослужителем, можна вибрати іменну ікону.
 • Подарувати кільце – дарувати обручки одне одному можуть тільки подружжя, так само дарувати кільця дозволено батьків своїй дитині. В іншому випадку, такий подарунок носить в собі негативну енергетику і може принести імениннику самотність.
Подарунки і їх значення: прикмети

Чому не можна відзначати 33 роки і 40 років?

Існує два кордону в житті людини, дві дати, які не слід за прикметами і повір'ями відзначати. Мова йде про 33 і 40 роках життя. Справа в тому, що прикмета бере свій початок в православ'ї, адже саме у віці 33 років помер Ісус, тому віруючі люди так бояться цієї події. Якщо це зробити, то на людину можуть «впасти» смутку і біди, порівняти з муками Христа.

З іншого боку, не добре святкувати 40 років. Це число так само має негативне значення і енергетику смерті, адже саме на 40-й день прийнято поминати близьких, які пішли з життя. У 40 років можна приймати поздоровлення, але застілля і гостей – не бажано, щоб не накликати на себе біди.

Чому не можна відзначати День народження і вітати з ним заздалегідь?

День народження – це не просто свято подарунків і сюрпризів. Вважається, що в цю дату енергетика людини слабшає тому, що навколо нього накопичуються духи покійних предків. Саме тому людство вірить у прикмети, які намагаються убезпечити їх від поганих подій і проблем.

Святкувати завчасно свої іменини – нарікати на себе хвороби і смерть, адже заздалегідь можна організовувати тільки поминки (до річниці смерті мається на увазі). Якщо ви не можете відзначити своє свято день в день, краще перенесіть його на добу пізніше – це, як раз, прикмета хороша!

Прикмети про те, коли краще святкувати день народження

Що не можна робити перед Днем народження і в День народження: прикмети

Що не можна робити перед Днем народження і дату свята:

 • Бувати на поминках – це приверне до вас енергетику смерті і може посприяти хвороб, в кращому випадку. Слабка енергетика людини в цей час вбере в себе багато негативного.
 • Бувати на похоронах – так само як поминки, смерть людини може погіршити ваше самопочуття і накликати у ваше життя багато зла, а також проблем і хвороб.
 • Позичати гроші – заздалегідь це можна робити, але не бажано. Бажано брати гроші у того, кому ви довіряєте і любите (у рідних людей).
 • Спілкуватися з жебраками, давати їм гроші – ви можете ввібрати в себе негативну енергетику і випробувати ту ж долю, що і знедолена людина.
 • Бути в лікарні (за день і в день) – в таких закладах панує гнітюча атмосфера, яка може погано на вас вплинути.
 • Повертати борг – так ви зможе залучити на себе безгрошів'я.
 • Мити підлогу в день свята – прикмета приваблює смерть і хвороби.
 • Виносити з дому речі та сміття в день свята – щоб бути здоровим і повним сил робити цього не варто.
Чого не слід робити в День народження: прикмети

Прикмети після Дня народження: 12 днів

Вважається, що свято в честь народження людини слід святкувати далеко не один день. Значущими для людини є наступні 12 днів після дати:

 • День 1 – призначений для того, щоб ви самі себе «похвалили» за свої досягнення. Це принесе вам впевненість в собі.
 • День 2 – необхідний для того, щоб ви поліпшили своє енергетичне поле, в цей день потрібно займатися тим, що дарує вам задоволення.
 • День 3 – необхідний для того, щоб ви очистилися від негативу, щоб була можливість впустити в життя щось нове і «свіже».
 • День 4 – необхідний для зміцнення родинних зв'язків, день варто провести в колі сім'ї.
 • День 5 – необхідний для того, щоб налагодити відносини з друзями і колегами, можна влаштовувати вечірки, відвідувати розважальні заклади.
 • День 6 – необхідний для відновлення здоров'я, займіться очищенням організму і спортом, зробіть розвантажувальний день.
 • День 7 – необхідний для того, щоб налагодити стосунки з коханою людиною, проведіть день в романтичних події.
 • День 8 – в цей день слід читати замовляння і молитву для зміцнення здоров'я і набуття впевненості в собі.
 • День 9 – в цей день слід возз'єднатися з природою, щоб знайти гармонію, спокій і здоров'я.
 • День 10 – необхідний для того, щоб ви могли спланувати свою кар'єру і досягти бажаних цілей в житті.
 • День 11 – в цей день слід позбавитися від всього непотрібного, щоб привернути до собі позитивну енергетику та скинути негатив.
 • День 12 – необхідний для того, щоб ви попросили вибачення у всіх тих, хто вас образив і у Бога за свої гріхи.
Дванадцять днів після Дня народження: прикмети

День народження на Великдень, Масницю, в Прощену неділю: прикмети

Народитися в релігійне свято – велика удача. Вважається, що така дата буде берегти людину від зла та хвороб. Вірити в це чи ні – особиста справа кожного.

Прикмети:

 • Народитися на Масляну – бути веселою і життєрадісною людиною.
 • Народитися на Великдень – бути здоровим і доброю людиною все життя.
 • Народитися в Прощену неділю – робити добро і славиться цим.

Народити в свій День народження: прикмети

Вважається, що якщо мати народжує дитя у свій День народження – вона передає йому всю свою долю, своє щастя і везіння. Вважається, що така дитина буде коханим і щасливим, буде обожнювати і поважати мати все своє життя.

Дощ, сніг, сонце, гроза в День народження: прикмета

Вважається, що погодні умови, як ніщо краще передбачають імениннику долю в День народження. Зверніть увагу на погоду за вікном і истолкуйте, як пройде наступний рік.

Прикмети і тлумачення:

 • Дощ – до щастя і багатства
 • Сніг – до прибутку і випадковим підробіток
 • Завірюха – до великої кількості справ та роботи
 • Мороз – багато складних моментів у житті
 • Сонце – щасливе і добре майбутнє
 • Веселка – приємне і значуща подія, радість
 • Сильний вітер – великі життєві зміни
 • Ожеледиця – до труднощів

Стригтися в День народження: прикмети

Стригтися у свій День народження – погана прикмета. Вважається, що таким чином людина «обрізає» свою енергетику, тим самим зменшуючи енергетичне поле. В слабке енергетичне поле «вриваються» хвороби, невдачі та невезіння. Стригтися слід за кілька днів до або після дати.

Які прикмети супроводжують свята?

Весілля День народження: прикмети

Весілля День народження – погана прикмета, вважається, що кожна з цих подій має мати свою окрему дату, щоб не порушити енергетику людини і не привернути до себе невдачу. Прикмета так само відноситься до таких подій, як весілля і сватання.

Місячні в День народження: прикмети

Період менструації для жінки – це час «очищення». Разом з тим, що очищається організм, стає вільніше і легше душа людини. Місячні в День народження – хороша прикмета, яка обіцяє жінці позитивні зміни, здоров'я та удачу.

Повний місяць у День народження: прикмети

Щороку свято випадає на різні фази місяця і тому прислухатися до прикмет. День народження на убуваючу Місяць принесе вам втрати і грошові витрати, свято на зростаючу Місяць подарує достаток і везіння, а в повний місяць – гармонію, успіх і здоров'я.

У День народження смерть близької людини, похорон: прикмети

Будь-яка смерть дату вашого народження вважається поганою прикметою. Так, доля вам як би «натякає» про те, що у вашому житті будуть негативні та неприємні події. Щоб хоч якось поліпшити свою енергетику, намагайтеся обмежити своє спілкування з родичами померлого, не дивіться на померлої людини, не ходіть на цвинтар і на похорон.

Хороші і погані прикмети на День народження: тлумачення

У День народження захворіти і бути в лікарні: прикмета

Як вже говорилося, лікарня – це той будинок, який накопичує в собі тільки негативну енергетику. У День народження слід ретельно уникати лікарню, якщо ж ви захворіли – це теж погана прикмета, яка обіцяє вам складний рік та ослабшее здоров'я.

Прикмета: зупинився годинник на День народження

Зупинилися годинник – це завжди погана прикмета, якщо це сталося в День народження – вам слід звернути увагу на своє здоров'я і спосіб життя. У найближчі 20 днів захистите себе від поїздок, покупок, великих витрат грошей і зустрічей з малознайомими людьми, щоб не накликати на себе біди.

Митися в День народження: прикмети

Митися в День народження – це зовсім не погано, більше того, робити це слід з радістю і добром на душі. Приймаючи ванну або душ, просіть у Бога здоров'я і вірте, що ви змиваєте з себе весь негатив, що накопичився за рік.

Плакати, сльози в День народження: прикмета

Плакати в День народження від смутку і нещастя не можна, щоб не накликати на себе горя і проблем в майбутньому році. А от сльози радості – зовсім інша прикмета. Вони принесуть багато позитивних подій і зустрічей з приємними людьми.

Які змови і молитви читати в День народження?

Щоб поліпшити своє енергетичне поле, знайти здоров'я і гармонію, отримати Божу благодать, слід читати в День народження молитви і замовляння. Робити це слід з гарним настроєм, довіряючи кожному слову і вірою у щасливе майбутнє.

Молитва на День народження
Змова на День народження

Відео: «Ритуали, обряди і змови в День народження»