Як дізнатися дату народження користувача Вконтакте?

Хочете дізнатися дату народження людини з мережі. Давайте дізнаємося, як це можна робити.

Інтернет створює ілюзію анонімності у активних користувачів соціальних мереж, і багато прагнуть захистити себе від надмірної уваги інтернет-спільноти, приховуючи свої вік і дату народження. Але якщо ви хочете дізнатися такі відомості про кого-небудь з власників облікового запису ВКонтакте, то поспішаємо вас порадувати: немає нічого неможливого!

Можливо, це і не дуже етично – розкривати персональні дані, приховані від широкої громадськості (це робиться в розділі налаштувань приватності), але ви з легкістю зможете це зробити, якщо виконайте алгоритм, записаний нижче.

Як дізнатися дату народження передплатника спільноти?

Якщо ви хочете з'ясувати, скільки років власника профілю в ВКонтакте і коли у нього День народження, то насамперед потрібно зайти на його сторінку в соцмережі і знайти реєстру спільнот і пабликов, членом яких він є, а потім відкрити будь-який пункт з даного списку.

  • На що відкрилася сторінці групи або пабліка потрібно відкрити реєстр його членів або передплатників, де в пошуковому рядку потрібно вбити ім'я цікавить вас людини.
Вибираємо групу
Вибираємо учасників
  • Коли він з'явиться в пошукових результатах, можна починати фільтрацію віку у відповідному розділі (там, де вік вказується «до...»). Підбираючи вручну вік, стартуйте від максимального значення, і коли ім'я людини з результатів зникне, значить, ви вгадали! (Тобто якщо потайний користувач при реєстрації вказав, що йому 35 років, а ви набрали в розділі пошуку вік «до 34», то його ім'я зникне зі списку знайдених).
Вибираємо
Підбираємо точно

Подібним чином можна з'ясувати і дату народження, по черзі вказуючи числа і назви місяців: при неправильних значеннях ім'я потрібного користувача знову ж буде зникати зі списку результатів пошуку.

Як дізнатися дату народження користувача, якщо він не перебуває у спільнотах?

Якщо тяжіє до приватності користувача не є членом або передплатником пабликов або груп (що дуже малоймовірно!), то не варто опускати руки.

  • Вбийте дані людини в пошуковий рядок соцмережі і увійдіть на його сторінку.
Шукаємо
  • Зайшовши на посилання «Люди», пропишіть всю інформацію про власника облікового запису, який ви володієте і впевнені у її достовірності (типу місця проживання, навчання і так далі), а потім за вище описаною схемою почніть підбирати вік і дату народження.
Шукаємо

Звичайно ж, розробники ВКонтакте подбали про збереження персональних даних своїх користувачів, тому якщо людина всерйоз вирішив приховати свій вік і дату народження, то йому це вдасться.

Відео: Дізнатися дату народження людини Вконтакте