Прикмети про фіалку: як квітка впливає на особисте життя — користь і шкода в будинку, значення квітки по фен-шуй. Прикмети про садових фіалках

Фіалку часто можна зустріти в будинку і саду, але давайте довідаємося, чи безпечно мати її вдома з точки зору прийме.

Фіалка – найпопулярніший квітка серед любителів рослин і квітів. Враховуючи те, що сортів фіалок можна нарахувати понад 500 видів, особливого догляду не потребують, вдома або на дачі можна зробити цілу композицію з цих яскравих маленьких квіточок. Так само вони стануть прекрасним доповненням до будь-якого інтер'єру.

Прикмети про фіалку: як квітка впливає на особисте життя?

Континент, де вперше був знайдений цей квітка – Африка. За довгі століття рослина пристосувалося до тутешніх кліматичних умов, і радує око більшості садівників. Безліч легенд і казок ототожнюють з фіалками. Так само чимало прикмет і повір'їв відносять до цієї квітки.

Фіалка дарує будинку затишок, душевну гармонію, благополуччя і сталість. Її здатність вбирати негативну енергетику наповнює дім радістю і веселощами.

Садівники знають плекають і люблять настільки чудова квітка. Але з особливою обережністю ставляться до нього молоді дівчата, вони намагаються уникати і обходити стороною сенполію. Все це з-за легенд і поганих прикмет, пов'язаних з цією квіткою, який стосується особистого життя дівчат.

Про квітку

Згідно з основною прикметою про фіалку суворо заборонено розводити вдома будь-які види, щоб не накликати на себе самотність. Будь-які спроби зустріти кохану людину будуть провальними і не принесуть ніякого результату. Фіалка буде служити бар'єром до особистого щастя. Ні одні відносини не дійдуть до весілля.

 • Багато досвідчені квітникарі стверджують, що фіалка навпаки робить шлюб міцнішим, а романтичні стосунки ще більше запалює. Основне завдання цієї квітки створювати затишок, і зміцнювати любов у домі.
 • Тільки від душевного стану залежить, чи буде дівчина одна, чи знайде вона свою другу половинку, а не від квітки. Лише позитивний і оптимістичний настрій здатний зруйнувати всі легенди і прикмети.
 • Людей, які налаштовані песимістично, не врятує навіть викинутий квітка з дому.

Згідно думку психологів варто полюбити фіалку, оберігати її і доглядати, тоді вона обдарує вас безцінним подарунком і змінить життя на краще.

З негативних повір'їв є відомості, що сенполія вносить розлад у сімейні відносини між люблячими людьми. Фіалка наділена дуже сильною жіночою енергією. В будинку, де знаходиться ця квітка, у чоловіків починають переважати жіночі якості. А дівчата втрачають віру в себе і думають, що нічого не вміють, і не можуть нічого в цьому житті. У часи наших предків фіалки несли на цвинтар. Від туди і пішла прикмета, що фіалка в будинку приносить нещастя.

Прикмети
 • Згідно приймете про фіалку, вона здатна творити чудеса і володіє неймовірною силою перетворювати негативну енергію в позитивну. Фіалка в момент цвітіння приносить любов до сім'ї, а маленькі паростки покращують матеріальне становище. Так само прийнято ставити сенполію біля ліжечка малюка, щоб він ріс здоровим і сильним.
 • На світанку на початку тижня варто зірвати сенполію, щоб як можна швидше зустріти другу половинку. Прикмета спрацює швидше, якщо квітка подарує дівчині жінка в шлюбі.

Якщо заміжня жінка помітить зміни кольору бутонів рослини, то варто відразу бігти в аптеку за тестом на вагітність. Згідно приймете про фіалку скоро в будинку буде малюк.

Квіткова прикмета

Фіалка також здатна налагодити стосунки в колективі, коли там назріває конфліктна ситуація.

Прикмети про фіалку: користь і шкода в будинку

Будь-яка рослина володіє як позитивними, так і негативними якостями.

Шкода:

 1. Кожній рослині потрібен догляд інакше воно загине. Хворе рослина не буде дарувати позитивну енергію, адже воно і так виснажене і ніякої користі від нього не буде. Всьому виною сама людина.
 2. Людям, які вірять в легенди і забобони не варто купувати і дарувати фіалки. Вони будуть постійно думати, що щось погане має відбутися і ще більше нагнітати обстановку і накручувати себе. А адже всі негативні думки притягують тільки погане.
 3. Проблеми з самопочуттям будуть у малюків і домашніх улюбленців, якщо вони захочуть спробувати ці яскраві квіти.
Шкода і користь

Користь:

 1. Сенполія оберігає будинок від шкідників: мурах і тарганів.
 2. Запах, що виходить від фіалок, благотворно впливає на психічний стан малюків. Вони стають спокійними і податливими.
 3. Фіалка наділена позитивною енергією, якою ділиться з оточуючими. Люди здатні в наслідок згорнути гори.
 4. Наявність великої кількості сортів допоможе вам вибрати найбільш підходящі фіалки до вашого інтер'єру.
 5. Є фіалки не тільки одинарні, але ще і триколірні – братки. У світі кулінарії квітками фіалок прикрашають страви і використовують при лікуванні хвороб шкіри.

Прикмети про фіалку: значення квітки по фен-шуй

Для оптимістів і людей, які вірять у добрі прикмети про фіалку, варто в обов'язковому порядку придбати їх! Але перед тим як відправитися в магазин варто добре подумати, що ви бажаєте отримати від життя. Колір фіалки має особливе призначення і дію на людину.

 • Наприклад, біла фіалка здатна заспокоїти і втішити не тільки вас, але і всю родину і особливо малюків. Фіалка білого кольору дарує світ.
 • Фіалку рожевого або червоного кольору варто поставити на обідньому столі, щоб не допускати переїдання. Червоний колір – колір пристрасті і активного руху.
 • Фіалка фіолетового або блакитного кольору прийде на допомогу вчителям, людям творчих професій. Вони зрушаться з мертвої точки і почнуть активно творити. Вона обдарує володаря мудрістю та натхненням і запобігти конфліктні ситуації в колі сім'ї.
Про фіалках

Згідно з ученням фен-шуй – фіалка в будинку це добре. Це символ любові і взаєморозуміння. Її слід розставляти по всьому будинку, і особливо в спальні, біля ложа подружжя. Самотнім людям вона принесе любов і щастя. Так само ця квітка активно бореться з хворобами особливо у малюків.

Прикмети про фіалку: звертаємо увагу на стан квітки

В'яне квітка символізує як напружену обстановку в будинку, так і те, що за ним перестали доглядати.

Дивимося станом
 • Якщо сенполія стала гинути, згідно приймете про фіалку це значить, що хтось з домочадців сильно хворий і квітка намагається йому допомогти впорається з хворобою і підказує, що слід звернутися до лікаря.
 • Цвітіння фіалки – це до добра. За гарний догляд вона дякує вас позитивною енергією. Якщо фіалка виявилася білого кольору, то незаміжньою дівчині варто збиратися на романтичне побачення.
 • Цвітіння рожевого кольору – любов оточуючих. Синього або бузкового – вам належить важлива зустріч. Фіолетового – круті зміни в житті.

Прикмети про садових фіалках

На ділянці фіалка не відноситься до невинному квітці. На клумбі чудово виглядають дикорослі фіалки, які сприяють розвитку рухливості розуму у малюків, цікавості.

Садові сенполії запалюють колишню любов, пристрасть і сексуальність. Вони здатні підштовхнути на спонтанні рішення. Згідно приймете про фіалку, не варто висаджувати квіти поблизу води, яка створена штучно, щоб кохані не розійшлися, і не блукали в постійному пошуку чогось нового. Краще посадіть їх біля річки, так ви притягніть закоханих, їх почуття спалахнуть по-новому.

Садові

Також не варто висаджувати фіалки під віконцем молодої панянки. Не сприяє здоровому глузду. Для людей у віці ці рослини – джерело живої енергії, життєвої сили, прекрасного здоров'я і життєлюбства.

Варто пам'ятати, що будь-які недобрі забобони можна нейтралізувати, якщо думати тільки про хороше і не впускати дурні думки в голову. Якщо ви все-таки вирішили купити фіалку, забезпечте їй належний догляд, тоді подяку не змусить себе довго чекати.

Відео: Можна тримати фіалки в будинку?