Що таке час обробки замовлення на Алиэкспресс: що важливо знати? Що відбувається по закінченні періоду обробки замовлення? Як продовжити час обробки: чи можна відмовитися від покупки?

Ця стаття допоможе вам дізнатися, що таке час обробки замовлення на Алиэкспресс і як його продовжити.

Майже кожен чоловік, який набував речі на АлиЭкспресс, бачив на сторінці своєї речі такий напис: «Час замовлення закінчується через...». Що вона означає, і що важливо знати всім покупцям АлиЭкспресс, читайте в цій статті.

Що таке час обробки замовлення на Алиэкспресс: що важливо знати?

Час обробки замовлення на Алиэкспресс: як продовжити?

Якщо ви ще не зареєстровані на АлиЭкспресс, але хочете завести собі тут обліковий запис, тоді прочитайте статтю за цим посиланням. Вона допоможе швидко розібратися з етапом реєстрації та зробити своє перше придбання.

Щоб знати про всі нюанси, які можуть з'явитися на АлиЭкспресс, варто розбиратися по порядку:

 • Час обробки замовленої речі — це часовий період, який необхідний продавцю Алиэкспресс для пакування та відправлення товару.
 • Існує кілька видів обробки замовлення: швидкий — 2-3 дні (продавці працюють оперативно і тому їх товар користується популярністю у покупців), середній — 5-15 днів (вважається довгим часом, але й у таких продавців є свій покупець), тривалий — від 15 до 30 днів (такі продавці зазвичай довго на АлиЭкспресс не працюють, так як ніхто не хоче чекати місяць, поки продавець вишле бандероль).
 • Після платежу покупця, продавець повинен відправити товар. Але більшість продавців на АлиЭкспресс — це посередники, а не виробники, тому їм потрібно час, щоб після отримання вашого замовлення, банально сходити і перекупити товар у виробника.
Алиэкспресс: час обробки замовлення

Проблем під час замовлення може виникнути багато. Тому покупцям важливо знати наступне:

 • Якщо час обробки замовлення підходить до кінця, а товар ще не відправлено, то покупець може нічого не робити. Коли цей час закінчиться, гроші повернуться на той рахунок, з якого вони були списані в якості оплати за замовлення.
 • Покупець вирішив відмовитися від замовлення під час обробки. Це просто виконати у своєму акаунті. Якщо продавець з Алиэкспрессне встигне підтвердити скасування, тоді товар буде відправлений. Якщо китаєць погоджується з скасуванням, тоді гроші зараховуються на рахунок покупця автоматично.
 • Якщо необхідно змінити замовлення під час його обробки, напишіть про це продавця.
 • Товар зник разом з торговою точкою до відправлення бандеролі. Нечесні продавці намагаються обдурити покупців і схитрувати, бажаючи отримати гроші, не відправляючи товар. Але у них нічого не вийде, так як система відразу ж обчислює таких шахраїв і заносить їх в бан.

Якщо виникли ще якісь проблеми з замовленням під час його обробки, пишіть в техподдерку Алиэкспресс. Адміністратори відповідають оперативно на всі питання і швидко вирішують всі проблеми країни.

Що відбувається по закінченні періоду обробки замовлення?

По закінченні періоду обробки замовлення, система починає процес виплати грошей за товар магазину. Але це відбувається не відразу, а протягом 15 днів. Тому у покупця Алиэкспресс є два тижні на те, щоб відкрити диспут, навіть якщо часовий період обробки вже закінчився.

Як продовжити час під час обробки: чи можна відмовитися від покупки?

Існують різні причини, коли потрібно продовжити час процесу замовлення на АлиЭкспресс до закінчення часу його обробки. У даному випадку варто написати китайцеві і попросити про це. Але продавець може не читати повідомлення або просто не побачити його. Покупець має право самостійно продовжити часовий період обробки. Ось інструкція:

 • Зайдіть у розділ, в якому відображаються ваші замовлення.
 • Клікніть на номер потрібного замовлення.
 • Внизу натисніть на час з годинником і потім Продовжити час обробки», як показано на зображенні нижче.
Натисніть «Продовжити час обробки»

Все — час замовлення продовжено і ви можете спокійно очікувати на Алиэкспресс далі його доставку. Також ви можете відмовитися від замовлення, але до того часу, поки продавець ще не відправив товар. Для цього виконайте наступне:

 • Зайдіть в розділ «Мої замовлення».
 • Навпроти потрібного замовлення клацніть на «Скасувати замовлення».
 • Вкажіть причину відміни у формі, що з'явилася на наступній вкладці. Опишіть все докладно, так як від цього залежить швидкість отримання своїх грошей назад.
 • Потім натисніть «Готово».

Порада: Не ставте причину на Алиэкспресс, що продавець довго обробляє замовлення. Краще напишіть, що помилилися з кольором чи моделлю. Це прискорить процес повернення грошових коштів.

Тепер вам відомо, що таке час обробки замовлення на АлиЭкспресс і як його можна продовжити. Вдалого шопінгу!

Відео: Таймери на Aliexpress! Що це? Навіщо вони потрібні? Відповіді тут!