System error no privilege на Алиэкспресс: як перекласти на російську мову? Що значить System error no privilege на Алиэкспресс?

System error no privilege на Алиэкспресс — як перекладається, і як вирішити цю проблему?

Про Алиэкспресс знає майже кожен житель будь-якої країни світу. Тут низькі ціни і величезний вибір товару: одягу, взуття, аксесуарів, гаджетів і техніки. Будь-яка людина знайде для себе все, що потрібно.

  • Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, то прочитайте статтю на нашому сайті, як правильно пройти процедуру реєстрації і як зробити перше замовлення. Також можна переглянути відео інструкцію і потім пройти реєстрацію самостійно.
  • При оплаті замовлення на Алиэкспресс часто виникають різні помилки. Але люди навчилися їх усувати методом очищення кешу браузера або роблять невеликі інтервали часу між замовленнями. Також покупці пишуть в службу підтримки сайту.
  • Але є така помилка, яка виникає рідко: system error no privilege. Що це означає і чому не виходить оплатити замовлення? Як виправити цю помилку? На ці питання ви знайдете відповідь нижче.

System error no privilege на Алиэкспресс: як перекласти на російську мову?

System error no privilege на Алиэкспресс: як перекласти на російську мову?

При виникненні такої помилки, ніякої страшної проблеми немає. Але, щоб її вирішити, потрібно знати, як перекладається на російську мову: System error no privilege. На Алиэкспресс це означає: системна помилка сталася, процес продовжити не вийде. В цьому випадку доведеться здійснити оплату заново, але спочатку потрібно спробувати усунути її.

Що значить System error no privilege на Алиэкспресс?

Що значить System error no privilege на Алиэкспресс?

Така напис означає, що щось пішло не так. Таке буває, адже будь-який сайт має справу з різними системами у мережі інтернет. Але пам'ятайте, що проводити повторну процедуру оплати потрібно, якщо ви переконалися в тому, що усунули проблему, і гроші з рахунку не зняті, тобто стан вашого рахунку не змінилося. Що значить System error no privilege на Алиэкспресс, як виправити цю помилку? Кілька порад:

  • Перезавантажте комп'ютер. У більшості випадків це допомагає.
  • Очистіть кеш браузера. Зробити це можна в налаштуваннях. Потрібно зайти в історію, поставити галочки навпроти «очистити кеш» і виставити інтервал часу (за годину, тиждень або повністю). Натисніть «Очистити історію». Знову перезавантажте комп'ютер і проблема буде вирішена.
  • Якщо вищеописані дії не допомогли, натисніть «Вихід» на Алиэкспресс, а потім виконайте вхід.

Ці методи зазвичай допомагають усунути проблему. Але якщо все-таки вона не зникла і навіть через час, тоді зверніться в службу підтримки сайту.

Відео: Помилка на Aliexpress: System error. Please go to the help page to get more help